no comments

Kapverdy v červenci

Chcete si odpočinout od každodenního shonu a pracovních činností na Kapverdách, ostrově v Atlantickém oceánu? A říkáte si, že v červenci tu budete mít zaručeně teplé počasí? Nemýlíte se. Navíc je zde letní počasí dané tropickým podnebím po celý rok.

Kapverdy v červenci jsou opravdu správnou volbou. Tento měsíc patří mezi nejteplejší, což můžete vidět i na teploměrech, které ukazují teploty v rozmezí od 27 – 30 °C ve stínu. A příjemné ochlazení od strašlivého horka vám dopřeje moře, které je ovlivňováno studenými mořskými proudy.

Počasí na Kapverdských ostrovech v červenci

Počasí na Kapverdách v červenci vás nepřekvapí ničím nepříjemným. Nemusíte se bát.

  • Průměrná teplota 27 °C, dosahuje svých maxim přes 30 °C.
  • Teplota vody je kolem 25 °C.
  • Říká se, že na Kapverdách slunce svítí 350 dní v roce, takže se můžete těšit na slunečné počasí.
  • Déšť je velice nepravděpodobný, počet deštivých dnů v červenci se udává na 3 dny.
  • Doba slunečního svitu je až 7 hodin denně.

Hodnocení cestovatelů

Co říkají v diskusích cestovatelé, kteří Kapverdy v červenci navštívili? Zjistily jsme to za vás. Máte i vy nějakou zkušenost s červencovou dovolenou na Kapverdských ostrovech. Dejte nám vědět, jak se vám líbilo v komentářích níže.

Na Kapverdách, konkrétně na Salu, jsem byla loni v červenci a byla to nejkrásnější dovolená. Moře bylo příjemně teplé a čisté bílé pláže. Některým, většinou starším lidem, vadily vlny.
Michal / Email
Kapverdy pro nás byly ideální dovolenou. Bílý písek, výborné jídlo, příjemní lidé. V našich 15 dnech foukalo jen v pěti. Užívali jsme si především čistého moře, které bylo téměř bez lidí.
Jarda, Email

Aktuální počasí na Kapverdách, Praia

[wunderground location=”Praia” numdays=”7″ layout=”table-horizontal” iconset=”Incredible” measurement=”c” showdata=”daynames,icon,conditions,highlow” language=”cz”]

Naše hodnocení

Shrnuto, podtrženo, pokud nechcete přílišná vedra, jeďte na Kapverdy v červenci. V tento měsíc je tam příjemně slunečno, největší horka přichází až v září. Navíc je zdejší moře díky stálému větříku vhodné pro surfaře. Sice je cesta sem dlouhá (6 hodin letu), ale dovolenou vám každopádně doporučujeme.

Chcete nás podpořit? Sdílejte....Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter