Španělsko s dětmi: TOP 14 nejlepších hotelů

Vydejte se společně s dětmi do nedalekého Španělska, které láká na krásnou přírodu, teplé počasí, perfektní gastronomii i vstřícný personál. V tomto článku přinášíme tipy na hotely, které jsou pro Španělsko s dětmi jako stvořené. Vybrali jsme pro vás přitom hned několik variant napříč celým Španělskem, díky čemuž máte rozhodně z čeho vybírat. V jednotlivých ubytováních jsou přitom právě na nejmenší návštěvníky skvěle připraveni. Tak se pusťte do čtení a zjistěte, kam do Španělska s dětmi.

1. Hotel H10 Mediterranean Village

📌 Hotel s bohatým zábavním programem pro děti
📌 Kde ho najdete: Carrer de la Ginesta, s/n, 43840 Tarragona, Costa Dorada, Španělsko

Hotel H10 Mediterranean Village

Více fotografií na Invia.cz

Skvělý španělský hotel, který svou nabídkou služeb na děti rozhodně nezapomíná. Tak lze ve stručnosti charakterizovat hotel H10 Mediterranean Village nacházející se v blízkosti pláže a borovicového lesa. Tento hotel je rodinného typu a v podstatě připomíná takovou malou španělskou vesnici. Těšit se můžete na klidné ubytování v moderně zařízených pokojích.

Venkovní areál tvoří několik bazénů. Nechybí však ani krytý bazén, který oceníte v případě nepříznivého počasí nebo třeba mimo hlavní sezónu. Pro děti je dále připraven venkovní vodní zábavní park s množstvím zajímavých atrakcí. Zkrátka nepřijdete ani z hlediska gastronomie. V hotelu najdete restauraci Les Olivers, která nabízí pestré pokrmy formou bufetu a pravidelně se zde pořádají i takzvané show cooking akce.

Vaše děti najdou spoustu zábavy v rámci zábavního programu v Daisy Clubu. Zde jsou jednotlivé aktivity rozděleny podle věku dětí a na své si přijde prakticky každý. Ratolesti se mohou těšit na rozmanité hry ve vodě i na souši. A pro dospělé nechybí ani wellness zóna s vířivkou na střeše. Zkrátka a jednoduše se tento hotel řadí mezi nejlepší hotely pro děti ve Španělsku.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 1 495 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,5 z 10 (skvělé) od více než 902 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 5 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 1 návštěvníka
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

2. Hotel Ikos Andalusia

📌 V blízkosti veřejné pláže Playa Guadalmansa, pro náročné rodiny
📌 Kde ho najdete: N-340, Km 164, 29680 Estepona, Málaga, Španělsko

Více fotografií na Invia.cz

Hotel Ikos Andalusia se nachází v populárním španělském letovisku Estepona, konkrétně v blízkosti veřejné pláže Playa Guadelmansa, kterou můžete během pobytu navštěvovat. Jedná se o luxusní pětihvězdičkový hotel, který nabízí ubytování v hlavní budově a šesti vedlejších budovách. Na občerstvení si v průběhu dne můžete pochutnat v 7 restauracích. Nechybí dále ani pět barů. Menu je navíc sestavováno michelinskými šéfkuchaři.

Venkovní areál vás i vaše děti bezpochyby uchvátí soustavou několika bazénů se sladkou vodou, přičemž nechybí ani speciální bazén pro ty úplně nejmenší. Mezi služby hotelu se řadí dětský klub a využít můžete také služby chůvy, díky čemuž si dovolenou užije opravdu celá rodina.

Co se týče aktivit, můžete si zahrát například tenis či plážový volejbal. V hotelu dále najdete půjčovnu kol, díky čemuž můžete objevovat Španělsko prostřednictvím okolní sítě cyklostezek. Ve venkovních prostorách nechybí ani dětské hřiště.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 581 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,3 z 10 (fantastické) od více než 69 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 5 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 1 160 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

3. Iberostar Malaga Playa

📌 Rozsáhlý hotelový komplex
📌 Kde ho najdete: Avenida Ferrara, s/n, 29793 Torrox Costa, Málaga, Španělsko

Více fotografií na Fischer.cz

Další populární hotel ve Španělsku pro rodiny s dětmi je Iberostar Malaga Playa, který se nachází v bezprostřední blízkosti veřejné pláže Santa Rosa. K tomuto čtyřhvězdičkovému hotelu náleží venkovní bazén se sladkou vodou a samostatný dětský bazének. Hotel je postaven v typickém andaluském stylu a je obklopen úchvatnými zahradami. Pro nejmenší je bazén ozvláštněn skluzavkami a dalšími vodními atrakcemi.

Občerstvení si můžete vychutnat v bufetové restauraci, snack baru či pool baru u bazénu. Navíc zde nechybí ani kolárna pro případ, že byste svou dovolenou s dětmi chtěli pojmout aktivně a mít možnost někde kola uschovat.

Bohatý animační program pro děti je poté zajištěn v místním dětském klubu Star Camp, kde jsou aktivity rozděleny podle věku nejmenších, a to od 4 do 12 let. Rodiče naopak ocení místní moderně zařízené fitness centrum. A na pláži si můžete vyzkoušet některý z dostupných sportů.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 6 087 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,4 z 10 (fantastické) od více než 1 408 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 240 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

4. Hotel Torrequebrada

📌 Venkovní bazén s tobogány
📌 Kde ho najdete: Av. del Sol, 89, 29630 Benalmádena, Málaga, Španělsko

Více fotografií na Invia.cz

Další z krásných španělských hotelů vhodných pro rodiny s dětmi nese označení Hotel Torrequebrada. Nachází se na pláži Benalmádena v blízkosti Málagy v Andalusii. Samozřejmostí jsou přitom prostorné a útulně zařízené pokoje se zachováním čistoty, což ocení nejen rodiče malých dětí. Venkovní areál je tvořen prostorným bazénem, ve kterém se nachází několik vodních atrakcí. Díky nim se vaše ratolesti zabaví a také spolehlivě unaví.

V hotelu se můžete těšit na velkou restauraci s bohatou nabídkou bufetových pokrmů, která má navíc výhled na moře. Během pohoštění se tak můžete kochat výhledem do okolí. Součástí resortu je také wellness centrum s bazénem a bohatou nabídkou nejrůznějších druhů ošetření a masáží. Pokud patříte mezi fanoušky hraní golfu, můžete se vydat na nedaleké golfové hřiště. A pro nejmenší hosty samozřejmě nechybí ani venkovní hřiště.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 3 008 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,6 z 10 (fantastické) od více než 2 754 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 91 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

5. Best Pueblo Indalo

📌 Blízko dlouhé písčité pláže
📌 Kde ho najdete: P.º del Mediterráneo, 233, 04638, Almería, Španělsko

Více fotografií na Fischer.cz

Tento hotelový komplex se nachází v oblastmi Almeriá a i vzhledem k tomu je postaven v typickém arabsko-andaluzském stylu. Vzhledem ke své rozlehlosti a bohaté nabídce služeb přitom v podstatě připomíná takovou malou vesničku. Ubytovat se můžete v jednotlivých apartmánech a vilách, které jsou rozmístěny napříč celým areálem.

Venkovní prostor hotelového resortu nabízí prostorný bazén s lehátky a slunečníky. Součástí je i sekce věnovaná nejmenším hostům. Animační program pro děti je poté připraven v místním mini klubu, který je určen pro ratolesti od 5 let věku. Z hlediska gastronomie se můžete těšit na moderní bufetovou restauraci nebo třeba pivnici s nabídkou místních piv.

A celkově potěší i lokalita hotelu, která je pro rodiny s malými dětmi jako stvořená. V bezprostřední blízkosti ubytování se totiž nachází dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,1 z 5 (fantastické) od více než 4 479 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8 z 10 (fantastické) od více než 4 986 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 77 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

6. Hotel Estival Park Salou Resort

📌 Hotel s rozsáhlým aquaparkem
📌 Kde ho najdete: Carrer del Camí del Racó, 15, 43481 Platja de la Pineda, Tarragona, Costa Dorada, Španělsko

Více fotografií na Fischer.cz

Hotel Estival Park Salou je skvělý prázdninový resort ve Španělsku. Jeho neodmyslitelnou součástí je rozlehlý aquapark, která má vnitřní a venkovní část s množstvím atrakcí. Pro nejmenší je připraven bohatý animační program, kterého se mohou účastnit nejen u bazénu, ale také v herně. V hotelu najdete dětské hřiště a miniklub určený pro děti od 3 do 12 let. Ubytování samozřejmě nezapomíná ani na dospělé. Vydat se proto můžete třeba na večerní diskotéku a pochutnat si na některém z lahodných drinků.

Předností hotelu jsou také prostorné a čisté pokoje. Hotel disponuje třemi restauracemi s bohatou nabídkou pokrmů v rámci bufetu. Ochutnat zde můžete jak mezinárodní speciality, tak i typické španělské pokrmy. A nechybí dokonce ani čtyři snack-bary, které lze využít k rychlému občerstvení v průběhu dne.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,2 z 5 (fantastické) od více než 6 514 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8 z 10 (fantastické) od více než 2 272 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 2 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

7. Hotel Evenia Olympic Park

📌 Velkolepé bazény, skluzavky a tobogány
📌 Kde ho najdete: Edificio Park, Carrer Senyora de Rossell, 35, 17310 Lloret de Mar, Girona, Španělsko

Více fotografií na Invia.cz

Tento dobře hodnocený hotel je součástí prázdninového komplexu Evenia Olympic Resort, který se nachází v samotném srdci Costa Brava. Konkrétně jej najdete v malebném městečku Lloret de Mar v docházkové vzdálenosti od centra města i pláže. Díky špičkové nabídce služeb se přitom jedná o ideální volbu pro dovolenou pro rodiny s dětmi.

Venkovní část překvapí rozlehlým komplexem několika bazénů. Najdete zde například tobogánový svět s vícedráhovými skluzavkami a klikatými tobogány. Nechybí dále ani velký tropický bazén doplněný ostrovem, palmami a vodopádem, kde si užijí spoustu zábavy děti i dospělí. Rodiče poté bezpochyby ocení místní moderně zařízené wellness centrum. A samozřejmostí je i bohatá nabídka restaurací a příležitostí pro občerstvení v průběhu dne.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,3 z 5 (fantastické) od více než 912 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8 z 10 (fantastické) od více než 154 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 21 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

8. Sol Katmandu Park & Resort

📌 Čtyřhvězdičkový rodinný hotel
📌 Kde ho najdete: Carrer Galió, S/n, 07181, Illes Balears, Španělsko

Více fotografií na Fischer.cz

V tomto čtyřhvězdičkovém hotelovém resortu se budete cítit doslova jako v pohádce. Hotel je součástí známého řetězce Sol Mélia a nachází se v bezprostřední blízkosti dlouhé písčité pláže. Navíc je hotel prakticky umístěn do zábavního parku, díky čemuž nabízí opravdu velké množství zábavných aktivit pro děti i dospělé.

Ve velkolepém zábavním parku rozhodně budete mít co objevovat. Navštívit můžete nejrůznější adrenalinové atrakce, dům, který je vzhůru nohama, strašidelné atrakce a spoustu dalšího. K hotelu poté náleží i aquapark s tobogány a skluzavkami. A samozřejmostí je pohodlný přístup k nedaleké písčité pláži s příjemně pozvolným vstupem do moře.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,2 z 5 (fantastické) od více než 1 969 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 7,7 z 10 (skvělé) od více než 245 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4 z 5 (velmi dobré) od více než 3 101 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

9. Hotel Evenia Zoraida Beach Resort

📌 Venkovní areál s pirátskou lodí
📌 Kde ho najdete: Av. Mariano Hernández, 133, 04740 Roquetas de Mar, Almería, Španělsko

Hotel Evenia Zoraida Beach Resort

Více fotografií na Fischer.cz

Hotel Evenia Zoraida Beach Resort je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nachází se v samotném srdci Costa Almeria, konkrétně v oblíbeném turistickém městečku Roquetas de Mar. Hotel je vzhledem ke svému zaměření a nabídce služeb ideální volbou právě pro rodiny s malými dětmi. Ve venkovním areálu například najdete bazénový komplex s pirátskou lodí, tobogány a skluzavkami. Kromě toho nechybí ani dětský klub s pestrým animačním programem.

Těšit se dále můžete i na perfektní kulinářský zážitek. V resortu totiž najdete několik restaurací. V restauraci Chef ochutnáte špičkové pokrmy pod taktovkou šéfkuchaře Juana Carlose Martíneze. A navštívit můžete také některou ze čtyř tematických restaurací. Hotel navíc myslí i na stravování těch úplně nejmenších. Každý den proto připravuje čerstvé domácí zavařovací sklenice s dětskou výživou. Vybrat si můžete sklenici s masem, rybami a ovocem.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,3 z 5 (fantastické) od více než 3 771 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,2 z 10 (skvělé) od více než 232 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,3 z 5 (fantastické) od více než 8 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

10. Hotel Globales Los Patos Park

📌 U pláže s pozvolným vstupem do moře
📌 Kde ho najdete: C. Torrealmádena, 5, 29630 Benalmádena, Málaga, Španělsko

Více fotografií na Fischer.cz

Hotelový resort Globales Los Patos Park se nachází v mírném svahu v srdci populárního letoviska Benalmadena Costa. Pouhých 200 metrů od hotelu se přitom nachází krásná písčitá pláž vybízející k celodennímu odpočinku. A pokud si budete chtít užít trochu živější atmosféru, stačí vyrazit do nedalekého přístavu Puerto Marina.

Hotel nabízí moderní vybavení a čisté pokoje, které jsou pro rodiny s malými dětmi jako stvořené. Venkovnímu areálu vévodí prostorný bazén s menším aquaparkem, jehož součástí jsou skluzavky, tobogány a další vodní atrakce. Pro nejmenší hosty je připraven dětský bazén a miniklub, do kterého mohou zavítat děti od 5 do 12 let. Dva kilometry od hotelu se také nachází populární zábavní park Tivoli Amusement, který je dle zkušeností cestovatelů skvělou volbou.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,1 z 5 (fantastické) od více než 2 019 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 7,8 z 10 (skvělé) od více než 506 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 33 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

11. Hotel Riu Costa del Sol

📌 Splash Park s vodními atrakcemi
📌 Kde ho najdete: C. Obispo Juan Alonso, 2, 29620 Torremolinos, Málaga, Španělsko

Více fotografií na Invia.cz

Skvělý hotel, ve kterém si odpočinete na maximum. Jeho součástí je více než 600 pokojů a řadí se tedy ke spíše větším hotelovým komplexům. K resortu patří celkem tři venkovní bazény, 1 krytý bazén, 1 bazén pro děti a Splash park s bohatou nabídkou vodních atrakcí pro nejmenší návštěvníky.

Předností tohoto hotelu je také špičková gastronomie. V restauraci můžete ochutnat to nejlepší z andaluské a italské kuchyně. Kromě toho má hotel v areálu pět barů, ve kterých si můžete pochutnat na zajímavém alkoholickém i nealkoholickém drinku. V hlavní sezóně se dále můžete těšit na bohaté zábavní show, živou hudbu i kuchařská představení. Pro ještě větší dávku odpočinku lze navštívit zdejší lázně s parní saunou a procedurami.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 4 395 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,5 z 10 (skvělé) od více než 3 641 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4 z 5 (fantastické) od více než 6 548 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

12. Grand Palladium Palace Ibiza Resort & Spa

📌 Luxusní prázdninový SPA resort
📌 Kde ho najdete: Platja d’en Bossa, s/n, 07817 Playa d’en Bossa, Balearic Islands, Španělsko

Více fotografií na Eximtours.cz

Populární resort Grand Palladium Palace najdete na ostrově Ibiza. Jedná se přitom o luxusní pětihvězdičkový hotel situovaný přímo u krásné písčité pláže. Těšit se můžete na elegantní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, díky čemuž se jedná o skvělou variantu i pro rodiny s dětmi. Předností jsou také bohaté animační programy pro nejmenší návštěvníky. Děti se mohou zúčastnit rozmanitých soutěží, kvízů, kreativních dílen nebo si užít zábavu na dětském hřišti či v bazénu.

A zkrátka nepřijdou ani rodiče. Večer se totiž pořádá například diskotéka nebo cooking show. Vyzkoušet si také můžete některý z dostupných sportů. Za zmínku dále stojí nedaleká pláž Playa d’en Bossa s pozvolným vstupem do moře. Přímo na pláži také najdete nabídku motorizovaných i nemotorizovaných sportů pro celou rodinu. Samozřejmostí je pak špičková gastronomie odpovídající úrovni pětihvězdičkového hotelu. Pro děti nechybí ani speciální dětský bufet.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 2 833 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8 z 10 (skvělé) od více než 599 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 5 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 2 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

13. Sol Marbella Estepona

📌 Se samostatným dětským bazénem
📌 Kde ho najdete: Av. de las Golondrinas, 2, 29688 Estepona, Málaga, Španělsko

Více fotografií na Eximtours.cz

Pokud vás láká populární letovisko Estepona, nelze než doporučit hotel Sol Marbella. Jedná se o skvělý čtyřhvězdičkový hotel s rozlehlým venkovním areálem. K vybavení hotelu patří tři bazény a také samostatný dětský bazének. O skvělý gastronomický zážitek se poté starají 2 restaurace a snack bar.

Mezi služby hotelu se řadí hlídání dětí, abyste si mohli na dovolené užít i nějaký čas o samotě s vaším partnerem. Ratolesti také mohou zavítat do dětského klubu, kde jsou aktivity rozděleny dle věku nejmenších. Dospělí poté ocení večerní show. Potěší i poloha hotelu, díky které se během okamžiku dostanete na krásnou a udržovanou pláž.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,2 z 5 (fantastické) od více než 2 232 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 7,9 z 10 (skvělé) od více než 1 507 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 4 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

14. Magic Robin Hood

📌 Hotel, který připomíná malý hrad
📌 Kde ho najdete: Camí Vell d’Altea, 1, 03581 l’Alfàs del Pi, Alicante, Španělsko

Více fotografií na Invia.cz

A na závěr tady máme něco speciálního. Magic Robing Hood je tematickým hotelovým resortem v letovisku Alicante a vaše děti zaručeně okouzlí na první pohled. Uvnitř přitom najdete prakticky vše, po čem prahne dětské srdce. Nejmenší návštěvníci si mohou zahrát na PlayStationu, Xboxu nebo třeba na konzoli Nintendo. Zajímavostí je také simulátor Ferrari F1. Kromě toho nechybí ani obrovský vodní zábavní park s bohatou nabídkou nejrůznějších atrakcí, díky čemuž se řadí mezi hotely ve Španělsku s tobogány pro děti.

Pokud se rozhodnete své děti svěřit pod dohled animátorů, můžete se vydat do prostor určených pouze pro dospělé. Mezi ty se řadí například SPA centrum Lady Marian, ve kterém spolehlivě načerpáte potřebné síly. Samozřejmostí je poté hned několik restaurací i tematických barů.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,2 z 5 (fantastické) od více než 6 894 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,1 z 10 (skvělé) od více než 967 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,8 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 1 návštěvníka
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

Hana Smětáková

Přidat komentář

one × 3 =