Tipy na nejlepší ubytování blízko letiště Praha

Vyrážíte na dovolenou či pracovní cestu brzy ráno a chcete přespat v těsné blízkosti letiště? Není problém. Načerpejte tipy na ubytování blízko letiště Praha. Díky tomuto řešení se na letiště dostanete během pouhých pár minut a nebudete muset čas trávit cestováním v noci nebo přespáváním na letištních sedačkách. Pusťte se do čtení a zjistěte, kde přespat u letiště v Praze.

1. Courtyard by Marriott Prague Airport

📌 Pohodlí na prvním místě
📌 Kde se nachází: Aviatická 1092/8, 161 00 Praha 6

Courtyard by Marriott Prague Airport

Více fotografií na Booking.com

Perfektní služby na úrovni čtyřhvězdičkového hotelu nabízí Courtyard by Marriott Prague Airport. Velkou předností je jeho poloha přímo mezi terminály 1 a 2, díky čemuž se během okamžiku dostanete na letiště. Jednotlivé pokoje jsou moderně zařízeny, aby vám nabídly veškerý komfort, ať už vyrážíte na služební cestu nebo dovolenou.

Součástí je restaurace Oléo Pazzo Mediterranean Bistro, kde si můžete vybírat z pestré nabídky středomořských pokrmů. Přímo v hotelu najdete také menší, ale dobře vybavené fitness centrum, abyste si mohli před cestou letadlem pořádně zasportovat.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,3 z 5 (fantastické) od více než 1 480 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,6 z 10 (skvělé) od více než 2 953 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4 z 5 (fantastické) od více než 1 055 návštěvníků

2. Hotel AeroRooms

📌 Hotelové pokoje přímo na letišti
📌 Kde se nachází: Aviatická 1017/2, 161 00 Praha 6-Ruzyně

Hotel AeroRooms

Více fotografií na Booking.com

Potřebujete se vyspat před odletem a být na letišti v brzkých ranních hodinách? V tom případě stojí za doporučení Hotel AeroRooms, který nabízí hotelové pokoje přímo na letišti. Vstup do hotelu se nachází ve veřejné části letištního terminálu, a to přímo mezi Terminálem 1 a 2. Vzhledem k tomu se jedná o vůbec nejbližší hotel u letiště v Praze.

Vybírat můžete mezi perfektně vybavenými hotelovými pokoji pro jednu až čtyři osoby. Nechybí ani možnost zajištění dětské postýlky pro rodiny s dětmi nebo možnost zakoupení občerstvení a nápojů. Check-in je v tomto případě prodloužený a začíná od 18 hodin. Hotel je skvělý nejen před odletem, ale i pokud čekáte na přílet nějakého letadla v brzkých ranních hodinách.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,3 z 5 (fantastické) od více než 144 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,1 z 10 (skvělé) od více než 1 113 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 2 návštěvníků

3. Holiday Inn Prague Airport, an IHG Hotel

📌 Na letiště během 6 minut pěšky
📌 Kde se nachází: K Letišti 1074/32, 161 00 Praha 6

Holiday Inn Prague Airport

Více fotografií na Booking.com

Stylový pražský hotel Holiday Inn se nachází přímo v areálu pražského letiště. Hotel přitom provozuje kyvadlovou dopravu na letiště, případně se na něj dostanete během pouhých šesti minut pěšky. Zároveň se velmi dobře dopravíte i do centra města Prahy.

Ve zdejší restauraci si můžete pochutnat na čerstvé snídani formou bufetu i na teplých večeřích. Těšit se můžete převážně na tradiční česká jídla. V letních měsících je k dispozici klidná zahrádka pro pohodové posezení. Součástí je i prostor pro pořádání firemních akcí. Právem se proto řadí mezi oblíbené hotely blízko letiště v Praze.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,2 z 5 (fantastické) od více než 1 258 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,4 z 10 (skvělé) od více než 5 186 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4 z 5 (fantastické) od více než 663 návštěvníků

4. Ramada Airport Hotel Prague

📌 Moderní čtyřhvězdičkový hotel
📌 Kde se nachází: K Letišti 25a, 160 00 Praha 6

Ramada Airport Hotel Prague

Více fotografií na Booking.com

Pohodlí nadevše nabízí Ramada Airport Hotel Prague. Jedná se o moderní čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí všechny potřebné služby přímo v areálu letiště. Vybírat můžete z několika typů pokojů podle vašich potřeb a také v závislosti na počtu cestujících. Využívat lze i hotelový mikrobus pro pohodlnou cestu na letiště včetně veškerých vašich zavazadel.

Mezi služby hotelu se řadí snídaně, které jsou podávány formou bufetu. V případě brzkého odjezdu si můžete nechat připravit snídaňový balíček. K zapůjčení je zde dětská postýlka i jídelní židle, díky čemuž se jedná o skvělou volbu pro ubytování i pro rodiny s dětmi. Pokud zatoužíte po pohybu, můžete se během pěti minut jízdy autem přesunout do sport centra Evropská, kde je pro ubytované hosty k dispozici sleva.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 3,7 z 5 (skvělé) od více než 610 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 7,8 z 10 (skvělé) od více než 3 011 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 3,5 z 5 (skvělé) od více než 264 návštěvníků

5. Skyhotel Prague

📌 S letištním transferem zdarma
📌 Kde se nachází: Ztracená 737/1a, 161 00 Praha 6

Skyhotel Prague

Více fotografií na Booking.com

Skyhotel Prague se nachází v Ruzyni a nabízí proto perfektní přístup na letiště (jen 7 minut jízdy autem). Ostatně hotel svým hostům nabízí bezplatný letištní transfer. Velkou výhodou je také možnost parkování až na 7 dní po vašem pobytu. Díky tomu můžete své auto nechat u hotelu a po návratu z dovolené se opět pohodlně dopravit domů.

Mezi další přednosti tohoto ubytování lze zařadit bezplatnou bufetovou snídani a přítomnost snackbaru po celý den. Pokud budete vyrážet brzy ráno, můžete si v předstihu objednat snídaňový balíček na cestu. Hotelové parkování je dostupné zdarma. Samozřejmostí jsou také útulně zařízené pokoje s dostatkem úložného prostoru pro vaše zavazdla a klimatizací.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,3 z 5 (fantastické) od více než 410 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,5 z 10 (skvělé) od více než 2 211 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4 z 5 (skvělé) od více než 45 návštěvníků

Hana Smětáková

Přidat zkušenost

ten + one =