TOP 10+2: Nejlepší hotely na Kypru

Nejlepší hotely na Kypru Na Kypru se mísí hned několik kultur. I z toho důvodu se jedná o populární destinaci, která láká na dechberoucí přírodu, nádhernou architekturu i lahodné řecké pokrmy. Kromě toho se můžete těšit na krásné písčité pláže a průzračně čisté moře, které doslova vybízí k osvěžení v parních letních dnech. Odhalte, jaké jsou nejlepší hotely na Kypru a vyrazte objevit tuto populární destinaci.

Hlavní turistická sezóna na Kypru začíná v květnu a končí v říjnu. Právě v těchto měsících se proto obecně doporučuje na Kypr vyrazit. Průměrné denní teploty se v létě pohybují kolem 32 °C, díky čemuž máte jistotu, že se příjemně ohřejete, opálíte a užijete si osvěžující koupání.

Nejlépe hodnocené hotely na Kypru

1. Elysium Hotel

📌 Moderní pětihvězdičkový hotel
📌 Kde ho najdete: 6 Queen Verenikis Street Paphos, 8045, Kypr

Více fotografií na: Invia.cz

Luxusní pětihvězdičkový hotel Elysium se nachází v těsné blízkosti pláže v populárním letovisku Paphos. Díky orientaci hotelu si můžete z vybraných pokojů užívat výhled na dechberoucí západ slunce nad Středozemním mořem. Součástí hotelu je hned několik restaurací, které se zaměřují na japonskou, italskou a mezinárodní kuchyni. Po probuzení si poté budete moct pochutnat na tradiční kyperské snídani.

Dominantou zdejšího areálu je víceúrovňový venkovní bazén, který disponuje také relaxační částí. Ve wellness centru si poté můžete užít relax při nejrůznějších procedurách s prvky aromaterapie. V blízkosti hotelu najdete hlavní ulici se spoustou restaurací a řeckých obchodů.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 1 423 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,4 z 10 (fantastické) od více než 1 517 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 3,9 z 5 (velmi dobré) od více než 7 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

2. Four Seasons Cyprus Hotel

📌 Hotelový resort s panoramatickým výhledem
📌 Kde ho najdete: 67-69 Amathountos Avenue, Agios Tychonas, 4532 Lemesos, Kypr

Více fotografií na: Invia.cz

Tento luxusní hotel spadající do řetězce Four Seasons je pomyslnou sázkou na jistotu. Hotel je obklopen tropickými zahradami a dvěma bazény. Jen minutu chůze od něj přitom najdete krásnou písčitou pláž s pozvolným vstupem do moře. V pokojích se můžete těšit na pohodlné postele a fotogenické mramorové koupelny.

Ve zdejších restauracích si můžete pochutnat na zajímavých pokrmech z celého světa. Vyzkoušejte třeba čerstvé suši nebo lahodné ústřice. Nechybí ani několik barů pro vyzkoušení zajímavých drinků.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 1 489 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,5 z 10 (fantastické) od více než 1 204 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,7 z 5 (velmi dobré) od více než 8 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

3. Leonardo Laura Beach & Splash Resort

📌 Skvělý hotel s aquaparkem
📌 Kde ho najdete: Chlorakas Avenue 8220 Chlorakas, Kypr

Více fotografií na: Invia.cz

Tento čtyřhvězdičkový kvalitní hotel na Kypru nabízí dostatek vyžití prakticky pro celou rodinu. Nachází se uprostřed krásných zahrad a jeho součástí je aquapark se 6 bazény a 7 skluzavkami. Díky tomu můžete spojit koupání v moři s adrenalinovou zábavou na zdejších skluzavkách.

Pokoje jsou zařízeny v moderním stylu a disponují vším potřebným pro pohodové trávení dovolené. Jakmile vám po dlouhém pobytu ve vodě vyhládne, můžete se vydat do některé z pěti restaurací a barů. Nechybí mezi nimi tradiční řecká taverna, ale i skvělá italská restaurace a americká restaurace s bohatou nabídkou perfektních burgerů.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 1 364 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,7 z 10 (velmi dobré) od více než 1 377 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,6 z 5 (velmi dobré) od více než 20 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

4. Napa Plaza

📌 V blízkosti dlouhé písčité pláže
📌 Kde ho najdete: 12 Makariou III Avenue Ayia Napa, 5343, Kypr

Více fotografií na: Invia.cz

Tento příjemný hotelový resort se nachází přibližně 600 metrů od dlouhé písčité pláže, která nabízí pozvolný vstup do moře. Hotel sám o sobě se těší oblibě díky kvalitě poskytovaných služeb a přátelskému personálu. V sezóně se zde pravidelně pořádají tematické večeře a hraje zde živá hudba.

Přímo v hotelu si také můžete vyzkoušet nejrůznější sporty a aktivity. Stejně tak jsou tyto aktivity dostupné na již zmíněné pláži. Pokud si chcete odpočinout na maximum, můžete navštívit zdejší SPA centrum s bohatou nabídkou nejrůznějších procedur.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 695 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,6 z 10 (velmi dobré) od více než 411 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,2 z 5 (velmi dobré) od více než 6 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

5. Azia Resort & Spa

📌 2 oddělené areály pro rodiny a samotné dospělé
📌 Kde ho najdete: R96W+427, Chloraka, Kypr

Více fotografií na: Invia.cz

Pohodovou dovolenou na Kypru si užijete také v hotelu Azia Resort & Spa, který se nachází jen 3 minuty od pláže. Zajímavostí je na něm fakt, že se skládá ze dvou oddělených areálů. Jeden z nich slouží pro rodiny s dětmi, druhý je poté určen pro osoby starší 16 let. Díky tomu si mohou užít nerušenou dovolenou obě skupiny.

Pokoje vás na první pohled zaujmou svým zařízením, které je směsí moderního a exotického stylu. V areálu najdete hned 5 restaurací a 6 jídelen. V případě zájmu si můžete objednat ubytování all inclusive a užít si tak dovolenou bez starostí spojených se sháněním vhodného občerstvení.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 840 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,7 z 10 (velmi dobré) od více než 406 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,3 z 5 (velmi dobré) od více než 8 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

6. Hotel Sunrise Beach

📌 Blízko proslulé pláže Fig Tree Bay
📌 Kde ho najdete: Protaras, 5310 Protaras, Kypr

Více fotografií na: Invia.cz

Oblíbený hotelový resort Sunrise Beach se řadí mezi TOP hotely na Kypru. Najdete jej přitom v blízkosti známé písčité pláže Fig Tree Bay. Tato pláž zaujme pozvolným vstupem do moře a průzračně čistou vodou. Díky tomu je ideální jak pro zdatné plavce, tak i pro začátečníky a menší děti. Hotel sám o sobě se může pochlubit moderní pětipatrovou budovou s panoramatickým výhledem do okolí.

K dispozici jsou zde i luxusní varianty ubytování za příplatek, u kterých se můžete těšit na privátní bazén. Personál se průběžně stará o zajištění zábavního animačního programu pro děti i dospělé. Na pláži jsou jednotlivé slunečníky označeny číslem pokoje, a proto si nemusíte dělat starosti s tím, že na vás nezbyde volné místo.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 251 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,5 z 10 (velmi dobré) od více než 243 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,5 z 5 (velmi dobré) od více než 50 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

7. Melissi Beach

📌 Menší klidný resort
📌 Kde ho najdete: Limanaki Beach, Agia Napa, Kypr

Více fotografií na: Invia.cz

Pokud hledáte spíše klidnější resort na Kypru, bude pro vás tím pravým Melissi Beach. Těšit se zde můžete na pohodovou rodinnou atmosféru a perfektní úroveň nabízených služeb. Pokoje jsou čisté, udržované a zařízené v moderním stylu.

V hotelu se pravidelně koná animační program pro děti a dospělé. Vyzkoušet si zde můžete třeba vodní pólo či gymnastiku. Hotel také pořádá folklórní večery s živou hudbou. Zdejší pláž je dostatečně široká a dlouhá, ideální pro dospělé i děti. K večeru doporučujeme vydat se na procházku do centra známého letoviska Agia Napa, kde najdete spoustu restaurací a obchodů i tradiční trhy.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 592 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,4 z 10 (velmi dobré) od více než 570 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,4 z 5 (velmi dobré) od více než 2 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

8. Napa Mermaid

📌 Hotel se skvělým jídlem
📌 Kde ho najdete: Kryou Nerou, 45 5344, Kypr

Více fotografií na: Invia.cz

Moderní hotel Napa Mermaid leží v blízkosti krásné písčité pláže, která má vzhledem k čistotě a kvalitě vody ocenění Modré vlajky. Díky své poloze nabízí skvělý výhled na krásu Středozemního moře. A pokud budete chtít, během pár minut chůze se dostanete do centra městečka Ayia Napa.

Pokoje jsou vybaveny veškerým nepostradatelným vybavením v luxusním stylu. Koupat se můžete nejen v moři, ale i v prostorném venkovním bazénu. Kromě toho zde nechybí ani wellness centrum. Navštívit můžete několik restaurací nebo si třeba vychutnat oblíbený drink přímo u bazénu.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 505 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9 z 10 (velmi dobré) od více než 579 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,6 z 5 (velmi dobré) od více než 2 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

9. Coral Beach Hotel & Resort

📌 Hotel u malého romantického přístavu
📌 Kde ho najdete: Coral Bay Ave 70, Peyia 8575, Kypr

Více fotografií na: Invia.cz

Místo, kde se pojí nádherná příroda i historické památky. Coral Beach Hotel & Resort se nachází na okraji poloostrova Akamas, konkrétně v oblasti chráněné organizací UNESCO. Zařízení jednotlivých pokojů přitom odpovídá typickému kyperskému stylu. Objednat si zde můžete stravování formou all inclusive, které si hosté často chválí.

Hotelový resort stojí v blízkosti písečné pláže Coral Bay, která se právem řadí k těm úplně nejkrásnějším na Kypru. Hotel také pravidelně pořádá animační programy pro dospělé i děti, tematické večeře a vyzkoušet si můžete nejrůznější druhy sportů.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 1 878 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 7,8 z 10 (skvělé) od více než 815 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,4 z 5 (velmi dobré) od více než 45 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

10. Lordos Beach

📌 Čtyřhvězdičkový hotel v krásné zahradě
📌 Kde ho najdete: Dhekelia Rd, Larnaca 7081, Kypr

Více fotografií na: Invia.cz

Skvělý čtyřhvězdičkový hotel na Kypru Lordos Beach na první pohled poznáte podle vysoké budovy v typickém řeckém stylu. Narozdíl od mnoha jiných hotelů nenabízí program all inclusive, objednat si proto můžete pouze polopenzi či plnou penzi.

V těsné blízkosti hotelu najdete hezkou a udržovanou písčitou pláž s pozvolným vstupem do moře. Ve venkovním areálu najdete hned několik bazénů pro dospělé i děti.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 1 043 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,8 z 10 (skvělé) od více než 1 609 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,3 z 5 (velmi dobré) od více než 57 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

11. Nissiblu Beach Resort

📌 Luxusní pětihvězdičkový hotel
📌 Kde ho najdete: 75C Nissi Avenue Ayia Napa, 5330, Kypr

Více fotografií na: Invia.cz

Pokud si chcete užít opravdu luxusní ubytování a špičkové služby na Kypru, můžete vsadit na hotel Nissiblu Beach Resort. Hotel se nachází uprostřed krásných tropických zahrad, které doslova vybízejí k pohodové procházce ve stínu palem. Koupat se zde můžete nejen v moři, ale i ve venkovním bazénu, dětském bazénu nebo krytém vyhřívaném bazénu.

Restaurace jsou zaměřeny na mezinárodní, italské nebo americké pokrmy. Vychutnat si můžete také sklenku místního vína, piva nebo lahodného koktejlu. Pokud chcete svou dovolenou pojmout aktivně, můžete využít i zdejší fitness centrum.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 693 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9 z 10 (fantastické) od více než 2 299 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,9 z 5 (fantastické) od více než 5 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

12. Adams Beach

📌 Nově zrekonstruovaný resort
📌 Kde ho najdete: Nissi Ave 87, Ayia Napa 5340, Kypr

Více fotografií na: Invia.cz

Do našeho žebříčku luxusních hotelů na Kypru jsme museli zahrnout také Adams Beach. Jedná se o nově zrekonstruovaný hotelový resort, který se nachází přímo u jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově. Pokud cestujete s dětmi, oceníte Aquapark Water World, který se nachází jen 2 km od hotelu.

Všechny pokoje jsou zařízeny v moderním stylu a hotel dbá na jejich čistotu. Těšit se můžete také na pestrou nabídku služeb a možnost vyzkoušení nejrůznějších druhů sportu. Ve wellness centru se můžete nechat hýčkat při rozmanitých procedurách.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 1 988 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,1 z 10 (skvělé) od více než 1 744 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,3 z 5 (skvělé) od více než 89 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

Přidat komentář

six + twelve =