Hotely a ubytování RegioJet –⁠ aktuální nabídka čítá hotely, penziony a chaty v Česku i Rakousku

Věděli jste o tom, že prostřednictvím RegioJetu nemusíte nakupovat pouze jízdenky a letenky, ale i si zarezervovat stylové ubytování? Pod označením RegioJet Hotels se totiž skrývá hned několik hotelů, penzionů a chat, které můžete využít ke svému příštímu pobytu. Jednotlivé příležitosti k ubytování se nachází v Česku a Rakousku a svým hostům mají rozhodně co nabídnout. Pojďme se na ně podívat podrobněji.

Koncept RegioJet hotels

Logo RegioJet
Logo RegioJet
RegioJet je známý dopravce, pro kterého jsou charakteristické typické žluté autobusy a vlaky. Jeho prostřednictvím však můžete koupit také letenky nebo si zarezervovat dovolenou u nás či v zahraničí.

Samostatnou kategorii poté tvoří síť hotelů, penzionů a chalup pojmenovaná jako RegioJet Hotels & Cottages. Jednotlivé ubytovací koncepty jsou skvělou volbou pro ubytování rodin s dětmi, party kamarádů nebo třeba pořádání teambuildingů.

Jednotlivé hotely, penziony a chalupy se nachází v srdci přírody v krásných horách, díky čemuž si můžete užívat výhled na okolní vrcholy. Jedinou výjimku v současné době tvoří Habánský dům, který najdete v srdci Pálavy. Ubytování a hotely RegioJet myslí i na ty nejmenší hosty, pro které je zpravidla připraven hrací koutek. Ve většině z nich si také můžete užívat koncept samoobsluhy. To znamená, že je vám k dispozici například samoobslužný bar nebo vlastní hospoda.

RegioJet hotely v Rakousku

Pojďme se nyní podrobně podívat na to, jaké hotely od RegioJet můžete navštívit při pobytu v Rakousku.

1. Wallackhaus RegioJet Hotels, Grossglockner

📌 Hotel s výhledem na Grossglockner
📌 Kde ho najdete: Untertauern 20, 9844 Untertauern, Rakousko

Wallackhaus RegioJet Hotels

Více fotografií na Booking.com

První variantou je RegioJet Hotel Wallackhaus, díky kterému si vychutnáte ubytování v nadmořské výšce 2 304 metrů nad mořem. Z tohoto hotelu se vám zároveň naskytne úchvatný výhled na nejvyšší horu Rakouska, Grossglockner. Okolí hotelu doslova vybízí k turistice či cyklistice, v zimních měsících si můžete užívat bezprostřední blízkost sjezdovky.

V samoobslužném koutku si můžete sami natočit pivo, dát si víno nebo si třeba dát občerstvení z lednice. Svou útratu budete sami evidovat prostřednictvím tabletu. V hotelu najdete také útulnou restauraci, wellness centrum a pro děti je připravena bohatě vybavená herna. Za zmínku stojí také zdejší prosklenná zimní terasa s úchvatným výhledem do okolí.

Aktuálně se jedná o nejoblíbenější a také nejlépe hodnocený hotel z nabídky RegioJet hotelů.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 478 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,1 z 10 (fantastické) od více než 1 130 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

2. Tieflehner Hof Pitztalhaus Hotel, Pitztal

📌 Hotel na úpatí ledovce Pitztal
📌 Kde ho najdete: Tieflehn 20, 6481 Plangeroß, Rakousko

Více fotografií na Booking.com

Tento pohádkový hotel se nachází přímo na úpatí ledovce Pitztal. Díky této poloze si proto můžete užívat nejrůznější zážitky v oblasti Tyrolska. V zimních měsících je zde například populární lyžování nebo běžkování pod vrcholem hory Wildspitze.

Součástí hotelu je hezké a udržované wellness centrum s bazénem a saunami. Samozřejmostí je poté opět samoobslužný bar s pivem, vínem, nealkoholickými nápoji a drobným občerstvením. Nechybí ani restaurace s obsluhou s výhledem na hory. Samozřejmostí je poté uzamykatelná lyžárna.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,1 z 5 (dobré) od více než 68 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 7,5 z 10 (dobré) od více než 22 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

3. Chata Gerlitzen RegioJet Hotels & Cottages, Korutany

📌 Útulná chalupa jako z pohádky
📌 Kde ji najdete: Gerlitzenstraße 41, 9551 Bodensdorf, Rakousko

Více fotografií na Booking.com

Pokud dáváte přednost ubytování v chatách a chalupách, můžete zavítat do této s názvem Gerlitzen. V přízemí chaty najdete velkou a útulnou společenskou místnost s tradičními kachlovými kamny. Nechybí ani vybavení pro přípravu pokrmů a posezení. Venkovní část chaty poté umožňuje grilování. Samozřejmostí je poté koupelna a toaleta.

Přímo v chalupě si můžete zapůjčit sněžnice a vyrazit za zimní turistikou. Ve vstupní hale na vás také čeká prostor pro odložení lyží. Z chaty si budete užívat výhled na alpské pastviny. V zimních měsících stojí za pozornost zdejší ski areál.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 5 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 7 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,9 z 10 (fantastické) od více než 23 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

4. Chata Wallackhaus hütte

📌 Chata přímo na sjezdovce
📌 Kde ji najdete: Untertauern 20, 9844 Untertauern, Rakousko

Více fotografií na Booking.com

Tato chata vybízí k celoročním pobytům v srdci přírody. Nicméně pokud se zde vydáte v zimě, budete si moct užívat jednu zásadní výhodu. Jelikož chata leží přímo na sjezdovce, můžete se do ní dopravit pohodlně na lyžích a užívat si tak maximální komfort.

Z hlediska vybavení stojí za pozornost prostorná kuchyň s jídelnou a sauna, ve které si můžete odpočinout po celém dni na nohou. Pokud budete chtít, můžete si nechat zajistit sud vybraného piva za zvýhodněnou cenu a zpříjemnit si tak pobyt.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 478 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 10 z 10 (fantastické) od více než 2 návštěvníka
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

RegioJet hotely v České republice

Několik RegioJet hotelů najdete i u nás. Pokud vás tedy láká cestování po naší zemi, můžete se inspirovat a ubytovat se v následujících hotelech.

1. Habánský dům, Dolní Věstonice

📌 Útulný odpočinek na Pálavě
📌 Kde ho najdete: Dolní Věstonice 52, 691 29 Dolní Věstonice

Více fotografií na Booking.com

Láká vás odpočinek na Pálavě s popíjením vína? V tom případě by vaší pozornosti neměl uniknout penzion Habánský dům. V okolí se můžete vydat za turistikou, prohlédnout si vinice a především ochutnat lahodné víno od místních vinařů.

Součástí penzionu je plně vybavená kuchyňka a výčep. Nechybí ani takzvaná nekonečná lednice s pizzou a dezerty ke kávě. Navštívit můžete také zastřešený bazén a saunu. Venkovní část je tvořena příjemným posezením s grilem, kde si můžete společně se svými blízkými ugrilovat oblíbené dobroty.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 31 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,5 z 10 (fantastické) od více než 132 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

2. Horský hotel Vidly, Karlova Studánka

📌 Užijte si klidné ubytování v Jeseníkách
📌 Kde ho najdete: Vidly 78, 793 26 Vrbno pod Pradědem

Horský hotel Vidly

Více fotografií na Booking.com

Hotel Vidly se nachází v té nejkrásnější části Jeseníků. Přímo z hotelu se přitom můžete vydat krásnou cestou na Švýcárnu a Praděd. Obsloužit se můžete sami na baru, kde nechybí pivo, víno a nejrůznější nealkoholické nápoje. Využívat můžete také nekonečné lednice s nabídkou občerstvení.

Součástí hotelu je malé wellness centrum s finskou a parní saunou, nechybí ani venkovní vířivka. Pro nejmenší návštěvníky je připravena bohatě zařízená herna. Samozřejmostí je uzamykatelná kolárna, respektive lyžárna.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 293 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9 z 10 (fantastické) od více než 676 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

3. Penzion Rudník, Krkonoše

📌 S útulnou hospůdkou jen pro vás
📌 Kde ho najdete: Rudník 21, Rudník, 543 72

Více fotografií na Booking.com

Nebo se vydejte do srdce Krkonoš a ubytujte se v penzionu Rudník. Součástí penzionu je útulná soukromá hospůdka, která je ideální pro nejrůznější oslavy nebo třeba firemní večírky. Její dominantou je velký krb, který se postará o tu pravou horskou atmosféru.

Kromě toho se můžete těšit na prostornou kuchyni a společenskou místnost s kulečníkem a velkoplošnou televizí. Ve venkovní části penzionu nechybí ani gril včetně posezení. Najdete zde dokonce i pec, v níž můžete upéct celé sele.

Chata má 6 ložnic a 15 postelí.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Booking.com – 9,4 z 10 (naprosto výjimečné) od více než 16 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

Přidat komentář

11 − 4 =