Maledivy All Inclusive – Tipy na nejkrásnější hotelové resorty

Maledivy jsou ztělesněním představ mnoha lidí o romantickém tropickém ráji. Tento stát je pro nás velmi zvláštní a exotický i tím, že ho tvoří souostroví asi dvanácti set ostrůvků vyrůstajících z korálových atolů v Indickém oceánu, přičemž většina ostrůvků nemá víc než pár desítek či stovek metrů v průměru a jen asi dvě stě z nich je trvale osídleno. I ostrov nesoucí stotisícové hlavní město Male je dlouhý jen cca 1,7 km a široký 1 km.

Kromě toho je mnoho z ostrovů Malediv obsazeno de facto pouze mimořádně luxusními turistickými resorty. Typický maledivský resort tvoří soukromé vilky či bungalovy, které jsou často umístěny nad hladinou oceánu. Mnohapatrové hotely zde prakticky nepotkáte. Tyto resorty nabízejí dokonalou romantiku, soukromí a přitom jsou přepychově vybavené. Ale do kterého z desítek takových resortů zamířit? Pro náš článek jsme vybrali deset nejlepších hotelů na Maledivách s all inclusive pro dokonalou dovolenou. Stačí si vybrat.

All Inclusive na Maledivách nabízejí tyto hotely a resorty

1. Hotel Lily Beach Resort & Spa

📌 Skvěle hodnocený resort s all inclusive
📌 Kde ho najdete: Dhangethi, Maledivy

Hotel Lily Beach Resort & Spa

Více fotografií na Invia.cz

Atol Ari patří mezi nejvyhlášenější destinace Malediv. Tvoří ho přes sto ostrůvků a na jednom z nich se nachází špičkový resort Hotel Lily Beach. Samotný ostrůvek má na délku jen cca 600 metrů, větší část resortu se tudíž nenachází na něm, ale přímo v moři. Právě zde se na kůlech nad vodou rozkládají luxusní vilky stylizované do podoby tropických chýší.

Skutečné ztělesnění exotiky. Vilek je skoro 120 a resort dále nabízí recepci, několik barů a restaurací, na ostrově jsou v lůně palmových hájů i dva bazény, fitness centrum, tenisové kurty či luxusní lázně s wellness procedurami, ale taky diskotéka či dětský klub. Jednotlivé vilky jsou špičkově zařízené s klimatizací, satelitní TV, trezorem, minibarem, terasou a non-stop pokojovou službou. Luxusnější vily mohou nabídnout i soukromou vířivku a další výhody.

Na místo se dostanete hydroplánem, let z letiště trvá necelou půl hodinku. Tento dech beroucí pětihvězdičkový resort nadchne i nejnáročnější hosty. Hotel je prvním resortem na Maledivách nabízejícím All inclusive program.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 625 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,4 z 10 (fantastické) od více než 99 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,9 z 5 (naprosto vyjímečné) od více než 14 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

2. Lux South Ari Atoll

📌 Také s prémium all inclusive s prémiovými alko nápoji
📌 Kde ho najdete: South Atoll, Dhidhoofinolhu, Maldives, Maledivy

Lux South Ari Atoll

Více fotografií na Blue-style.cz

Jeden z ostrůvků v jižní části atolu Ari je domovem špičkového resortu Lux, což je další pětihvězdičková exotická perla. Jak je zde zvykem, ubytování je zařízeno ve vilkách, z nichž velká část vystupuje do moře a jsou dostupné prostřednictvím mol. Ostrůvek sám je drobný, ale nabízí překrásné, bělostné pláže s pozvolným vstupem do moře a tropickou přírodu.

Resort nabídne 7 restaurací a 6 barů, taky wellness centrum a fit centrum, obchod se suvenýry, dva venkovní bazény a obrovské možnosti sportovního vyžití. Jsou zde ale i zábavní a večerní programy. Jednotlivé vilky mají 60 až 360 m2 dle zvolené varianty. Vlastní WC a koupelna je samozřejmost, nechybí klimatizace, minibar, terasa, lepší vily mohou mít i více ložnic, vlastní bazének a další vymoženosti.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 786 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,3 z 10 (fantastické) od více než 276 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 5 z 5 (vyjímečné) od více než 5800 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

3. Pullman Maldives All-Inclusive Resort

📌 Skvěle hodnocený All-inclusive resort
📌 Kde ho najdete: Gaafu Alifu Atoll Maamutaa Island, 20219, Maledivy

Pullman Maldives All-Inclusive Resort

Více fotografií na Invia.cz

Další exkluzivní resort se rozkládá na ostrůvku Maamutaa na atolu Gaafu Alifu v jižní části souostroví. Ubytovat se zde můžete v jedné ze 122 vilek a během dovolené se můžete oddávat radovánkám na skvostných plážích, zajít si do jedné z 6 restaurací či mnoha barů, užít si můžete zdejší wellness centrum, věnovat se řadě sportovních aktivit anebo odpočívat u bazénu.

Opět je zde hned několik typů vilek, které jsou odstupňovány nejen podle velikosti, ale i vybavenosti. I ty základní však drží vysoký standard. Vlastní koupelna a WC, minibar doplňovaný dvakrát denně (v ceně), TV a další vybavení. Rozhodně vám zde nebude nic chybět, snad jen stres a shon, na které zde opravdu nemáte šanci narazit.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,9 z 5 (naprosto vyjímečné) od více než 830 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,4 z 10 (fantastické) od více než 40 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 438 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

4. Hotel Adaaran Prestige Vadoo

📌 Populární a skvěle hodnocený resort
📌 Kde ho najdete: South Male ‚ Atoll, Republic Of Maldives, South Male ‚ Atoll 20105, Maledivy

Hotel Adaaran Prestige Vadoo

Více fotografií na Blue-style.cz

Adaaran Prestige Vadoo představuje další skvostnou volbu. Nachází se jen 15 minut člunem od hlavního města Male. Dá se tedy říct, že je v centru dění, ale zároveň leží uprostřed širého oceánu, kde vás nic nemůže rušit a rozptylovat.

Součástí resortu jsou 2 restaurace a 2 bary, ale i nákupní galerie, wellness a fitness centrum či bazén. Opět se můžete těšit na ubytování v charakteristických vilkách, které jsou mimořádně luxusně vybavené. Některé nabídnou i vlastní bazének, vířivku – no prostě dokonalý komfort. Samozřejmostí jsou i bohaté sportovní možnosti.

All Inclusive zahrnuje: snídaně, oběd a večeře, odpolední čaj, zákusky, zmrzlina, neomezené množství místních i importovaných alko a nealko nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby (10.00⁠–⁠24.00).

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,9 z 5 (naprosto vyjímečné) od více než 4715 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,6 z 10 (skvělé) od více než 465 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 5 z 5 (vyjímečné) od více než 3620 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

5. Hotel Varu By Atmosphere

📌 Premium All Inclusive resort
📌 Kde ho najdete: Varu by Atmosphere Madivaru, 20050, Maledivy

Hotel Varu By Atmosphere

Více fotografií na Blue-style.cz

Velmi stylový a elegantní resort Varu by Atmosphere se nachází na ostrůvku vzdáleném člunek asi 45 minut cesty od hlavního města Male. V resortu se nacházejí dva bary a rovnou čtyři restaurace, taky si můžete zaplavat v bazénu nebo protáhnout svaly ve fit centru. Odpočinek a regeneraci pak zajistí skvěle vybavené wellness centrum. Vyzkoušet si můžete i různé vodní sporty anebo se věnovat některému z nám známějších sportů, jako je tenis či volejbal.

Ubytování ve vilkách opět slibuje výjimečný komfort. Vybrat si můžete z různých kategorií vilek – jak je na Maledivách ostatně zvykem – nejmenší mají přes 70 m2, největší rovnou 329 m2, což už je menší palác. Vybavení vždy zahrnuje vlastní hygienické zázemí, minibar, klimatizaci a další pomůcky pro dokonalý pobyt.

All inclusive zahrnuje tzv. Varu Plan: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední snack, neomezené množství místních vybraných alko a nealko nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby, minibar 2x denně doplňován zdarma, možnost poobědvat nebo povečeřet v à la carte restauracích.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 422 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,4 z 10 (fantastické) od více než 777 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 5 z 5 (vyjímečné) od více než 2328 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

6. Diamonds Thudufushi Beach & Water Villas

📌 All inclusive resort pro rodiny s dětmi
📌 Kde ho najdete: 00130, Maledivy

Diamonds Thudufushi Beach & Water Villas

Více fotografií na Invia.cz

Součástí jižního atolu Ari je ostrůvek s trochu krkolomným názvem Thundufushi – a tento šťavnatě zelený a bělostnými písky zářící ostrůvek skrývá resort s příznačným názvem Diamonds. Jde o čtyřhvězdičkový resort, který svou exkluzivní exotičností zajisté naplňuje představy o perfektní tropické dovolené.

Specifikem jsou bělostné vilky, které na moři téměř splývají s jasnou oblohou. Resort dále nabízí dvě restaurace a tři bary, je zde pěkné lázeňské centrum, pro děti jsou připraveny i animační programy a užít si můžete bezpočet sportovních aktivit. Ubytování je opět komplexně zařízení – nechybí klimatizace, koupelna, minibar, trezor či terasa s výhledem na moře. Opravdu krásné místo.

Program all inclusive zahrnuje snídaně, oběd a večeře formou bufetu, celodenní občerstvení, nealko nápoje, základní výběr alkoholických nápojů, minibar a nemotorizované vodní sporty.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 319 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,4 z 10 (fantastické) od více než 72 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 1090 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

7. Hotel Nika Island Resort & Spa

📌 Menší resort s komornějším prostředím
📌 Kde ho najdete: Nika Island Resort, Medhu-Uthuru Province, 20123, Maledivy

Hotel Nika Island Resort & Spa

Více fotografií na Blue-style.cz

Tento čtyřhvězdičkový resort nabídne kromě bezchybných pláží a průzračného moře možnost ubytování ve výborně vybavených pokojích či plážových vilkách, které nabídnou více prostoru – a ty lepší i bohatší vybavení.

Resort má i jednu restauraci a dva bary, několik obchůdků či wellness a fitness. Jde o poněkud menší resort, který však může o to více potěšit komorním prostředím a větší mírou soukromí. Přitom vám zde zcela jistě nebude nic důležitého chybět.

V rámci all inclusive si můžete pod širým nebem vychutnávat pokrmy maledivské, italské i mezinárodní kuchyně.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 267 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,8 z 10 (skvělé) od více než 180 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 901 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

8. Hotel Oblu Select At Sangeli

📌 Premium all inclusive resort
📌 Kde ho najdete: OBLU SELECT Sangeli North Male, 20094, Maledivy

Hotel Oblu Select At Sangeli

Více fotografií na Blue-style.cz

Pětihvězdičkový resort Oblu Select At Sangeli je poměrně velký a pozoruhodný resort, který dokonce obrovským obloukovým molem s vilkami propojuje dva malé ostrůvky. Opravdu fascinující pohled. V rámci resortu pak můžete využívat tři restaurace (hlavní, gril a vegetariánská) a navrch ještě několik barů, je zde bazén, fitness centrum i wellness. Zajímavá je třeba i plážová skluzavka, která míří přímo do oceánu.

Ubytovat s pak můžete ve vilkách, které mají rozlohu od 78 do 152 m2. Tyto luxusní tropické domky nabízejí srovnatelné vybavení jako ostatní špičkové resorty v této oblasti, takže budete mít plný komfort, ať už zvolíte kteroukoli variantu ubytování.

Část ostrova One Banyan pouze pro dospělé 16+.

Premium All Inclusive: snídaně, oběd, večeře, možnost navštívit každou à la carte restauraci (nutná rezervace), odpolední snack, vybrané alko a nealko nápoje.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 875 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,2 z 10 (fantastické) od více než 827 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 5 z 5 (vyjímečné) od více než 2229 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

9. Dhigali Maldives Island Resort

📌 Premium all-inclusive resort
📌 Kde ho najdete: North Maalhosmadulu Raa Atoll, 21012, Maledivy

Dhigali Maldives Island Resort

Více fotografií na Invia.cz

Dhigali Maldives je velký a skvěle vybavený resort, který se nachází na atolu Raa, severozápadně od města Male. Resort zaujme především milovníky gastronomie a dobrého pití. Nachází se zde rovnou pět restaurací a dva bary. Kromě toho nechybí obchody, bazén, fit centrum a wellness & spa zóna a pro děti například dětský klub. K tomu připočtěte bohaté možnosti sportovních i jiných aktivit včetně výletů – a je jisté, že nudit se zde nebudete.

Ubytovat se můžete v apartmánech na moři či přímo na ostrově. Všechny jsou luxusně a vkusně zařízené, obvykle s výhledem na moře a okamžitým přístupem na pláž. Samozřejmostí je vlastní koupelna a další vybavení.

I zde je možnost objednání programu all inclusive.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 319 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,3 z 10 (fantastické) od více než 369 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 721 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

10. Constance Moofushi

📌 Také značkové alkoholické nápoje
📌 Kde ho najdete: South Atoll, Alifu Atoll 00200, Moofushi Island, Maledivy

Constance Moofushi

Více fotografií na Invia.cz

Velká písčitá pláž a spousta krásných dřevěných domků v tropickém stylu, ale s luxusním zařízením uvnitř. Tak vypadá ubytování v resortu Constance Moofushi. Řady vilek zde vybíhají poměrně daleko do moře, ale ubytovat se můžete i přímo na pláži. Tento pětihvězdičkový resort se nachází na jižním atolu Ari asi půl hodiny letecky od Male.

V tomto resortu můžete využít služby dvou restaurací a dvou barů. Nechybí ani bazén nebo obchod se suvenýry. Vilky jsou plně vybavené včetně vlastní koupelny a terasy. Některé vilky mají i venkovní bazének či hamaku pro dokonalý odpočinek.

Program all inclusive zahrnuje snídaně, oběd a večeře formou bufetu, 1x možnost večeře v `a la carte restauraci, značkové alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje (10.00–01.00 hod.), nápoje v minibaru, odpolední čaj, vybavení na šnorchlování, 1x výlet člunem dhoni (cca 1,5 hod.), fitness, nemotorizované vodní sporty, 1 úvodní ponor v bazénu.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 516 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,6 z 10 (vyjímečné) od více než 300 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 5 z 5 (vyjímečné) od více než 3463 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

Přidat komentář

twelve − five =