TOP 10: Nejlepší hotely v Bratislavě, které si zamilujete

Nejlepší hotely v Bratislavě Plánujete se vypravit do Bratislavy za poznáním nebo třeba na služební cestu? V tom případě vás jistě budou zajímat nejlepší hotely v Bratislavě, které stojí za vaši návštěvu. Vytipovali jsme pro vás hned 10 ubytování, které se v tomto slovenském hlavním městě těší největší popularitě. Na své si přijdete, ať už hledáte ubytování nedaleko letiště, nebo si chcete užít nezaměnitelnou atmosféru historického centra. A stejně tak v našem žebříčku odhalíte hotely v odlišném cenovém rozpětí, aby si na své přišel opravdu každý.

1. Marrol’s Boutique Hotel

📌 5hvězdičkový hotel v historickém centru Bratislavy
📌 Kde ho najdete: Tobrucká 6953, 811 02 Bratislava

Marrol's Boutique Hotel

Více fotografií na Booking.com

Pokud hledáte kvalitní ubytování v Bratislavě, s tímto hotelem rozhodně nešlápnete vedle. Marrol’s Boutique Hotel plně odpovídá standardu pětihvězdičkového hotelu. Nachází se ve velmi výhodné poloze v historickém centru Bratislavy, díky čemuž se rychle dostanete ke všem významným památkám.

Pro jednotlivé pokoje je charakteristický mimořádně luxusní design, ve kterém se budete cítit jako v pohádce. Po příjezdu na každého hosta čeká uvítací drink. V pokojích poté nechybí kávový a čajový servis nebo třeba luxusní kosmetika značky L’OCCITANE. Svůj vůz můžete nechat v zabezpečené podzemní garáži.

Neodmyslitelnou součástí tohoto butikového hotelu je restaurace Houdini, v níž se vaří pod taktovkou vyhlášeného šéfkuchaře Michala Škrabáka. Těšit se můžete na moderní gastronomické pochoutky s využitím sezónních surovin. A v hotelu najdete také privátní relaxační centrum Jasmine SPA, ve kterém si užijete oddych po celém dni na nohou. Kapacita činí pouze 6 osob, proto se můžete těšit na mimořádně intimní atmosféru a potřebný klid.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 903 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,1 z 10 (fantastické) od více než 3 700 návštěvníků
 • Hodnocení na Facebooku – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 303 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

2. Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel

📌 Hotel se střešním heliportem
📌 Kde ho najdete: Dvořákovo nábrežie 6, 811 02 Bratislava

Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel

Více fotografií na Booking.com

Chcete zažít opravdový luxus? V tom případě se ubytujte v Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel, který spadá do sítě hotelů Marriott. Toto ubytování přitom vyniká hned v několika hotelech. Tak například se do něj můžete dopravit pomocí soukromého říčního mola nebo prostřednictvím střešního heliportu. Pokud jste někdy snili o tom, že si necháte donést jídlo na pokoj v kteroukoliv denní i noční hodinu, v tomto hotelu se vám to může splnit. Samozřejmostí je totiž 24hodinový room service.

Ubytovat se můžete jak v běžných pokojích, tak i v prezidentském apartmá, které je vůbec největší v celé Bratislavě. Rozprostírá se totiž na úctyhodné ploše 280 m2 a hravě splní vaše představy o luxusním ubytování.

Kromě krásných hotelových pokojů musíme vyzdvihnout také přítomnost restaurace Riverbank, kde vznikají lahodné pokrmy pod dohledem šéfkuchaře Jaroslava Žídka. V nejvyšším patře hotelu na vás poté čeká nádherné wellness centrum s výhledem na řeku Dunaj a celé město.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 1 140 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,9 z 10 (fantastické) od více než 571 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

3. ARCADIA BOUTIQUE HOTEL

📌 Středověká stavba proměněná v hotel
📌 Kde ho najdete: Františkánska 424/424/3, 811 01 Staré Mesto

ARCADIA BOUTIQUE HOTEL

Více fotografií na Booking.com

Originální hotel v Bratislavě, který si vás získá svou jedinečnou atmosférou. Arcadia Boutique Hotel vznikl v bývalé středověké budově. Vzhledem k tomu si zde budete užívat romantickou atmosféru, ale zároveň nepřijdete o všechny důležité vymoženosti současného světa. Vybírat můžete z několika pokojů, přičemž žádné dva pokoje nejsou zcela totožné. Jednotlivé pokoje jsou zařízené ve vkusném historickém stylu.

Zatímco dříve jedna z místností sloužila jako mučírna, v současné době je využívána jako útulné wellness centrum, ve kterém načerpáte potřebné síly. Součástí je sauna, ochlazovací bazének nebo třeba soukromá vířivka pro pohodové chvíle strávené ve dvou.

Součástí hotelu je restaurace L´Olive. Kdyby vás zajímalo, odkud pochází její název, skrývá se za tím další zajímavý příběh. Dříve zde totiž rostl olivovník. Zdejší oblouky jsou původní a pochází ze 13. století.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 512 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,2 z 10 (fantastické) od více než 1 403 návštěvníků
 • Hodnocení na Facebooku – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 157 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

4. DoubleTree by Hilton Bratislava

📌 Jen 10 minut cesty od letiště
📌 Kde ho najdete: Trnavská cesta 27/A, 831 04 Bratislava

DoubleTree by Hilton Bratislava

Více fotografií na Booking.com

Síť hotelů Hilton najdete prakticky po celém světě a Bratislava není výjimkou. DoubleTree by Hilton se proto řadí mezi TOP hotely v Bratislavě. Výhodou je skvělá dostupnost k mezinárodnímu letišti, které je vzdálené pouhých 10 minut jízdy. Hotel vás hned při příchodu přivítá honosnou halou a vstřícnou recepcí. Vybrat si můžete z několika variant pokojů, mezi kterými nechybí jak ty základní, tak i pokročilé varianty.

Pokud se rozhodnete přímo v hotelu snídat, budete tak činit v restauraci Opus s bohatým snídaňovým menu s evropskými specialitami. Na oběd nebo na večeři poté můžete zavítat do restaurace Toscana, která se pyšní skvělou nabídkou italských pokrmů.

Hotel myslí také na odpočinek. Všichni hosté proto mohou zavítat do vnitřního bazénu, kde si lze zaplavat nebo si užít ničím nerušený relax. Nechybí zde ani fitness centrum. Hotel se řadí k populárním volbám také z hlediska konání nejrůznějších společenských a firemních akcí. Nabízí totiž prostorné konferenční sály.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 1 532 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,4 z 10 (skvělé) od více než 967 návštěvníků
 • Hodnocení na Facebooku – 4,3 z 5 (fantastické) od více než 631 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

5. Danubia Gate

📌 Perfektní poloha v centru Bratislavy
📌 Kde ho najdete: Hotel Danubia Gate, Dunajská 2314/26, 811 08 Bratislava

Danubia Gate

Více fotografií na Booking.com

Hotel Danubia Gate nabízí ideální polohu v centru Bratislavy, díky čemuž se ke všem důležitým památkám dostanete během okamžiku. Jedná se o ubytování v moderním stylu, které ocení jak rodiny s dětmi, tak i samostatně cestující pracující. Předností je také fakt, že se hotel snaží dodržovat adekvátní ekologickou stopu.

Součástí hotelu je hned 29 moderně zařízených pokojů, které si vás získají svým luxusním a zároveň funkčním vybavením. Vsadit můžete na maximální jednoduchost, nebo se rozhodnout pro pokoje, které disponují něčím navíc (například balkonem nebo soukromou vířivkou).

Pro ubytované hosty je připravena bohatá bufetová snídaně, občerstvit se však můžete i kdykoliv během dne díky zajímavému dennímu menu. V hotelu najdete také útulnou kavárnu, která doslova vybízí k odpočinku. Samozřejmostí je pak například monitorované parkoviště nebo možnost vypůjčit si mobilní telefon či notebook na práci.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 567 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,5 z 10 (skvělé) od více než 1 253 návštěvníků
 • Hodnocení na Facebooku – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 109 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

6. SKARITZ Hotel & Residence

📌 Hotel s duší historického města
📌 Kde ho najdete: Michalská 382, 811 01 Bratislava

SKARITZ Hotel & Residence

Více fotografií na Booking.com

Mezi nejlépe hodnocené hotely v Bratislavě se řadí také SKARITZ Hotel & Residence. Pokud se v něm ubytujete, budete si moct naplno vychutnat atmosféru promenády Michalské ulice. Právě zde najdete populární místní slovenské obchody a také spoustu restaurací a kaváren. V hotelu si můžete vybrat z komfortně zařízených pokojů nebo luxusních apartmánů. Těšit se můžete na nezaměnitelnou historickou atmosféru vysokých stropů, ale i moderní vymoženosti pro vaše pohodlí v rámci pobytu.

I když se hotel nachází v pěší zóně města, můžete bez problémů zaparkovat v jeho bezprostřední blízkosti. Využít k tomu můžete podzemní garáže Centrum, které jsou vzdálené pouhé 3 minuty chůze od hotelu.

Neodmyslitelnou součástí hotelu je malé útulně zařízené wellness centrum, ve kterém najdete finskou saunu a odpočívárnu. Pokud budete mít zájem, můžete si zde také zarezervovat thajskou masáž a užít si relaxační chvíle na maximum.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 377 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,6 z 10 (skvělé) od více než 1 566 návštěvníků
 • Hodnocení na Facebooku – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 76 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

7. Crowne Plaza Bratislava, an IHG Hotel

📌 V docházkové vzdálenosti od Bratislavského hradu
📌 Kde ho najdete: Podchod Hodžovo námestie 2, 816 25 Bratislava

Crowne Plaza Bratislava, an IHG Hotel

Více fotografií na Booking.com

Další z populárních hotelů v historickém centru Bratislavy nese označení Crowne Plaza Bratislava, an IHG Hotel. Jedná se o čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází v docházkové vzdálenosti od Bratislavského hradu. Naproti němu se rozprostírá Grasalkovičův palác.

V hotelu si můžete vybrat z několika druhů pokojů, mezi kterými nechybí ani rodinné apartmány. Do hotelu navíc můžete dorazit i se svým domácím mazlíčkem. Přímo v hotelu se nachází také restaurace Fresh, která je založena na servírování ryze bezlepkových pokrmů. Při tvorbě jednotlivých jídel navíc využívá bylinky z vlastní hotelové zahrady. V rámci ubytování v hotelu můžete také využívat zdejší fitness centrum. Případně se věnovat v práci v business centru.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 2 095 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,5 z 10 (skvělé) od více než 1 237 návštěvníků
 • Hodnocení na Facebooku – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 487 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

8. Roset Hotel & Residence

📌 Opravdu prostorné pokoje
📌 Kde ho najdete: Štúrova 10, 811 02 Bratislava

Roset Hotel & Residence

Více fotografií na Booking.com

Díky ubytování v tomto hotelu budete v centru všeho dění. Nachází se totiž v těsné blízkosti historického centra Bratislavy a řadí se mezi luxusní hotely v Bratislavě. Hotel vznikl v budově z roku 1903, která se řadí k nejkrásnějším secesním památkám ve městě. Hotel je ideální volbou nejen na víkendové, ale i dlouhodobé pobyty.

V hotelu se nachází 27 pokojů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Součástí jsou dokonce i 3 dvoupodlažní mezonety, které nabízí opravdu dostatek místa. Interiér jednotlivých pokojů je zařízen v elegantním městském stylu a vy se v tomto hotelu budete cítit opravdu výjimečně. Několik apartmánů disponuje i praktickou kuchyňkou pro vaše maximální pohodlí.

Za zmínku stojí také zdejší letní terasa, díky níž si užijete odpočinek na čerstvém vzduchu a vychutnáte si dechberoucí výhled na celé město. Zavítat můžete také do hotelového fitness centra. Pokud hledáte ubytování pro vaši pracovní cestu, můžete navštívit moderně vybavený kancelářský kout.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 452 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,1 z 10 (fantastické) od více než 851 návštěvníků
 • Hodnocení na Facebooku – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 125 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

9. Loft Hotel Bratislava

📌 Ubytování v retro-industriálním stylu
📌 Kde ho najdete: Štefánikova 864/4, 811 05 Bratislava

Loft Hotel Bratislava

Více fotografií na Booking.com

Chcete se na vaší cestě v Bratislavě cítit prakticky jako doma? V tom případě se můžete ubytovat v Loft Hotel Bratislava, jehož pokoje jsou zařízeny ve stylovém retro-industriálním stylu. Vybrat si můžete pokoj Komfort, Rodinný pokoj nebo pokoj Premium.

Součástí hotelu je Coffee and Wine Bar, kde si můžete vychutnat bohatou snídani, obědové menu nebo jídla z klasického menu. Pokud si večer rádi dáte sklenku dobrého vína, oceníte nabídku více než 400 různých lahví ze všech koutů světa. Samozřejmostí je pak hned několik čepovaných piv včetně piva z domácího pivovaru Fabrika.

Hotel svým návštěvníkům nabízí pohodlné parkování v podzemních garážích s kapacitou 60 míst. Nechybí zde dokonce ani elektrostanice. Pokud si budete chtít užít ničím nerušený odpočinek, můžete si zarezervovat masáž.

Jedná se o jeden z nejoblíbenějších hotelů v Bratislavě.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 815 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,3 z 10 (fantastické) od více než 4 251 návštěvníků
 • Hodnocení na Facebooku – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 380 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

10. Mama’s Design & Boutique Hotel

📌 Designový butikový hotel
📌 Kde ho najdete: Chorvátska 2701, 811 08 Bratislava

Mama's Design & Boutique Hotel

Více fotografií na Booking.com

Ničím nerušený oddych si užijete v designovém butikovém hotelu Mama’s Design & Boutique Hotel. Ten vás zaujme moderním vybavením a příjemnou rodinnou atmosférou, díky čemuž se zde budete cítit jako doma. V jednotlivých pokojích si užijete absolutní soukromí. Aby byl váš spánek ničím nerušený, můžete si dokonce vybrat z několika různých polštářů podle vašeho gusta.

V ceně ubytování jsou snídaně, které sestávají z bohatého snídaňového menu. V místní restauraci si však můžete pochutnat také na obědě nebo večeři. Za zmínku stojí také hotelové wellness centrum, ve kterém se můžete nechat rozmazlovat. Navštívit zde můžete finskou saunu, zaplavat si v bazéně s protiproudem nebo si zacvičit v moderně vybaveném fitness centru. Kromě toho se můžete těšit také na širokou nabídku kosmetických procedur a masáží.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 293 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,6 z 10 (fantastické) od více než 444 návštěvníků
 • Hodnocení na Facebooku – 4,9 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 31 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

Náš tip: Nejlepší wellness hotely na Slovensku

Přidat komentář

2 × four =