Nejlepší hotely Antalya, Turecko

Vydejte se za hřejivými slunečními paprsky a průzračně čistým mořem. Jednou z možností je nedaleké Turecko, které nabízí cenově dostupnou dovolenou s veškerým komfortem. Navíc je tato země velmi dobře dostupná letecky a samotná cesta vám nezabere příliš mnoho času. Prozkoumejte nejlepší hotely v turecké Antalyi a začněte se těšit na svou příští dovolenou.

1. Hotel Delphin BE Grand

📌 Luxusní prázdninový resort
📌 Kde se nachází: Güzeloba, Yaşar Sobutay Bulvarı No:38, 07112 Muratpaşa/Antalya, Turecko

Hotel Delphin BE Grand

Více fotografií na Invia.cz

První příčku našeho žebříčku nejlepších hotelů v turecké Antalyi obsadil Hotel Delphin BE Grand. Jedná se o luxusní resort, kde o vás bude postaráno na pětihvězdičkové úrovni. Skládá se z hlavní budovy a několika vedlejších budov, které jsou umístěny do velké udržované zahrady s bazénem. Autem se do samotného centra Antalye dostanete za pouhých pár minut.

Díky přítomnosti bazénové části s několika tobogány a dalšími vodními atrakcemi se jedná o skvělou volbu pro ubytování nejen pro rodiny s dětmi. Jelikož je venkovní bazén poměrně členitý, lidé se kolem něj rozprostřou a celek nepůsobí nijak přeplněně.

V těsné blízkosti resortu se rozkládá také hezká udržovaná pláž, kde si můžete vyzkoušet rozmanité vodní sporty. Popularitě se těší především jízda na banánu, vodní lyže či šlapadla. Pokud cestujete společně s dětmi, oceníte přítomnost dětského klubu rozděleného dle věku. Zde se vašich ratolestí ujmou profesionální animátoři.

Hotel nezůstává pozadu, ani co se gastronomie týče. Samozřejmostí je možnost využití programu all inclusive, přičemž jídla jsou poměrně pestrá a v průběhu pobytu se tedy dočkáte několika obměn. Navíc díky rozložení míst pro občerstvení do několika částí se nemusíte obávat dlouhých front.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 4 231 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,8 z 10 (skvělé) od více než 422 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 174 návštěvníků

2. Lara Barut Collection

📌 Hotel s hezkou písčitou pláží
📌 Kde se nachází: Güzeloba Mah Yaşar Sobutay Bulvarı No:30, VV44+J6, 07235 Muratpaşa/Antalya, Turecko

Lara Barut Collection

Více fotografií na Invia.cz

Vedle určitě nešlápnete ani v případě hotelu Lara Barut Collection, který se řadí mezi TOP hotely Antalya. Toto ubytování se nachází zhruba 10 km od letiště v Antalyi, transfer je zde tedy poměrně rychlý. Těšit se můžete na rozsáhlý luxusní resort, který dokonale splní vaše představy o luxusní dovolené. Každý pokoj je vybaven kvalitním luxusní nábytkem a z vybraných pokojů si můžete užívat dechberoucí výhledy na moře. Ubytovaní můžete být buď v hlavní budově, nebo ve vedlejších budovách v zahradě či okolo bazénů.

Přímo u hotelu se nachází velmi dobře hodnocená písčitá pláž s dobrým vstupem do moře. Pokud se rozhodnete pro stravování formou Ultra All Inclusive, čeká vás přímo na pláži také bar, kde si můžete objednat drink podle vašich představ. Samozřejmostí je hned několik restaurací a míst pro občerstvení v průběhu dne.

Hotel přitom myslí i na nejmenší návštěvníky a jedná se o skvělou volbu pro rodiny s menšími i většími dětmi. Dětský klub je určen pro děti od 4 do 12 let, přičemž nejmenší se mohou těšit na zábavný doprovodný program. Součástí je také vnitřní herna, dětské kino, minifotbal a dokonce i PlayStation. Dospělí poté ocení bohatou nabídku sportovních aktivit, například v podobě plážového volejbalu, squashe, badmintonu či vodního aerobiku.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,8 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 4 227 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,3 z 10 (fantastické) od více než 1 230 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 16 návštěvníků

3. Hotel Delphin Diva Premiere

📌 Honosný resort postavený ve stylu paláce
📌 Kde se nachází: Kemerağzı Mahallesi Yaşar Sobutay Bulvarı No:342, 07112 Aksu/Antalya, Turecko

Hotel Delphin Diva Premiere

Více fotografií na Invia.cz

Z dalších luxusních hotelových resortů můžeme zmínit Hotel Delphin Diva Premiere, který se řadí mezi populární hotely v Antalyi s all inclusive. Ten vás na první pohled zaujme přítomností šestipatrové budovy postavené ve stylu paláce. Součástí je také rozlehlá udržovaná zahrada, která vybízí k procházce nebo odpočinku. Hotel se nachází v těsné blízkosti 200 metrů dlouhé pláže s pozvolným vstupem do moře, díky čemuž se jedná o skvělou volbu také pro rodiny s dětmi a neplavce.

Resort v sezóně zajišťuje pravidelný animační program nejen pro děti, ale i pro dospělé. Vyzkoušet si můžete třeba tenis, plážový volejbal nebo některý z vodních sportů. Popularitě se těší zejména windsurfing či jízdu na banánu nebo katamaránu. Nejmenší hosté pak jistě ocení přítomnost bazénu s vodními skluzavkami, hřiště a miniklub. Pokud si budete chtít odpočinout ve wellness centru, i tento sen se může stát realitou. Místní SPA nabízí velkou spoustu procedur, navštívit můžete také saunu, kosmetické ošetření nebo třeba tělové zábaly.

Hotel je kvalitní a čistota je u něj na prvním místě. Můžete se tedy těšit na opravdu špičkové služby, které jdou ruku v ruce s perfektní gastronomií. K dispozici budete mít nejen snídani, oběd a večeři, ale i odpolední a půlnoční občerstvení pro případ, že dostanete hlad.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 3 282 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,8 z 10 (fantastické) od více než 69 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 123 návštěvníků

4. Hotel Delphin Imperial

📌 Skvělá volba pro náročnou klientelu
📌 Kde se nachází: Kemerağzı Mahallesi Yaşar Sobutay Bulvarı No:344, Lara Cd., 07112 Aksu/Antalya, Turecko

Hotel Delphin Imperial

Více fotografií na Invia.cz

Hledáte hotel, který svou nabídkou služeb zaujme i náročnou klientelu? V tom případě je právě pro vás určen Hotel Delphin Imperial nacházející se přímo u čisté a udržované pláže. Jedná se o skutečně rozlehlý resort, o čemž svědčí i fakt, že je jeho součástí 10 výtahů a 8 á la carte restaurací. Výběr je tedy skutečně pestrý a pokud se rozhodnete pro stravování formou ultra all inclusive, budete moct prakticky každý den ochutnat něco jiného.

Součástí resortu je krásná zahrada plná palem a zeleně. V ní najdete dva bazény, přičemž nechybí ani dětský bazén s adrenalinovými skluzavkami. Při cestování s dětmi jistě oceníte také přítomnost dětského klubu s profesionálními animátory, který je vhodný pro děti od 4 do 12 let. Nejmenší poté budou nadšení ze speciálního dětského bufetu s nabídkou jídel, která jsou právě u ratolestí populární.

Dospělí poté kromě jiného ocení možnost navštívit hned několik barů, zúčastnit se diskotéky nebo si odpočinout v místním salonu krásy. Jak jsme již zmínili, gastronomie je zde na skvělé úrovni a těšit se můžete na širokou nabídku restaurací. V neděli navíc hotel podává jak klasickou snídani, tak i brunch a můžete si tedy klidně přispat.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 5 933 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,8 z 10 (fantastické) od více než 590 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 162 návštěvníků

5. Hotel Akra

📌 V blízkosti soukromé skalnaté pláže
📌 Kde se nachází: Şirinyalı, Lara Cd. No:24, 07100 Muratpaşa/Antalya, Turecko

Hotel Akra

Více fotografií na Invia.cz

Pokud si chcete užít ubytování opravdu v centru města Antalye, můžete zavítat do hotelu Akra. Ten se nachází v blízkosti soukromé skalnaté pláže a jedná se tedy o skvělou volbu spíše pro ty, kteří si chtějí vychutnat procházky městem. Rodiny s malými dětmi z této pláže přirozeně nadšení nebudou. Nicméně osvěžit se můžete také v hotelovém bazénu, jehož součástí je i sekce věnovaná dětem a nechybí ani skluzavka.

Občerstvení v hotelu je zajištěno ve třech různých restauracích a nechybí ani snack bar pro drobné občerstvení v průběhu dne. Zavítat můžete také do místního malého obchodu. Co se týče vyžití, můžete si zahrát tenis, basketbal nebo zavítat do místního fitness centra.

Součástí hotelu je i zvlášť zpoplatněné wellness centrum, ve kterém najdete saunu, parní lázeň i širokou nabídku masáží. V hlavní sezóně se také pravidelně pořádá diskotéka.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 8 567 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,9 z 10 (fantastické) od více než 4 541 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 1 návštěvníka

6. Hotel Titanic Mardan Palace

📌 V hotelu najdete 11 restaurací
📌 Kde se nachází: Kundu Mah. Yaşar Sobutay Bul. No: 450, D:1, 07112 Aksu/Antalya, Turecko

Hotel Titanic Mardan Palace

Více fotografií na Invia.cz

Dalším populárním prázdninovým resortem je Hotel Titanic Mardan Palace, který je od centra města Antalye vzdálen zhruba 15 km. Zajímavostí je, že v hotelu najdete hned 11 různých restaurací s odlišným zaměřením. Na své si přijdou milovníci italské, turecké, thajské, francouzské a mnoha dalších kuchyní. Pokud se tedy obáváte, že se vám jídla během dovolené omrzí, v tomto hotelu to skutečně nehrozí.

Hotelový komplex se rozkládá přímo na písčité pláži. Zde si můžete vybrat z široké nabídky motorizovaných i nemotorizovaných sportů. Kromě toho se zabavíte také v hotelovém fitness centru, můžete si zahrát tenis či plážový volejbal. V nabídce najdete také lekce aerobiku, bowling či pestrou nabídku masáží.

Neodmyslitelnou součástí resortu je také rozlehlý bazén, který se skládá z několika částí. Vzhledem ke své velikosti se zde hosté zpravidla skvěle rozdělí a celek nepůsobí přeplněně, ani když je plná kapacita hotelu. Samozřejmostí je občerstvení v průběhu dne, bezproblémová dostupnost barů a špičkové služby zdejšího personálu. Hosté si také velmi chválí čistotu, která odpovídá standardu pětihvězdičkového hotelu.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 6 292 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,1 z 10 (fantastické) od více než 299 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 26 návštěvníků

7. Titanic Deluxe Lara

📌 Rozlehlý bazénový komplex
📌 Kde se nachází: Güzeloba, Merkezi, Lara Turizm Yolu, 07230 Muratpaşa/Antalya, Turecko

Titanic Deluxe Lara

Více fotografií na Blue-style.cz

Mezi další populární hotely v turecké Antalyi se řadí Titanic Deluxe Lara. Ten vás přivítá svým rozlehlým areálem, jehož součástí je prostorný bazénový komplex. Ten je rozdělen do několika částí a na své si tedy přijdou jak ti, kteří touží po plavání, tak i ti, kteří dávají přednost obyčejnému odpočinku ve vodě. Samozřejmostí je dostatek lehátek a osušek kolem bazénu.

Titanic Deluxe Lara se rozkládá přímo u písčité pláže, která nabízí pohodlný a postupný vstup do moře. Vzhledem k tomu se hotel těší popularitě také u rodin s malými dětmi. Potěší také přítomnost baru přímo na pláži. Za drinkem tedy není potřeba vyrážet nikterak daleko.

Nejmenším hostům se jistě bude zamlouvat přítomnost dětského klubu, kde se mohou seznámit s dalšími dětmi. Je určen pro děti od 4 do 12 let a přímo v něm se dokonce nachází i restaurace. Kromě toho je velkým benefitem přítomnost dětského bufetu pro nejmenší. Za poplatek si lze pro své děti půjčit dětský monitor či kočárek pro snadnější pohyb po areálu.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 10 938 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,4 z 10 (fantastické) od více než 386 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 120 návštěvníků

8. Hotel Saturn Palace

📌 Hezká soukromá pláž s písčitým povrchem
📌 Kde se nachází: Kemeragzi, Lara Cd., 07400 Aksu/Antalya, Turecko

Hotel Saturn Palace

Více fotografií na Invia.cz

Skvělou volbou, se kterou rovněž nesáhnete vedle, je hotel Saturn Palace. Ten je vzdálen zhruba 20 km od samotného centra Antalye. V rámci programu all inclusive si můžete pochutnat na skvělých a bohatých snídaních, obědech a večeřích. K dispozici je i lehké jídlo v průběhu dne a těšit se můžete dokonce i na půlnoční polévku v případě, že vás v noci přepadne hlad. Kromě bufetové restaurace zde najdete hned 3 á la carte restaurace.

Venkovnímu areálu bezpochyby dominuje přítomnost bazénu pro občerstvení. Rodiny s dětmi si na své přijdou v dětském bazénu, jehož součástí je i několik skluzavek pro zabavení nejmenších hostů. Pokud vás koupání v bazénu omrzí, můžete zavítat na soukromou pláž s příjemným písčitým povrchem. Na pláži najdete také bar. Těšit se samozřejmě můžete i na pravidelně pořádané animační programy pro děti i dospělé.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 2 112 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,4 z 10 (fantastické) od více než 48 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 16 návštěvníků

9. Royal Wings

📌 Hotel s vodními skluzavkami a lunaparkem
📌 Kde se nachází: LARA TURİZM MERKEZİ, 07230 Aksu/Antalya, Turecko

Royal Wings, Antalya

Více fotografií na Invia.cz

Mezi jedny z nejpopulárnějších hotelů v Turecku se právem řadí hotel Royal Wings. Tento resort se rozprostírá na obrovské ploše a jeho součástí je několik budov, obrovský bazénový komplex, zahrada i písčitá pláž. Vzhledem ke špičkové nabídce služeb se přitom jedná o vyhledávanou volbu i u té nejnáročnější klientely.

Vybrat si zde můžete z různých variant pokojů, přičemž součástí nabídky je jak klasický dvoulůžkový pokoj, tak i rodinné pokoje s notnou dávkou prostoru. Kromě hlavní restaurace můžete během svého pobytu navštívit také některou ze šesti dalších restaurací. Nechybí ani občerstvení v průběhu dne u bazénu nebo přímo na pláži.

Na své si zde přijdou rodiny s dětmi. Kromě prostorného bazénu jistě ocení přítomnost lunaparku, který nejmenším zprostředkuje spoustu skvělých zážitků. Součástí bazénové části je hned 9 skluzavek, přičemž šest z nich je pro dospělé (respektive starší děti dle výšky), tři z nich cílí na nejmenší návštěvníky. Nechybí ani miniklub s profesionálními animátory, který zajišťuje zábavu pro ratolesti od 4 do 12 let.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 1 836 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 223 návštěvníků

10. Fame Residence Lara

📌 Skvělé vodní skluzavky
📌 Kde se nachází: Lara Kemerağzı Mevkii, 07100 Antalya, Turecko

Fame Residence Lara

Více fotografií na Invia.cz

Můj žebříček nejlepších hotelů v turecké Antalyi zakončíme hotelem Fame Residence Lara. Ten se nachází přímo v nejvyhledávanější oblasti Antalye – v Laře, přičemž centrum samotné Antalye je od hotelu vzdálené zhruba 16 km.

Hotel se rozkládá přímo u písčité pláže, kde se můžete oddávat relaxu na některém z lehátek. Kromě toho si můžete vybrat z široké nabídky motorizovaných a nemotorizovaných vodních sportů. Zábavu vám také zprostředkují animační programy během dne a po setmění. Těšit se můžete také na tenisový kurt, stolní tenis, fitness centrum i typické turecké lázně se saunou.

Na své si přijdete také z hlediska gastronomie. Přímo v hotelu se totiž nachází nejen hlavní bufetová restaurace, ale i pět dalších restaurací s obsluhou. Na lahodném drinku, vínu nebo pivu si můžete pochutnat v jednom z pěti zdejších barů. Za příplatek jsou hostům k dispozici také masáže, díky kterým zregenerujete nejen své tělo, ale i mysl.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 3 141 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,1 z 10 (fantastické) od více než 116 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 106 návštěvníků

Hana Smětáková

Přidat zkušenost

nine − six =