TOP 10: Nejlepší hotely a resorty na Kubě

Vydejte se objevovat krásu Karibiku a poznejte malebnou Kubu. Cestovatele láká především na čistý bílý písek, úchvatnou barvu moře, chutnou gastronomii a bohatou nabídku rumů. Užijte si odpočinek na pláži, procvičte si španělštinu, poznejte historickou havanu nebo si třeba vychutnejte degustaci rumů. Prozradíme vám, jaké jsou nejlepší hotely na Kubě.

Většina hotelů na Kubě se rozprostírá v bezprostřední blízkosti pláže, abyste si mohli užít odpočinek se vším všudy. Turisticky oblíbená je především dlouhá a široká pláž Varadero, zavítat však můžete například i na úchvatný ostrov Cayo Coco.

1. Hotel Iberostar Varadero

📌 5hvězdičkový resort hned u pláže
📌 Kde ho najdete: Sector Punta Hicacos, Crta Las Morlas KM 17 1/2, Varadero, Kuba

Více fotografií na Invia.cz.

Perfektní resort v letovisku Varadero. Tak lze charakterizovat 5hvězdičkový hotel Iberostar, který je zasazen do tropické zahrady. Na jedné straně tedy můžete obdivovat křišťálově čistou vodu moře, na druhé straně najdete přírodní rezervaci Varahicacos. Objednat si můžete ubytování včetně all inclusive, přičemž využívat můžete hned několik restaurací se špičkovou nabídkou.

Hotel se nachází hned u pláže s krásně bílým pískem. Součástí resortu je vlastní potápěčské centrum, kde si můžete půjčit vybavení a vydat se objevovat podmořskou hladinu. A nechybí ani wellness centrum, abyste si na vaší dovolené odpočinuli na maximum. Zkrátka a jednoduše, Iberostar Varadero se právem řadí mezi nejlépe hodnocené hotely a ubytování na Kubě.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 2 204 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 9 672 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,5 z 5 (skvělé) od více než 18 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

2. Hotel Melia Las Americas

📌 Špičkové ubytování pro dospělé
📌 Kde ho najdete: 5QFP+4H7, Varadero, Kuba

Více fotografií na Invia.cz.

Dalším skvělým ubytováním na Kubě je Hotel Melia Las Americas. Ten se nachází uprostřed krásné tropické zahrady hned vedle nádherné písčité pláže. Zajímavostí je fakt, že se v jeho těsné blízkosti nachází golfové hřiště a nákupní centrum Las Americas. Hotel je určen pouze pro lidi starší 18 let a jedná se proto o vyhledávanou volbu u bezdětných osob a párů, které touží po klidné dovolené.

Neodmyslitelnou součástí hotelu je bufetová restaurace a čtyři a la carte podniky. Navštívit můžete také jeden z pěti barů. Zdejší lokalita rovněž vybízí k nejrůznějším sportům, vyzkoušet si můžete třeba windsurfing, jízdu na katamaránu či potápění.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 973 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 7 452 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 35 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

3. Hotel Paradisus Princesa del Mar Resort & Spa

📌 Skvělý hotel s komplexem bazénů
📌 Kde ho najdete: Auropista Sur, Carr. Las Morlas, Km. 19 5, Varadero 42200, Kuba

Více fotografií na Invia.cz.

Další skvělý hotel situovaný na pláži Varadero nese označení Paradisus Princesa del Mar. Jedná se přitom o pětihvězdičkový hotel, který potěší všechny cestující starší 18 let. I z tohoto důvodu se jedná o populární volbu v případě mnohých svatebních cest. Pokud se rozhodnete pro stravování formou all inclusive, můžete se těšit na pestrou stravu a bohatou nabídku pokrmů.

Služby hotelu přitom uspokojí i náročnější klientelu. Přímo v resortu si můžete vyzkoušet rozmanité suchozemské i vodní sporty, jako je například vodní volejbal, vodní lyžování či plavba na katamaránu. A pokud vás zrovna koupání v teplém karibském moři ocení, můžete strávit den na lehátku u bazénového komplexu.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,3 z 5 (fantastické) od více než 1 746 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4 z 5 (velmi dobré) od více než 8 851 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,5 z 5 (skvělé) od více než 42 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

4. Hotel Meliá Internacional

📌 Užijte si pravidelně pořádanou hudební a taneční show
📌 Kde ho najdete: Km 1 Avenida Las Americas, Varadero 42200, Kuba

Více fotografií na Invia.cz. 

Pokud hledáte luxusní hotely na Kubě, chybu určitě neuděláte ani v případě, že se ubytujete v Meliá Internacional. Nachází se v bezprostřední blízkosti nádherné písčité pláže a na jeho druhé straně se rozprostírá krásná tropická zahrada. V Cabaret Continental se můžete pravidelně zúčastnit hudební a taneční show, která se po půlnoci mění na úžasnou diskotéku.

Potřebné síly načerpáte v místní odpočinkové zóně, jejíž součástí je úchvatný nekonečný bazén. Neodmyslitelnou součástí je poté hned několik restaurací a špičkový kubánský koktejlový bar, který rozhodně stojí za vaši návštěvu. V tomto resortu se zkrátka a jednoduše můžete nechat hýčkat.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 1 703 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 3 443 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 5 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 1 návštěvníka
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

5. Hotel Royal Hicacos Resort & Spa

📌 Hotel s luxusním spa centrem
📌 Kde ho najdete: 5RWP+J3, Carretera Las Morlas Km. 15 Varadero, Cuba, Varadero, Kuba

Více fotografií na Invia.cz.

Krásné ubytování uprostřed tropické zahrady. To je hotel Royal Hicacos Resort & Spa, který se rozkládá v blízkosti písčité pláže na konci poloostrova Hicacos. Nutno podotknout, že je tento hotel určen pouze pro dospělé a jedná se tedy o skvělou variantu pro bezdětné páry.

Jednotlivé pokoje zaujmou svým luxusním vybavením a hotel nabízí špičkové služby. V místním spa centru se můžete nechat hýčkat a objednat si masáž či zábal. Rovněž se zde nachází sauna. Kromě koupání v moři si můžete užít také koupání v některém z venkovních bazénů či ve vířivce, které jsou obklopeny krásnou tropickou zahradou.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,3 z 5 (fantastické) od více než 1 318 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 8 939 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 3 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

6. Hotel Melia Cayo Coco

📌 Luxusní ubytování na ostrově Cayo Coco
📌 Kde ho najdete: Jardines Del Rey Moron Cayo Coco, 69400, Kuba

Více fotografií na Invia.cz.

Zavítejte na okouzlující kubánský ostrov Cayo Coco a ubytujte se v hotelu Melia. Jedná se o luxusní resort, který je určen pouze pro dospělé. Ubytovat se můžete buď v klasických pokojích nebo stylových bungalovech, které jsou rozmístěny uprostřed panenské přírody. Těšit se můžete na špičkové služby, vstřícný personál a nezapmenutelný zážitek.

Hotel je celkově přizpůsoben dospělým hostům, čemuž odpovídají i zvolené animace a programy. Personál se přitom svým hostům snaží vždy vyjít maximálně vstříc. Za zmínku stojí i zdejší písčitá pláž, která je udržovaná a pravidelně se z ní odstraňují naplavené řasy. Přímo v resortu si můžete vyzkoušet rozmanité motorizované i nemotorizované sporty.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 833 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 8 769 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 1 návštěvníka
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

7. Hotel Tryp Cayo Coco

📌 Hotel nedaleko krásného korálového útesu
📌 Kde ho najdete: GJRH+8PV, Jardines Del Rey Moron, Cayo Coco, Morón, Kuba

Více fotografií na Invia.cz. 

Na stejném ostrově najdete i Hotel Tryp. Nachází se přitom v blízkosti nádherné laguny se zářivě bílým pískem a nedaleko něj se také v moři tyčí korálový útes. Vzhledem k tomu se jedná o vyhledávanou lokalitu mezi milovníky potápění.

Hotel pravidelně pořádá zajímavé animační programy, v rámci kterých se můžete zúčastnit třeba lekce vaření nebo španělštiny. Součástí resortu je moderně vybavené wellness centrum, ve kterém si můžete odpočinout při masáži, tělovém zábalu nebo třeba balneoterapii.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 3,9 z 5 (velmi dobré) od více než 751 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4 z 5 (fantastické) od více než 7 093 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 11 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

8. Hotel Sol Palmeras

📌 Hotel na průzračně čisté pláži
📌 Kde ho najdete: Carretera de Las Morlas, 42200, Kuba

Více fotografií na Invia.cz.

Mezi kvalitní hotely a resorty na Kubě se řadí také Sol Palmeras s prvotřídní nabídkou služeb. Jedná se o poměrně rozsáhlý resort, který se rozkládá na okraji letoviska Varadero. Hotel leží v těsné blízkosti čisté a udržované pláže s pozvolným vstupem do moře. Na pláži si budete také užívat přítomnost plážového baru.

Hotel nabízí také prvotřídní služby týkající se zábavy a animačních programů. Za poplatek si můžete vyzkoušet například windsurfing, vodní lyžování, jízdu na banánech nebo třeba potápění.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,3 z 5 (fantastické) od více než 1 838 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4 z 5 (fantastické) od více než 9 871 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 9 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

9. Hotel Nacional de Cuba

📌 Hotel v srdci Havany, kam se sjíždí i světové celebrity
📌 Kde ho najdete: Calle 21 y O, Vedado, Plaza La Habana, 10400, Kuba

Více fotografií na Invia.cz.

Pokud si chcete plnými doušky vychutnat atmosféru Havany, je skvělou volbou pro ubytování Hotel Nacional de Cuba. Nachází se totiž přímo v samotném srdci města u známé třídy La Rampa, kde můžete navštívit velké množství restaurací, barů, galerií, divadel nebo třeba muzeí. Nezapomeňte ani zavítat do známého zmrzlinářství Coppelia.

Samotný hotel nabízí moderně zařízené pokoje, objednat si můžete také stravování. Jeho součástí jsou dále 2 venkovní bazény pro osvěžení, sauna nebo wellness centrum s bohatou nabídkou masáží.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 3 833 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4 z 5 (fantastické) od více než 7 430 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 5 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 1 návštěvníka
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

10. Hotel Valentin El Patriarca Varadero

📌 Resort uprostřed tropické zahrady
📌 Kde ho najdete: 6V22+R75, Varadero, Kuba

Více fotografií na Invia.cz.

Mezi TOP hotely na Kubě se neodmyslitelně řadí také Hotel Valentin El Patriarca nacházející se v bezprostřední blízkosti pláže Varadero. Zajímavostí tohoto ubytování je přitom skutečnost, že je obklopeno ekologickou rezervací Varahicacos. Předností je také pozvolný vstup do moře, který ocení neplavci.

Hotel pro své hosty pravidelně pořádá rozmanité animační programy, například v podobě kurzů tance nebo španělštiny. Ujít si nenechte ani večerní show. A pokud si budete chtít odpočinek užít na maximum, ani u tohoto ubytování nechybí sauna a vířivka.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,1 z 5 (fantastické) od více než 1 810 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4 z 5 (fantastické) od více než 6 294 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,3 z 5 (fantastické) od více než 46 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

Přidat komentář

twelve − 12 =