Kapverdy v červenci

Chcete si odpočinout od každodenního shonu a pracovních činností na Kapverdách, ostrově v Atlantickém oceánu? A říkáte si, že v červenci tu budete mít zaručeně teplé počasí? Nemýlíte se. Navíc je zde letní počasí dané tropickým podnebím po celý rok.

Kapverdy v červenci jsou opravdu správnou volbou. Tento měsíc patří mezi nejteplejší, což můžete vidět i na teploměrech, které ukazují teploty v rozmezí od 27 – 30 °C ve stínu. A příjemné ochlazení od strašlivého horka vám dopřeje moře, které je ovlivňováno studenými mořskými proudy.

Počasí na Kapverdských ostrovech v červenci

Počasí na Kapverdách v červenci vás nepřekvapí ničím nepříjemným. Nemusíte se bát.

  • Průměrná teplota 27 °C, dosahuje svých maxim přes 30 °C.
  • Teplota vody je kolem 25 °C.
  • Říká se, že na Kapverdách slunce svítí 350 dní v roce, takže se můžete těšit na slunečné počasí.
  • Déšť je velice nepravděpodobný, počet deštivých dnů v červenci se udává na 3 dny.
  • Doba slunečního svitu je až 7 hodin denně.

Hodnocení cestovatelů

Co říkají v diskusích cestovatelé, kteří Kapverdy v červenci navštívili? Zjistily jsme to za vás. Máte i vy nějakou zkušenost s červencovou dovolenou na Kapverdských ostrovech. Dejte nám vědět, jak se vám líbilo v komentářích níže.

Na Kapverdách, konkrétně na Salu, jsem byla loni v červenci a byla to nejkrásnější dovolená. Moře bylo příjemně teplé a čisté bílé pláže. Některým, většinou starším lidem, vadily vlny.
Michal / Email
Kapverdy pro nás byly ideální dovolenou. Bílý písek, výborné jídlo, příjemní lidé. V našich 15 dnech foukalo jen v pěti. Užívali jsme si především čistého moře, které bylo téměř bez lidí.
Jarda, Email

Aktuální počasí na Kapverdách, Praia

[wunderground location=”Praia” numdays=”7″ layout=”table-horizontal” iconset=”Incredible” measurement=”c” showdata=”daynames,icon,conditions,highlow” language=”cz”]

Naše hodnocení

Shrnuto, podtrženo, pokud nechcete přílišná vedra, jeďte na Kapverdy v červenci. V tento měsíc je tam příjemně slunečno, největší horka přichází až v září. Navíc je zdejší moře díky stálému větříku vhodné pro surfaře. Sice je cesta sem dlouhá (6 hodin letu), ale dovolenou vám každopádně doporučujeme.

Přidat komentář

Vyhledávač zájezdů