Egypt s dětmi: TOP 10 nejlepších hotelů

Užijte si Egypt s dětmi naplno. Inspirujte se, do jakého hotelu se vyplatí vyrazit a na jaké služby se zde můžete těšit. Součástí našeho žebříčku jsou varianty ve všech oblíbených egyptských letoviscích, tedy v Hurghadě, Marsa Alam i Sharm El Sheikh. Zároveň vám prozradíme, proč je Egypt vyhledávanou destinací právě v případě rodinné dovolené.

Egypt s malými dětmi a zkušenosti cestovatelů

Egypt patří mezi populární destinace pro pohodovou rodinnou dovolenou. Přece jen doba letu z České republiky je poměrně krátká (trvá zpravidla kolem 4 hodin) a užívat si zde můžete příjemné podnebí prakticky po celý rok. Mnoho hotelů v Egyptě disponuje vlastním aquaparkem s bohatou nabídkou atrakcí i pro nejmenší. Zpravidla také nechybí dětské hřiště, klub a animační program (někdy i pod dohledem českých animátorů).

Někteří možná namítnou, že je v Egyptě třeba si dávat na takzvanou Faraonovu pomstu, tedy zažívací potíže. To je jistě pravda. Proto se vyplatí se při výběru zaměřit spíše na luxusní pětihvězdičkové hotely, které mají vyšší standardy a kvalita jejich služeb je oproti tříhvězdičkovým hotelům na zcela jiné úrovni. A v neposlední řadě je třeba zdůraznit, že v porovnání s mnoha jinými exotickými dovolenými je ubytování v Egyptě finančně dostupné. Pojďme se nyní podívat, kam do Egypta s dětmi a kde se ubytovat.

Nejlepší hotely pro děti v Egyptě


1. Rixos Seagate, Sharm El Sheikh

📌 Ubytování s 8 bazény
📌 Kde ho najdete: Nabq Bay, Qesm Sharm Ash Sheikh, South Sinai Governorate 46628, Egypt

Více fotografií na Invia.cz

Perfektní all inclusive hotel pro rodiny s dětmi se nachází v egyptském letovisku Sharm El Sheikh. Jedná se o pětihvězdičkový resort, čemuž ostatně odpovídá kvalita nabízených služeb. Těšit se můžete na profesionální personál, perfektní stravu a kvalitní služby, které při cestování s dětmi oceníte.

Ratolesti ocení celkem 8 bazénů, v nichž se mohou oddávat vodním radovánkám. Nechybí zde ani 3 tobogány pro adrenalinovou zábavu. Děti se dále mohou zabavit v klubu Rixy Kids a zúčastnit se bohatého animačního programu. A rodiče si užijí přítomnost luxusního wellness centra, v němž si mohou dopřát třeba masáž obličeje nebo celého těla.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,9 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 16 484 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,1 z 10 (fantastické) od více než 2 220 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 36 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

2. Jaz Aquamarine Resort, Hurghada

📌 U pláže s pozvolným vstupem do moře
📌 Kde ho najdete: Magawish District, South Sahl Hashish Road, Red Sea, Hurghada, Red Sea Governorate, Egypt

Více fotografií na Invia.cz

Luxusní hotelový resort Jaz Aquamarine se nachází v oblíbeném letovisku Hurghada. Hotel leží přímo u udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, která je ideální právě pro rodiny s dětmi a neplavce. V areálu dále najdete hned 4 bazény a speciální dětský bazén se skluzavkami a tobogány, který je určen pro děti od 10 let.

Nejmenší hosté dále ocení přítomnost miniklubu a dětského hřiště. Starší děti si dále mohou vyzkoušet tenis, stolní tenis, plážový volejbal nebo si třeba zahrát fotbal. Často zde také můžete narazit na nabídku jízdy na velbloudovi.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 14 985 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,6 z 10 (fantastické) od více než 1 705 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 432 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

3. Pickalbatros Jungle Aqua Park, Hurghada

📌 Hotel s největším aquaparkem v Hurghadě
📌 Kde ho najdete: Al Ismaileya, Hurghada, Red Sea Governorate 1961510, Egypt

Více fotografií na Blue-Style.cz

Pickalbatros Jungle Aqua Park je skvělým střediskem pro strávení zábavné rodinné dovolené. V jeho bezprostřední blízkosti se totiž rozkládá hezká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Pláž je vzdálená zhruba 700 metrů od hotelu. Buď se na ni můžete projít, nebo se svézt hotelovým autobusem.

Neodmyslitelnou součástí hotelu je aquapark, který je vůbec největší v celé Hurghadě. Má celkem 16 bazénů, z nichž 9 má dětskou sekci a 2 jsou vyhřívané v zimním období. Pro děti i dospělé je dále připraveno několik skluzavek a tobogánů, divoká řeka a další vodní atrakce. Nechybí ani dětské hřiště. Zkrátka a jednoduše se řadí mezi oblíbené hotely v Egyptě s tobogány pro děti.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 9 085 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,3 z 10 (fantastické) od více než 1 994 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 448 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

4. Royal Albatros Moderna, Sharm el-Sheikh

📌 Pětihvězdičkový hotel s aquaparkem
📌 Kde ho najdete: Peace Road NABQ BAY، South Sinai Governorate 46628, Egypt

Více fotografií na Blue-style.cz

Moc hezký a zároveň rozlehlý hotel Royal Albatros Moderna má svým hostům rozhodně co nabídnout. Rozkládá se kolem členitého bazénu a v jeho těsné blízkosti rovněž najdete hezkou písčitou pláž. Díky blízkosti korálového útesu je hotel skvělou volbou i v případě, že se chcete společně s dětmi pustit do potápění (například se šnorchlem).

Využít zde můžete službu hlídání dětí, pro nejmenší hosty se také pravidelně pořádá bohatý animační program. Děti dále ocení přítomnost speciálního dětského bazénu, miniklubu a dětského hřiště.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 7 255 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,7 z 10 (fantastické) od více než 1 125 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 194 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

5. Steigenberger Aqua Magic, Hurghada

📌 Luxusní hotel s aquaparkem
📌 Kde ho najdete: Youssef Affifi Rd, Hurghada, Red Sea Governorate 1962522, Egypt

Více fotografií na Invia.cz

Krásný hotelový resort Steigenberger Aqua Magic nabízí stylové ubytování v několika budovách, které jsou obklopeny udržovanou zahradou. V areálu najdete také několik bazénů, z nichž některé jsou určené pro děti a nabízí skluzavky, línou řeku a další vodní atrakce. Naopak jen pro dospělé je určen stylový bazén nacházející se na střeše hotelu.

Hotel zajišťuje pravidelný a bohatý animační program pro děti. Jedná se o nejrůznější soutěže, kvízy, mini klub nebo třeba kreativní dílny. Vyřádit se mohou také na dětském hřišti. A mezitím si zasloužený odpočinek užijí i dospělí, kteří mohou navštívit třeba místní wellness centrum nebo si vyzkoušet hraní golfu na 9jamkovém golfovém hřišti v těsné blízkosti hotelu.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 11 792 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,5 z 10 (velmi dobré) od více než 4 010 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,4 z 5 (skvělé) od více než 154 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

6. Hotel Club Calimera Akassia Swiss Resort, Marsa Alam

📌 Moderní prázdninový resort pro rodiny s dětmi
📌 Kde ho najdete: 36 km severně od Marsa Alam International Airport, 99999 Quseir, Egypt

Více fotografií na Invia.cz

Moderní hotel Club Calimera Akassia Swiss Resort se řadí mezi oblíbené prázdninové resorty v Egyptě. Rodiny s dětmi přitom ocení přítomnost krásné písčité pláže i aquapark sestávající ze 3 venkovních bazénů, dětského bazénu, bazénu s mořskými vlnami, skluzavek a tobogánů.

Součástí areálu jsou dále 2 tenisové kurty, půjčovna kol i potápěčské centrum pro objevování podvodního světa. V průběhu roku se pravidelně pořádají bohaté animační programy pod dohledem českých animátorů. S jazykovou bariérou si proto nemusíte dělat starosti. Za poplatek se vaše děti mohou svézt také na koni či na velbloudovi.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 1 977 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,1 z 10 (velmi dobré) od více než 137 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,4 z 5 (skvělé) od více než 910 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

7. Albatros Aqua Blu Resort, Sharm El Sheikh

📌 Hotel s luxusním vybavením
📌 Kde ho najdete: 22 Haret Al Saed, Sharm Al Shiekh, South Sinai Governorate 46628, Egypt

Více fotografií na Invia.cz

Hotelový resort Albatros Aqua Blu Resort na vás dýchne tou pravou orientální atmosférou. Návštěvníci si přitom pochvalují zejména špičkové služby a kvalitní stravování formou all inclusive. Rodiny s dětmi ocení přítomnost dětského bazénu, miniklubu a dětského hřiště. V areálu najdete také aquapark, ve kterém si budete moct vybrat ze 17 skluzavek pro děti i dospělé.

Písčitá pláž se nachází přibližně 600 metrů od hotelu a její návštěvu lze tedy spojit s příjemnou procházkou. Na okraji pláže se však nachází korálové útesy, proto si pro jistotu nezapomeňte přibalit boty do vody.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 8 843 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,9 z 10 (skvělé) od více než 2 628 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,3 z 5 (skvělé) od více než 127 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

8. Albatros Aqua Park, Hurghada

📌 Jeden z největších vodních parků v Hurghadě
📌 Kde ho najdete: Villages Road، Hurghada, Red Sea Governorate 84511, Egypt

Více fotografií na Invia.cz

Moderní vybavení a špičkové služby na vás čekají v hotelu Albatros Aqua Park v egyptské Hurghadě. Jedná se přitom o resort s aquaparkem, který je považován za jeden z největších vodních parků v této destinaci. Personál hotelu pro nejmenší hosty zajišťuje bohaté animační programy v podobě soutěží, kreativních dílen, kvízů nebo mini diskotéky.

Na své si přijdou i starší děti, kteří si zde mohou vyzkoušet rozmanité motorizované i nemotorizované vodní sporty. Jedná se například o šlapadla, windsurfing, loďky či vodní lyžování. Ve vodním parku na vás poté čeká 9 bazénů, 4 tobogány a dětský bazén se skluzavkami.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 4 953 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,9 z 10 (skvělé) od více než 1 632 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,3 z 5 (skvělé) od více než 257 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

9. Charmillion Club Resort, Sharm El Sheikh

📌 Krásný hotel u písčité pláže
📌 Kde ho najdete: Nabq bay Qesm, South Sinai Governorate, Egypt

Více fotografií na Invia.cz

Další krásné ubytování nabízí Charmillion Club Resort, který se může pochlubit soukromou pláží s korálovým útesem a 3 různými restauracemi. Pro malé hosty je přitom k dispozici dětský klub a dětský bazén. Rodiny s dětmi oceňují také písčitou pláž. Pokud se budete chtít vydat do centra města, můžete využít hotelový shuttle bus, který jezdí dvakrát za den.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 4 024 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,2 z 10 (skvělé) od více než 1 898 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,1 z 5 (skvělé) od více než 100 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

10. Hotel Ali Baba Palace, Hurghada

📌 Součást komplexu tří hotelů
📌 Kde ho najdete: Safaga Rd, Hurghada, Red Sea Governorate 1962206, Egypt

Více fotografií na Invia.cz

Tento luxusní hotelový resort najdete v Hurghadě. Jedná se přitom o součást komplexu tří hotelů, jejichž služeb a pláží můžete využívat. Díky tomu nebudete omezeni pouze na jednu pláž a budete si moct vybírat z více variant. K dispozici jsou zde bohaté mezinárodní animační programy, dětský bazén, klub i hřiště.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,2 z 5 (fantastické) od více než 4 195 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 7,8 z 10 (skvělé) od více než 226 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,1 z 5 (skvělé) od více než 1 946 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

Přidat komentář

3 × 1 =