Polsko s dětmi: TOP 13 nejlepších hotelů + tipy, co dělat s dětmi v Polsku

Vydejte se společně s celou rodinou do nedalekého Polska a užijte si nezapomenutelnou dovolenou. Polsko s dětmi nabízí spoustu hotelů, které jsou právě pro nejmenší návštěvníky připraveny. V tomto článku vám dáme tipy hned na 13 z nich a navíc si prozradíme několik tipů na výlety, které můžete společně s dětmi podniknout.

1. Crystal Mountain Hotel Wisła

📌 Luxusní pětihvězdičkový hotel
📌 Kde se nachází: Bukowa 19A, 43-460 Wisła, Polsko

Crystal Mountain Hotel Wisła

Více fotografií na Booking.com

Pokud si chcete na dovolené užít notnou dávku luxusu, zavítejte například do hotelu Crystal Mountain Hotel Wisła, který se řadí mezi nejlepší hotely pro děti v Polsku. Toto ubytování v sobě originálním způsobem kombinuje moderní design a architektonický tvar horské krajiny.

Rodiny s dětmi přitom ocení zejména fakt, že se jedná o hotel s aquaparkem. Za každého počasí tedy můžete zavítat do plaveckého bazénu či se nechat unášet proudem divoké řeky. Pro nejmenší je připraveno brouzdaliště a hned několik adrenalinových skluzavek a tobogánů. Dospělí poté mohou navštívit hned několik druhů suchých a parních saun.

Crystal Mountain Hotel Wisła

Kromě toho v hotelu nechybí ani prostorná dětská herna. V této zóně na nejmenší čeká spousta hraček a dospělí si během toho mohou odpočinout na pohodlných křeslech. Starší děti si poté přijdou na své ve Fun Zone, kde se nachází například kulečník, stolní fotbal či vzdušný hokej.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,3 z 5 (fantastické) od více než 2 704 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,8 z 10 (skvělé) od více než 3 486 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 3,5 z 5 (skvělé) od více než 49 návštěvníků

2. Hotel Czarny Potok Resort & SPA

📌 Oblíbený rodinný resort
📌 Kde se nachází: Czarny Potok 65, 33-380 Krynica-Zdrój, Polsko

Hotel Czarny Potok Resort & SPA

Více fotografií na Booking.com

Z dalších populárních hotelů pro děti lze zmínit například hotel Czarny Potok Resort & SPA. V teplých letních měsících mohou hosté využívat vyhřívaný venkovní bazén se sekcí pro děti. Nedaleko hotelu se nachází stáje s koňmi, které jistě zaujmou nejmenší návštěvníky.

Malí hosté budou jistě nadšení také z místního dětského koutku s bohatou nabídkou nejrůznějších hraček. U starších dětí poté sklidí úspěch herna s virtuální realitou a hrami. Nechybí ani bowling, u kterého si spoustu zábavy užije celá rodina nebo minigolf.

Hotel Czarny Potok Resort & SPA

V blízkosti hotelu se nachází spousta tras pro turistiku i cyklistiku, díky čemuž můžete svou dovolenou pojmout aktivně. Kola si navíc lze půjčit přímo v hotelu. V zimních měsících poté oceníte více než 50 km sjezdovek. Kromě toho stojí za zmínku nabídka hned několika restaurací, které se v areálu hotelu nacházejí. Díky tomu si každý den můžete pochutnat na jiné specialitě.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 3 580 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9 z 10 (skvělé) od více než 1 918 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4 z 5 (fantastické) od více než 950 návštěvníků

3. Nosalowy Dwór Resort & SPA

📌 Atrakce pro děti všech věkových kategorií
📌 Kde se nachází: Droga Oswalda Balzera 21D, 34-500 Zakopane, Polsko

Nosalowy Dwór Resort & SPA

Více fotografií na Booking.com

Nosalowy Dwór Resort & SPA je ideálním místem pro pohodovou rodinnou dovolenou. Na nejmenší hosty jsou zde přitom náležitě připraveni. Samozřejmostí je proto možnost přistýlky na pokoji a v případě potřeby si můžete přímo v hotelu zapůjčit kočárek. Nechybí dále ani hernička. V hotelu se nachází bazén, jehož součástí je brouzdaliště pro nejmenší.

Kromě toho se mohou vaše děti zúčastnit bohatého animačního programu a her. Díky tomu se seznámí s dětmi v podobném věku a budou budovat své dovednosti. Tyto hry se přitom konají pod dohledem profesionálních animátorů. Součástí jsou například tvořivé dílny či dokonce robotika.

Nosalowy Dwór Resort & SPA

Přímo v hotelu se nachází hned několik míst pro občerstvení. Popularitě se těší zejména restaurace Podhala, která vám umožní ochutnat pravé regionální speciality. Zatímco budou vaše děti pod dohledem animátorů, můžete se vydat do místního wellness centra a odpočinout si v některé z dostupných saun.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 7 222 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,9 z 10 (skvělé) od více než 1 699 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 752 návštěvníků

4. Hotel Bania **** Thermal & Ski

📌 Nechte své děti vyřádit
📌 Kde se nachází: Środkowa 181, 34-405 Białka Tatrzańska, Polsko

Hotel Bania **** Thermal & Ski

Více fotografií na Booking.com

V tomto hotelovém resortu se malé děti budou cítit doslova jako v ráji. Čeká zde na ně totiž více než 10 000 m2 prostoru pro jejich aktivity. Kromě dětského hřiště si užijí například jízdu na motokárách, letní tubing či lanový park. Samozřejmostí je i v tomto případě profesionální animátorský tým, který vašim ratolestem zprostředkuje nezapomenutelnou zábavu.

Pokud nejmenší zatouží po obyčejném sledování pohádky, stačí zavítat do domu na stromě, kde se po celý den promítají filmy pro nejmenší. Kromě toho je součástí hotelu také kino, kde si může sledování filmu vychutnat celá rodina, a to navíc s popcornem v ruce.

Hotel Bania **** Thermal & Ski

A pokud vaše ratolesti dávají přednost zábavě ve vodě, ani v tomto ohledu nepřijdou zkrátka. Stačí se vydat do termálních lázní, kde na ně čeká hned několik bazénů, skluzavek a tobogánů. Jakmile vám po celém dni stráveném ve vodě vyhládne, stačí navštívit některou ze zdejších restaurací.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 4 775 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,3 z 10 (skvělé) od více než 2 816 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 1 066 návštěvníků

5. Hotel Warszawianka

📌 Hotel se spoustou heren pro nejmenší
📌 Kde se nachází: Jachranka 77, 05-140 Serock, Polsko

Hotel Warszawianka

Více fotografií na Booking.com

Pokud bychom měli jmenovat nějaký polský hotel, kde se děti budou cítit opravdu jako v ráji, byl by to hotel Warszawianka. Jeho neodmyslitelnou součástí je totiž Kiddos Club skládající se hned z několika heren pro nejmenší návštěvníky. Děti mohou zavítat například do Active Area s množstvím prolézaček. Herna Little Lady se poté jistě bude zamlouvat malým princeznám.

Hotel Warszawianka

Součástí je také část věnovaná mini supermarketu, kde si malí hosté mohou hrát na nakupování v obchodě. U dětí se dále těší popularitě sekce věnovaná vaření a přípravě pokrmů. Nechybí ani nejrůznější kreativní programy složené z malování a vyrábění. Starší děti poté jistě okouzlí herna Multimedia s počítačovými hrami.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 5 626 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,4 z 10 (skvělé) od více než 620 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4 z 5 (fantastické) od více než 445 návštěvníků

6. Hotel & Spa Kocierz

📌 Skvělý hotel s aquaparkem
📌 Kde se nachází: Beskidzka 206, 34-120 Targanice, Polsko

Hotel & Spa Kocierz

Více fotografií na Booking.com

Hotel uprostřed hor, ve kterém si užijete jak aktivní, tak i pasivní odpočinek. Nejmenším hostům se jistě bude zamlouvat zdejší aquapark. Zajímavostí na něm je, že se díky několika biologickým filtrům můžete těšit na vodu jako v přírodním horském jezeře. Navíc si přímo z vody budete užívat okouzlující výhled na okolní vrcholky. Bazén se skládá z brouzdaliště, sekce pro menší děti i plaveckého bazénu s hloubkou až 2 metry.

Hotel & Spa Kocierz

Malí hosté mohou dále společně s rodiči zavítat do zdejšího lanového centra. V rámci něj budete překonávat rozmanité překážky a na závěr si můžete vychutnat jízdu na dlouhé a vzrušující zip-line. Spíše u starších dětí poté pravděpodobně sklidí úspěch prostor pro paintball.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 6 535 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,7 z 10 (skvělé) od více než 294 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 216 návštěvníků

7. Elements Hotel & SPA

📌 Restaurace s dětským jídelním lístkem
📌 Kde se nachází: Zakopiańska 20a, 59-850 Świeradów-Zdrój, Polsko

Elements Hotel & SPA

Více fotografií na Booking.com

Další z populárních hotelů v Polsku pro rodiny s dětmi nese označení Elements Hotel & SPA. Nejmenší mohou společně s rodiči zavítat například do vodního světa. Brouzdaliště je hluboké pouhých 50 cm, díky čemuž se jedná o bezpečnou volbu i pro nejmenší. Nechybí zde ani několik vodních atrakcí. V areálu dále můžete společně s nejmenšími navštívit saunu.

Elements Hotel & SPA

Z dalších populárních atrakcí pro děti lze zmínit zdejší hernu. Ta je vybavena televizory, konzolemi a kreativním koutkem například pro kreslení. Na tomto místě tedy o zábavu rozhodně není nouze. V průběhu celého roku se poté o vaše ratolesti postará tým animátorů, který si vezme pod palec nejrůznější pohybové hry a soutěže.

Pro nejmenší poté poslouží místnost Play Room plná kostek a hraček. Ve venkovním areálu najdete skvělé dětské hřiště. A nejmenší si dokonce mohou užít i masáže a terapeutická ošetření. V nabídce najdete dětskou aromaterapeutickou masáž, thajskou masáž či očistný vodní peeling.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 1 254 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,7 z 10 (skvělé) od více než 1 726 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4 z 5 (fantastické) od více než 73 návštěvníků

8. Imperiall Resort & MediSpa Sianożęty

📌 Skvělý hotel pro dovolenou u moře
📌 Kde se nachází: Północna 6, 78-111 Sianożęty, Polsko

Imperiall Resort & MediSpa Sianożęty

Více fotografií na Booking.com

Pokud se chcete vydat na dovolenou k moři v Polsku, můžete se ubytovat právě v Imperiall Resort & MediSpa Sianożęty. Oblast je navíc jedním z nejkrásnějších a nejčistších koutů tohoto pobřeží. Díky tomu si relax u moře užijete opravdu na maximum.

Pokud vás náhodou koupání v moři omrzí, můžete navštívit zdejší krytý bazén. Ten nabídne nejen plaveckou část, ale i brouzdaliště pro děti, rekreační část, vířivku pro 6 osob či skluzavku. V letních měsících je poté otevřen také komplex dvou venkovních bazénů, jejichž součástí je rovněž brouzdaliště pro nejmenší.

Imperiall Resort & MediSpa Sianożęty

A nechybí ani několik heren. V Joonglalandu se mohou nejmenší účastnit rozmanitých výtvarných, technických a divadelních kurzů. Interaktivní herna poté nabídne například X-Box Kinect na velkoplošné obrazovce, stolní fotbal či obří šachy. A na závěr Outdoor Play World má podobu 3patrové herny plné míčových bazénků, tunelů a skluzavek.

Náš tip: Polsko: Baltské moře 100 m od pláže v Imperiall Resortu & MediSpa s polopenzí a vstupem do bazénového komplexu

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 1 476 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9 z 10 (fantastické) od více než 326 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 58 návštěvníků

9. Hotel Aquarion Family & Friends

📌 Součástí zábavního centra Aqua Park Zakopane
📌 Kde se nachází: Jagiellońska 29, 34-500 Zakopane, Polsko

Hotel Aquarion Family & Friends

Více fotografií na Booking.com

Dalším skvělým rodinným hotelem v polských horách je Hotel Aquarion Family & Friends. Jeho velkou předností je přímé spojení se zábavním centrem Aqua Park Zakopane, díky čemuž se jedná o ideální místo pro rodinnou dovolenou plnou zážitků. Na malé plavce zde čeká například adrenalinový tobogán či divoká řeka. Tobogánů zde najdete hned pět a malé děti jistě zabaví na dlouhé hodiny.

Hotel Aquarion Family & Friends

A děti se nebudou nudit ani v případě, že se rozhodnete zůstat uvnitř hotelu. V takovém případě totiž mohou navštívit hernu se spoustou hraček a rozvíjejících prvků. Samozřejmostí je možnost zapůjčení veškerého potřebného vybavení pro nejmenší, jako jsou například dětské jídelní židličky, přistýlky a další příslušenství.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 2 803 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,1 z 10 (fantastické) od více než 3 265 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 204 návštěvníků

10. Blue Mountain Resort

📌 Aquapark s venkovními i krytými bazény
📌 Kde se nachází: 1 Maja 51, 58-580 Szklarska Poręba, Polsko

Blue Mountain Resort

Více fotografií na Booking.com

Mezi jedny z nejnavštěvovanějších míst v Polsku se řadí oblast Szklarska Poręba. Pokud se zde vydáte i vy, můžete se ubytovat v hotelu Blue Mountain Resort. Rodiny s dětmi jistě zaujme bohatý animační program. Mezi populární atrakce se řadí celoroční sjezdovka z plastových rohoží s pásovým dopravníkem. Na svahu je dětem k dispozici také pontonová dráha pro letní tubbing.

Pokud náhodou počasí nebude přát venkovním aktivitám, nebo vás už jednoduše omrzí, můžete se vydat do kryté herní místnosti. V ní najdete zejména herní automaty, vzdušný hokej a spoustu dalších atrakcí pro děti i dospělé.

Blue Mountain Resort

Pro hotelové hosty je dále k dispozici bazénová část pro osvěžení. V ní najdete nejen bazény, ale i skluzavky, gejzíry nebo třeba divokou řeku. Nejmladší hosté dále mohou zavítat do herny Play Room, kde se ukrývá například bazén s plastovými kuličkami a mnoho dalšího.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 10 219 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,8 z 10 (fantastické) od více než 3 007 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 657 návštěvníků

11. Tremonti Hotel Karpacz

📌 Ideální pro letní i zimní dovolenou
📌 Kde se nachází: Konstytucji 3-ego Maja 77/77B, 58-540 Karpacz, Polsko

Tremonti Hotel Karpacz

Více fotografií na Booking.com

Další z krásných hotelů v Polsku je situován v lokalitě Karpacz a nabízí vše potřebné pro letní i zimní pohodovou dovolenou. V jeho těsné blízkosti najdete spoustu tras pro turistiku i cyklistiku, abyste svou dovolenou mohli strávit aktivně. V zimních měsících poté oceníte skvělou dostupnost k nejbližším sjezdovkám.

Pokud budete cestovat společně s dětmi, můžete se nechat ubytovat ve speciálním rodinném apartmánu. K hotelu neodmyslitelně patří vkusné wellness centrum, jehož součástí je bezpečně brouzdaliště s nafukovacími hračkami pro nejmenší.

Tremonti Hotel Karpacz

Malé děti také mohou zavítat do dvou heren s atrakcemi pro prakticky všechny věkové kategorie. Malé děti ocení spoustu barevných hraček, deskových her a knih, starší děti se poté vyřádí u interaktivních her. O prázdninách a víkendech se navíc můžete těšit na animační program.

Náš tip: Polské Krkonoše 7 km od hranic v Tremonti Hoteli Karpacz **** s polopenzí + bazény, vířivka a sauny

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 755 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9 z 10 (fantastické) od více než 1 189 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 7 návštěvníků

12. Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort

📌 Včetně dětského SPA centra
📌 Kde se nachází: Sanatoryjna 7, 59-850 Świeradów-Zdrój, Polsko

Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort

Více fotografií na Booking.com

Že je wellness centrum určeno pouze pro dospělé? To v tomto resortu rozhodně neplatí. Najdete zde totiž SPA centrum, které mohou kromě dospělých navštívit i jejich děti. Vybraná ošetření jsou navíc ideální volbou v případě, že vaše ratolesti trápí atopická pokožka. Všechna ošetření jsou samozřejmě prováděna v podmínkách vhodných pro nejmenší.

Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort

Děti si na své přijdou také ve zdejším bazénu nebo třeba na venkovním hřišti. Nechybí ani herny s širokou nabídkou hraček pro dny, kterým vládne nepřízeň počasí. Součástí hotelu je špičkově hodnocená restaurace, jejíž nabídka zaujme dospělé i děti. V okolí poté najdete spoustu tras vybízejících k pěší turistice či cyklistice.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 1 686 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,8 z 10 (fantastické) od více než 2 368 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 244 návštěvníků

13. Osada Śnieżka

📌 Skvělý hotel v polských Krkonoších
📌 Kde se nachází: Spacerowa 8/13, 58-508 Łomnica, Polsko

Osada Śnieżka

Více fotografií na Booking.com

Třinácté místo v našem žebříčku nejlepších rodinných hotelů v Polsku patří tomuto. Nese označení Osada Śnieżka a nachází se v polských Krkonoších. Nejmenší společně s rodiči užijí spoustu zábavy během animačního programu. Navštívit mohou také Dětský klub s bohatou nabídkou nejrůznějších hraček a atrakcí.

Osada Śnieżka

Aby vaše dovolená s dětmi stála opravdu za to, nechybí ani bazén pro odpočinek vašeho těla a duše. Najdete zde krytý bazén se samostatnou částí pro děti, kde se nachází brouzdaliště a zábavná skluzavka. Rekreační koupaliště poté cílí na návštěvníky prakticky všech věkových kategorií. A pokud budete z celodenního pobytu venku promrzlí, nic vám nebrání navštívit zdejší wellness centrum s finskými i parními saunami.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 5 314 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,6 z 10 (fantastické) od více než 3 465 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4 z 5 (fantastické) od více než 547 návštěvníků

Kam do Polska s dětmi

Přemýšlíte, kam se v Polsku společně s dětmi podívat? Přinášíme několik tipů na zajímavé atrakce, zábavní parky v Polsku i přírodní skvosty:

 • Miniaturní svět Kolejkowo
 • Miniaturní park Minieuroland
 • Zábavní park Zotorland
 • Zábavní park Energylandia
 • Aqua Park Wodny Krakow
 • Aqua Park Wodny Nemo
 • Aqua Park Reda
 • Aqua Park Wroclaw
 • Leba pro plážovou dovolenou
 • Hrad Książ
 • Centrum vědy a umění „Stara Kopalnia”
 • Valimské štoly

Polsko s malými dětmi a zkušenosti cestovatelů

Co se týče dovolené v Polsku, jedná se obecně u rodin s malými dětmi o perfektní volbu. V této zemi totiž najdete skutečně velké množství hotelů, které jsou na nejmenší návštěvníky připraveny. Když se k tomu přidá ještě malá dojezdová vzdálenost, jedná se o ideální dovolenou autem nebo třeba autobusem či vlakem. Výhodou dovolené v Polsku jsou zpravidla také poměrně nízké náklady na ubytování, stravování i zábavu.

Rádi byste vyrazili do Polska s dětmi k moři? Podívejte se na naše tipy na ubytování v Polsku u moře.

Přidat komentář

twenty − 5 =