TOP 11: Nejlepší hotely a ubytování na Tenerife

Nejlepší hotely na Tenerife Ostrov Tenerife bývá právem označován jako ostrov věčného jara. Nabízí totiž stabilní teploty v průběhu celého roku, díky čemuž se jedná o ideální destinaci pro klidnou dovolenou. Předností je také bezproblémová doprava, na Tenerife se pohodlně dopravíte z Prahy i okolních letišť. Tento ostrov navíc láká na úchvatnou přírodu, prohlédnout si zde například můžete typické černé pláže. Na své si přijdou i milovníci turistiky, kteří se mohou vypravit na nejvyšší vrchol Teide. Samozřejmostí je pak špičková gastronomie, v rámci které ochutnáte svěží zeleninu, ovoce, ryby i mořské plody. Zkrátka a jednoduše ráj. Zjistěte, jaké jsou nejlepší hotely na Tenerife.

Náš tip: Kam na Kanárské ostrovy

1. Fantasia Bahia Principe Tenerife

📌 Pohádkový hotel pro rodiny s dětmi
📌 Kde ho najdete: Av. J.M. Galván Bello, S/N, 38639, Santa Cruz de Tenerife, Španělsko

Více fotografií na Invia.cz

Mezi nejlepší hotely na Tenerife pro děti se jednoznačně řadí Fantasia Bahia Principe Tenerife. Bydlet budete v zahradě Hesperidek, kde se objevují kouzelné motivy a nejrůznější multimediální prvky. Součástí je dokonce i pohádkový hrad. V areálu najdete divadlo, ve kterém se hrají dvě představení týdně. Své místo si můžete rezervovat v předstihu, nebo při příjezdu.

Předností hotelu je bezpochyby také bohaté vyžití. Sebe i své děti můžete zabavit celkem v 7 bazénech, z nichž 6 disponuje vyhřívanou vodou a hodí se tedy prakticky pro celoroční využití. Nejmenší hosté si jistě zamilují zdejší dětský klub s nabídkou inovativních aktivit, jako jsou například maškarní dílny, vaření či řemesla.

A tento hotel nezůstává pozadu, ani co se gastronomie týče. V bufetové restauraci na vás čeká bohatý výběr mezinárodních pokrmů. Pokud si chcete užít občerstvení rovnou u bazénu, můžete navštívit restauraci Pool Factory. Kromě toho je součástí areálu Steak House, japonská či italská restaurace, díky čemuž vás zdejší stravování jen tak neomrzí.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 5 352 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,7 z 10 (skvělé) od více než 1 262 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4 z 5 (fantastické) od více než 2 122 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

2. Hotel Royal Hideaway Corales Beach

📌 Jeden z 25 nejlepších hotelů ve Španělsku
📌 Kde ho najdete: Playa La Enramada, Av. Virgen de Guadalupe, 21, 38679 La Caleta, Santa Cruz de Tenerife, Španělsko

Více fotografií na Invia.cz

Pokud cestujete bez dětí, můžete se rozhodnout pro ubytování v Royal Hideaway Corales Beach. Tento hotel je určen pouze pro dospělé a o jeho kvalitě svědčí i fakt, že se řadí mezi 25 nejlepších hotelů ve Španělsku podle hodnocení na portálu Tripadvisor. Hotel se nachází v těsné blízkosti krásné a udržované pláže La Enramada beach.

Hotel vás hned na první pohled zaujme povedeným designem a úchvatnou architekturou. O návrh komplexu se postaral uznávaný tenerifský architekt Leonard Omar. Hotel má tvar lodi a je inspirován mořskými korály. Vybírat můžete z různých typů pokojů, z nichž některé mají výhled na bazén, jiné nabídnou dechberoucí výhled na moře.

A za zmínku stojí i zdejší gastronomie. V areálu totiž najdete restaurace San Hô a El Rincón de Juan Carlos, které byly oceněny michelinskou hvězdou. Svůj pobyt proto můžete ozvláštnit například večeří, při které si pochutnáte na pečlivě sestaveném degustačním menu.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 1 103 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,3 z 10 (skvělé) od více než 465 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 5 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 1 506 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

3. Hotel Gran Bahia del Duque Resort

📌 Ubytování v tradiční vile z 19. století
📌 Kde ho najdete: Av. de Bruselas, s/n, 38660 Costa Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Španělsko

Více fotografií na Invia.cz

Špičkové služby a luxusní ubytování si můžete užít v hotelu Gran Bahia del Duque Resort. Ten se navíc nachází v jedné z nejprestižnějších a zároveň nejteplejších oblastí ostrova Tenerife. Nabízí přímý vstup na plážovou kolonádu Playa del Duque, která je plná zajímavých obchodů, restaurací a kaváren.

Pokoje hotelu nabízí úchvatný výhled do okolní zahrady. Jejich design je přitom navržen tak, abyste zažili potřebný luxus a navíc si užili odpočinek plnými doušky. A pokud budete chtít relax ještě více podpořit, můžete se vydat do hotelového wellness centra, kde najdete tým terapeutů, nutričních specialistů, trenérů a fyzioterapeutů. Kromě samostatných pokojů se můžete ubytovat také v prostorných vilách se soukromou terasou a bazénem.

V tomto hotelu navíc zažijete skvělou gastronomii napříč regiony. Slouží k tomu celkem 9 restaurací, ve kterých můžete ochutnat mezinárodní, italské, japonské, baskické a kanárské pokrmy.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 1 401 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,9 z 10 (skvělé) od více než 428 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 3 131 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

4. Hotel Hard Rock Tenerife (Playa Paraiso)

📌 Ubytování ze sítě Hard Rock inspirované hudbou
📌 Kde ho najdete: Avenida Adeje 300, Av. Playa Paraiso, s/n, 38678 Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Španělsko

Více fotografií na Invia.cz

Síť hotelů Hard Rock pravděpodobně není třeba zdlouhavě představovat, nachází se totiž po celém světě a ostrov Tenerife není výjimkou. Nabízí úchvatný výhled na Atlantický oceán, ostrov La Gomera a horu Teide. Hotel je poměrně velký, ubytování proto zprostředkovává v 365 pokojích a 259 apartmá.

Jelikož je toto ubytování inspirované hudbou, promítá se to i do samotných pokojů. V pokojích proto například můžete narazit na gramofony Crosley a nechat si přehrávat personalizované seznamy skladeb. Nechybí dokonce ani hudební program s půjčovnou kytar Fender. Zavítat dále můžete do hotelového fitness a wellness centra.

Za kulinářským zážitkem můžete vyrazit do některé z místních restaurací. V areálu najdete jednu bufetovou restauraci a 5 á la carte možností. A pokud dostanete chuť na zajímavý drink, vyrazte do střešního baru The 16th, kde si navíc užijete živou hudbu a panoramatický výhled na oceán.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 5 885 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,7 z 10 (skvělé) od více než 2 535 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 8 085 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

5. Hotel Gran Melia Palacio de Isora

📌 Ubytování na úpatí hory Teide
📌 Kde ho najdete: Av. de los Océanos, s/n, 38686 Alcalá, Santa Cruz de Tenerife, Španělsko

Více fotografií na Invia.cz

Tento krásný pětihvězdičkový hotel se nachází přímo na úpatí hory Teide. Kromě špičkových služeb se může pochlubit jednou výjimečnou vlastností. A to, že se zde nachází nejdelší nekonečný bazén v celé Evropě.

Ubytovat se můžete buď v běžných pokojích, nebo využít luxusní službu RedLevel. S ní získáte přístup do soukromých prostor, soukromého bazénu a dokonce služby svého vlastního komorníka. Tato služba je připravena pro cestující v páru, ale i rodiny s dětmi. Ty získají přístup například do soukromé části dětského bazénu nebo budou moct využívat pokoje vybavené hračkami, videohrami a personalizovaným minibarem.

V tomto hotelu se můžete těšit nejen na luxusní ubytování, ale i prvotřídní služby a gastronomii. Ve zdejší restauraci vaří uznávaný šéfkuchař Jorge Peñate a pochutnat si můžete třeba na pečlivě navrženém degustačním menu. Navíc si přitom užijete výhled na ostrov La Gomera a západ slunce.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 3 646 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,3 z 10 (skvělé) od více než 1 052 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 12 422 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

6. Hotel Iberostar Sábila

📌 5hvězdičkový hotel navržený pro dospělé
📌 Kde ho najdete: Av. Ernesto Sarti, 5, 38679 Costa Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Španělsko

Více fotografií na Invia.cz

Krásný pětihvězdičkový hotel Iberostar Sábila je místem, kde zapomenete na každodenní shon a vychutnáte si odpočinek na maximum. Vzhledem ke svému vybavení cílí výhradně na dospělé, proto se jedná o vyhledávanou volbu pro bezdětné páry či skupiny přátel. Jednotlivé pokoje vás překvapí svým elegantním a vkusným vybavením, díky kterému se budete cítit jako v pohádce.

Potěší přítomnost hned několik restaurací, mezi které patří například i Gourmet Market. Ten navazuje na typický španělský koncept potravinových trhů a jídlo si zde můžete vychutnat v sedmi různých stáncích, z nichž každý je zaměřen na něco jiného (například šunky, sýry, tortilly či dezerty).

Na střeše se nachází sluneční terasa s bazénem a vířivkou, které jsou však určeny pouze pro omezený počet hostů. Pokud si přejete soukromí, můžete také využít samoobslužný open bar, který je pro vás otevřen každý den. Pro příznivce aktivního životního stylu nechybí fitness centrum otevřené 24 hodin denně a prostorné wellness s bohatou nabídkou saun a relaxačních procedur. Hotel Iberostar Sábila se právem řadí mezi TOP hotely na Tenerife.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 2 619 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,9 z 10 (skvělé) od více než 1 571 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 2 256 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

7. Hotel Jardines De Nivaria

📌 Hotel s celoročně vyhřívaným bazénem
📌 Kde ho najdete: C. París, s/n, 38660 Costa Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Španělsko

Více fotografií na Invia.cz

Hotel Jardines De Nivaria prošel v roce 2016 rozsáhlou rekonstrukcí a v současné době se může pochlubit nejen moderním vybavením, ale i špičkovou nabídkou služeb. Jeho nespornou předností je celoročně vyhřívaný bazén, který má příjemných 29 °C. Ubytovat se můžete v jednom z více než 200 pokojů se sofistikovaným vybavením.

Tento hotel rovněž nabízí širokou nabídku gastronomických zážitků. Zavítat můžete například do restaurace La Cúpula, která spojuje to nejlepší z francouzské a kanárské kuchyně. V restauraci Solandra na vás čeká bohatý výběr pokrmů v rámci bufetu. Přes den si můžete vychutnat drobné občerstvení také přímo u bazénu, a to v restauraci La Cascada. A nechybí ani několik barů.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 857 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,8 z 10 (skvělé) od více než 572 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 3 671 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

8. Hotel GF Gran Costa Adeje

📌 Jen 500 metrů od pláže Playa Duque
📌 Kde ho najdete: Av. de Bruselas, 16, 38660 Costa Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Španělsko

Více fotografií na Invia.cz

Hotel GF Gran Costa Adeje se nachází na jihu Tenerife a patří mezi cíle turistů z celého světa. Výhodou je skvělá dostupnost nejen k pláži, ale i do přírody, nejrůznějších zábavních parků a nákupních center. Pláž Playa Duque je od hotelu vzdálená pouhých 500 metrů, díky čemuž se zde dostanete příjemnou procházkou.

Hotel má svým návštěvníkům rozhodně co nabídnout. Těšit se můžete na 4 prostorné bazény, ve kterých si odpočinete a vaše děti se vyřádí. Nechybí dokonce ani SPA centrum, ve kterém můžete načerpat potřebné síly. Pokud dáváte přednost aktivnímu trávení času i na dovolené, nezapomeňte zavítat do moderně vybaveného fitness centra. Pokud si objednáte pobyt včetně stravování, můžete se těšit na opravdu bohatý a lahodný výběr mezinárodních pokrmů.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 2 756 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,3 z 10 (skvělé) od více než 472 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 8 092 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

9. Hotel Gran Tacande Wellness & Relax

📌 Moderní hotel hned u pláže
📌 Kde ho najdete: C/Alcalde Walter Paetzmann, s/n, 38670 Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Španělsko

Více fotografií na Invia.cz

Mezi luxusní hotely na Tenerife lze bezpochyby zařadit Hotel Gran Tacande Wellness & Relax. Jedná se o pětihvězdičkový hotel, který nabízí celkem 255 pokojů. Jednotlivé pokoje jsou do posledního detailu navrženy tak, aby se postaraly o váš ničím nerušený spánek. Ve vybraných pokojích se dokonce dočkáte soukromé hydromasážní vany. V případě luxusních pokojů nechybí ani soukromé bazény na terase, díky kterým si užijete ten nejvyšší možný komfort.

Hotel nezůstává pozadu ani z hlediska gastronomie. Těšit se můžete na opravdu bohaté bufetové snídaně, u kterých jen stěží ochutnáte všechna lákadla. Zavítat můžete také do restaurace u bazénu, která nese označení Bocana Beach Club s širokou nabídkou lehkých pokrmů a zajímavých koktejlů.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 2 355 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,9 z 10 (skvělé) od více než 690 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 3 240 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

10. Hotel Vincci Selección La Plantación del Sur

📌 Luxusní hotel s lázněmi
📌 Kde ho najdete: C. Roque Nublo, 1, 38670 Costa Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Španělsko

Více fotografií na Invia.cz

Luxusní hotel Vincci Selección La Plantación del Sur se nachází na nejkrásnějším místě na pobřeží Adeje a nabízí kvalitní ubytování na Tenerife. Skvěle se přitom hodí jak pro romantické pobyty, cestování s přáteli, tak i pohodovou rodinnou dovolenou. Ubytovat se můžete v pokojích, apartmá, vilách nebo špičkově zařízených junior suites. Všechny varianty se mohou pochlubit kvalitním vybavením, které podpoří váš odpočinek.

Za zmínku stojí také zdejší lázně, které se rozprostírají na ploše 2 500 m². Užít si zde můžete ozdravné termální prameny, které mají prokazatelný vliv na zdraví vašeho těla i pokožky. Součástí areálu je jak bufetová restaurace, tak i varianty s á la carte menu. Zavítat proto můžete třeba do restaurace specializující se na mořské plody či steaky. V hlavní sezóně také můžete každý večer posedět u živé hudby. A pro děti je připraven miniklub včetně profesionálních animátorů, kteří jim zprostředkují nezapomenutelnou zábavu.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 1 713 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9 z 10 (fantastické) od více než 3 924 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 4 658 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

11. Hotel Hovima La Pinta Beachfront Family

📌 Oblíbený rodinný hotel na Tenerife
📌 Kde ho najdete: Av. de España, 5, 38660 Costa Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Španělsko

Více fotografií na Invia.cz

Mezi nejlépe hodnocené hotely na Tenerife pro děti se řadí Hovima La Pinta Beachfront Family. Jeho předností je perfektní poloha přímo od pláže, která je od hotelu oddělena pouze promenádou. Motiv oceánu se přitom prolíná celým hotelem. Nejen nejmenší návštěvníci ocení originální 3D nástěnnou malbu, virtuální a interaktivní akvárium a atrakci Ocean Window.

Pro návštěvníky je připraven rozsáhlý bazénový komplex, jehož součástí je tobogán, Splash zóna a další atrakce. Nejmenší hosté poté jistě budou nadšeni i z maskota tohoto hotelu, kterým je Globi. Ten se společně s týmem animátorů stará o vytváření pestrého a zajímavého programu, aby si dovolenou plnými doušky užila celá rodina.

Všechny pokoje v tomto hotelu jsou zařízeny v moderním a prosvětleném stylu. Součástí jsou i opravdu prostorné apartmány, do kterých se vejde až sedm dospělých (nebo šest dospělých a dvě děti). Tento hotel je proto skvělou volbou i pro velké rodiny. Ve venkovním areálu kromě bazénů nechybí ani multifunkční sportovní hřiště. Navštívit můžete hlavní bufetovou restauraci a také dvě tematické restaurace, které svou nabídku mění v závislosti na daném dni.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 1 466 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,1 z 10 (fantastické) od více než 23 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 2 223 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

Náš tip: Nejlepší hotely na Kanárských ostrovech

Hana Smětáková

Přidat zkušenost

four + 12 =