Egypt v květnu

Chystáte se navštívit Egypt v květnu? Pak očekávejte krásné slunečné počasí a stále ještě méně turistů než v hlavní turistické sezóně, která začíná počátkem června.

Dovolená v Egyptě v květnu již jede v plném proudu a cestovní kanceláře nestačí odbavovat. Teploty se v denních maximech umí vyšplhat až na 33 °C a mraky na obloze téměř neuvidíme. Dle dlouhodobých měření je květen také prvním měsícem, kdy v Egyptě téměř neprší. O počasí na své dovolené se tak rozhodně bát nemusíte.Egypt počasí v květnu

Počasí v květnu v Egyptě je velmi krásné, posuďte sami.

  • Denní teploty 30 °C, v denních maximech přes 35 °C.
  • Teplota moře v květnu příjemných 24-26 °C.
  • Počasí je slunečné a prakticky stále jasno.
  • Deštivé dny: Téměř tu neprší
  • Počasí v Egyptě v květnu je srovnatelné neslunnějším dny na jihu Evropy v srpnu.

Co říkají zkušenosti turistů?

Co říkají v diskusích cestovatelé, kteří Egypt v květnu navštívili? Zjistily jsme to za vás. Máte i vy nějakou zkušenost s dovolenou v Egyptě. Dejte nám vědět, jak se vám libilo v komentářích.

Já byla v Egyptě loni v květnu a srpnu. A vyšlo nám to tak, že v květnu bylo lepší počasí než v tom srpnu.
My byli v květnu již několikrát. Naposledy foukal trochu vítr. Hodinky na slunci ale dokázali naměřit i 50 stupňů. V květnu bych se toho nebála a jela kdykoliv.

Aktuální počasí v Egyptě, letovisko Hurghada

[wunderground location=”Hurghada, Egypt” numdays=”7″ layout=”table-horizontal” iconset=”Incredible” measurement=”c” showdata=”daynames,icon,conditions,highlow” language=”cz”]

Co na to říkáme my?

Neváhejte a vyrazte do Egypta v květnu v případě, že si chcete odpočinout u moře nebo hotelového bazénu a načerpat nové síly. Teplota vody již nádherných 25 °C a téměř neustále přísun slunečních paprsků. Egypt v květnu DOPORUČUJEME.

Přidat komentář

Vyhledávač zájezdů