Kde se ubytovat v Miláně? Tipy na nejlepší hotely v Miláně

Vydejte se do hlavního města módy a užijte si nakupování, objevování místních památek i prohlídku galerií. Miláno je oblíbenou destinací a těšit se zde můžete na spoustu zážitků. Samozřejmostí je objevování místních italských bister a malých kaváren, které vás jednoduše okouzlí. Přemýšlíte, kde se ubytovat v Miláně? V tomto článku se můžete inspirovat několika tipy na skvělé hotely. Pro větší přehlednost jsme vám je roztřídili do 3 cenových kategorií, aby si na své přišel opravdu každý.

Kde je nejlepší se v Miláně ubytovat

Podobně jako v jiných městech, i v Miláně najdete hotely v různých cenových kategorií. Vyšší cenovka přitom bývá přirozeně spojena s lukrativnějším místem a modernějším vybavením. Pokud se rozhodnete ušetřit, pravděpodobně se budete poohlížet po hotelu dále od centra. V každém případě lze ale doporučit, aby se dané ubytování nacházelo v blízkosti metra a vy se tak pohodlně dopravili všude, kam potřebujete.

Menší levnější hotely na vás čekají v oblasti hlavního nádraží Centrale, odkud se pohodlně dostanete napříč celým městem metrem. Kromě toho můžete objevovat také okolí Milána vlakovými spoji. Na nádraží se zároveň skvěle dopravíte z obou hlavních letišť.

Pokud pro vás cena není tolik klíčová, možná se budete poohlížet po ubytování v historickém centru Milána. Obzvláště populární je okolí náměstí Piazza del Duomo.

Pokud si chcete užít spíše klidné ubytování v některém z romantických zákoutí, můžete se ubytovat v malém soukromém apartmánu. K tomu je ideální například čtvrť kanálů Navigli.

Náš tip: 19 tipů na to, co navštívit v Miláně, jaké vidět památky a kam zajít za nákupy

Levné ubytování v Miláně

Cestujete do Milána a chcete za ubytování ušetřit? Inspirujte se naším žebříčkem TOP levných hotelů s ohledem na cenu.

1. B&B Hotel Milano Ornato

📌 Menší čisté pokoje
📌 Kde se nachází: Via Luigi Ornato, 64, 20162 Milano MI, Itálie

B&B Hotel Milano Ornato

Více fotografií na Booking.com

Cenově dostupnou variantou ubytování v Miláně je B&B Hotel Milano Ornato, který se řadí mezi nejlepší hotely v Miláně s ohledem na cenu. Vybírat můžete z různých typů pokojů, mezi kterými nechybí jak klasické dvoulůžkové pokoje, tak i větší rodinné pokoje. Hotel je situován ve čtvrti Niguarda v Miláně. Nedaleko se nachází například park Parco Nord a Univerzity Bicocca.

Všechny pokoje disponují soukromou koupelnou, klimatizací i sejfem. Díky tomu si budete užívat komfortní pobyt se vším všudy. Samozřejmostí je pak vysoká čistota jednotlivých pokojů.

Objednat si můžete pobyt včetně snídaně. Ta se podává formou bufetu a její součástí jsou jak sladké, tak i slané pokrmy. Nechybí dokonce ani bezlepkové varianty, díky čemuž se hotel snaží zaujmout široké spektrum zákazníků. Hotel je pet friendly a ubytovat se zde můžete společně se svým domácím mazlíčkem.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 3,9 z 5 (skvělé) od více než 2 069 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 7,5 z 10 (skvělé) od více než 3 805 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4 z 5 (fantastické) od více než 938 návštěvníků

2. Hotel Da Vinci

📌 Hotel obklopený rozlehlým parkem
📌 Kde se nachází: Via Senigallia, 6, 20161 Milano MI, Itálie

Hotel Da Vinci

Více fotografií na Booking.com

Moderní čtyřhvězdičkový hotel v Miláně nabízí pohodlné ubytování na strategickém místě. I když budete bydlet v klidné části města, pomocí dopravních prostředků se snadno a rychle dostanete do centra Milána. Velkou předností tohoto hotelu je přítomnost soukromého parku o rozloze 8 000 m2, který doslova vybízí ke klidným procházkám v průběhu dne.

V hotelu můžete vybírat z několika typů pokojů, mezi kterými nechybí jak standardní varianty, tak i prostorné rodinné pokoje. Kromě samotného ubytování si zde můžete vychutnat i bohatou snídani a s její pomocí odstartovat svůj den. Součástí bufetu je široká nabídka sladkých i slaných pokrmů. Den strávený prozkoumáváním Milána můžete zakončit ve zdejším baru, který nabízí širokou škálu koktejlů, piv a vín. Nechybí ani drobné občerstvení.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,0 z 5 (skvělé) od více než 5 941 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 7,9 z 10 (skvělé) od více než 7 258 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 3,5 z 5 (skvělé) od více než 2 558 návštěvníků

3. MEININGER Milano Lambrate

📌 Přímo před vlakovým nádražím
📌 Kde se nachází: Piazza Monte Titano, 10, 20134 Milano MI, Itálie

MEININGER Milano Lambrate

Více fotografií na Booking.com

Pokud plánujete okolí Milána prozkoumávat především vlakem, může se vám hodit strategická poloha tohoto hotelu přímo před vlakovým nádražím. Jednotlivé pokoje jsou zařízeny v moderním a pohodlném stylu, abyste si svůj pobyt užili na maximum.

Součástí hotelu je spousta příležitostí pro vaše vyžití. Najdete zde například útulný bar, do kterého si můžete zajít na skleničku či skvělý koktejl. Pokud cestujete společně s dětmi, jistě oceníte pestrou nabídku her pro jejich zabavení. V případě, že se nebudete chtít stravovat v restauracích, můžete si zde pohodlně uvařit. Neodmyslitelnou součástí hotelu je totiž skvěle vybavená kuchyň pro hosty s veškerým potřebným vybavením a příslušenstvím, které budete pravděpodobně potřebovat.

Hotel je skvělou volbou pro ubytování nenáročných baťůžkářů, rodin s dětmi, osob během jejich pracovních cest nebo třeba skupin přátel. Vybírat zde můžete z různých druhů pokojů, díky nimž si na své přijde prakticky každý.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,3 z 5 (fantastické) od více než 1 835 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,3 z 10 (velmi dobré) od více než 4 168 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4 z 5 (fantastické) od více než 183 návštěvníků

Středně drahé ubytování v Miláně

Hledáte ubytování se skvělým poměrem mezi cenou a výkonem? V tom případě pro vás bude ideální volbou kategorie středně drahých hotelů v Miláně.

1. Hotel Dei Cavalieri Milano Duomo

📌 Jen 250 metrů od katedrály
📌 Kde se nachází: Piazza Giuseppe Missori, 1, 20123 Milano MI, Itálie

Hotel Dei Cavalieri Milano Duomo

Více fotografií na Booking.com

Chcete se ubytovat na dosah všem významným památkám v Miláně? V tom případě se můžete rozhodnout pro hotel Dei Cavalieri Milano Duomo, který se nachází pouhých 250 metrů od místní katedrály. Zároveň leží naproti Missori Metro Station, díky čemuž se můžete hravě přepravovat i po městě.

Jednotlivé pokoje jsou zařízeny v klasickém nestárnoucím stylu a rozhodně vás svým designem neurazí. Samozřejmostí je i jejich čistota. Každý pokoj disponuje LCD televizorem a soukromou koupelnou s vanou nebo sprchou.

Pokud budete chtít, můžete se rozhodnout pro ubytování včetně snídaně. Ta se podává formou bohatého bufetu, ve kterém si na své přijdou jak příznivci slaných, tak i sladkých snídaní. Během léta navíc můžete zavítat do restaurace v nejvyšším patře hotelu, kde si během občerstvení vychutnáte perfektní výhled na celé město.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,1 z 5 (fantastické) od více než 2 400 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8 z 10 (velmi dobré) od více než 7 281 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 3,5 z 5 (skvělé) od více než 2 016 návštěvníků

2. J24 Hotel Milano

📌 Útulný čtyřhvězdičkový hotel
📌 Kde se nachází: Viale Edoardo Jenner, 24, 20158 Milano MI, Itálie

J24 Hotel Milano

Více fotografií na Booking.com

Čtyřhvězdičkový hotel J24 Milano se nachází pouhých 350 metrů od stanice metra Maciachini. Jednotlivé pokoje jsou moderně zařízené s veškerým komfortem, který jen můžete očekávat. Samozřejmostí jsou pohodlné postele s matrací s paměťovou pěnou, prostorná koupelna, televizor i klimatizace. Zhruba 2 km od hotelu se nachází vlakové nádraží, což je stále skvělá vzdálenost pro ty z vás, kteří chtějí objevovat také okolí Milána vlakem.

Vybrat si můžete buď samostatné ubytování, nebo se rozhodnout pro ubytování včetně snídaně. Těšit se můžete na pestrou snídani podávanou formou bufetu, přičemž v nabídce pokrmů si na své přijde prakticky každý. Navštívit lze také místní bar, kde si můžete vychutnat originální míchaný drink nebo třeba sklenici místního vína.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,1 z 5 (fantastické) od více než 1 376 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,3 z 10 (velmi dobré) od více než 6 063 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 3,5 z 5 (skvělé) od více než 209 návštěvníků

3. 43 Station Hotel

📌 Jen 100 metrů od vlakového nádraží
📌 Kde se nachází: Via Fabio Filzi, 43, 20124 Milano MI, Itálie

43 Station Hotel

Více fotografií na Booking.com

Další z hotelů na strategickém místě nese označení 43 Station Hotel. Nachází se pouhých 100 metrů od vlakového nádraží, díky čemuž je ideální volbou pro objevování širšího okolí Milána. Jedná se o 3hvězdičkový hotel, který svým hostům zajistí veškerý potřebný komfort. Uvnitř se můžete těšit na designové vybavení, které na vás dýchne moderní a luxusní atmosférou.

Vybírat můžete i v tomto případě z několika variant pokojů, z nichž některé jsou určeny pro dvojice, jiné najdou uplatnění u rodin s dětmi nebo třeba skupin přátel. Během pobytu jistě oceníte také těsnou blízkost zastávky metra, prostřednictvím kterého můžete prozkoumávat město.

Hotel je skvělou volbou také pro ubytování během pracovních cest. Neodmyslitelnou součástí vybavení je rychlé Wi-Fi připojení. Zavítat můžete také do speciální místnosti s počítačem a tiskárnou pro případ, že si budete potřebovat něco zařídit. Z letiště se do hotelu dopravíte během zhruba 40 minut.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,2 z 5 (fantastické) od více než 1 270 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,3 z 10 (velmi dobré) od více než 6 940 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4 z 5 (skvělé) od více než 605 návštěvníků

4. Ibis Milano Centro

📌 Ubytování v blízkosti historického centra
📌 Kde se nachází: Via Camillo Finocchiaro Aprile, 2, 20124 Milano MI, Itálie

Ibis Milano Centro

Více fotografií na Booking.com

Dalším skvělým hotelem v Miláně je Ibis Milano Centro. Toto ubytování se nachází jen pár kroků od hlavního nádraží, přičemž opět nabízí také skvělý přístup k metru. Díky tomu budete bez problémů ve spojení se všemi významnými částmi města a budete je moct postupně prozkoumávat.

Neodmyslitelnou součástí hotelu je místnost, kde se podává bohatá bufetová snídaně. Kromě toho můžete k večeru zavítat také do místního baru, kde si můžete vychutnat místní pivo, víno či míchaný drink. V baru se nepodávají nápoje v plastu, díky čemuž se ubytování snaží bojovat s všudypřítomným plastovým odpadem.

Pokud chcete během své dovolené zůstat aktivní, jistě oceníte zdejší moderně vybavené fitness centrum. V něm si můžete zacvičit s vlastní váhou, zaběhat si na páse nebo zapracovat na své síle na některém z dostupných strojů.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 3,8 z 5 (fantastické) od více než 6 332 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 7,6 z 10 (velmi dobré) od více než 11 679 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 3,5 z 5 (skvělé) od více než 8 108 návštěvníků

5. B&B Hotel Milano City Center Duomo

📌 Příjemné ubytování v centru Milána
📌 Kde se nachází: Via S. Tomaso, 4, 20121 Milano MI, Itálie

B&B Hotel Milano City Center Duomo

Více fotografií na Booking.com

Ideální polohu v centru Milána nabízí B&B Hotel Milano City Center Duomo. Do samotného historického centra se dostanete zhruba po 10 minutách chůze. Těšit se můžete na moderně vybavené pokoje, které nabízí vše potřebné pro váš bezproblémový pobyt. Vybírat můžete z několika různých velikostí pokojů podle vašich potřeb.

Díky tomu, že se hotel řadí mezi pet friendly hotely, zde můžete bez obav vyrazit také s vaším domácím mazlíčkem. Přímo v ubytování se podávají pestré snídaně formou bufetu, abyste mohli pohodlně zahájit svůj den a nenechat se ničím omezovat. Těšit se přitom můžete na pestrý výběr sladkých i slaných pokrmů. V nejvyšším patře hotelu se nachází restaurace s terasou, která nabídne krásný panoramatický výhled na město.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 792 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,9 z 10 (velmi dobré) od více než 2 385 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 277 návštěvníků

Luxusní hotely v Miláně

Nechcete během vaší dovolené v Miláně činit žádné kompromisy? V tom případě bude právě pro vás stvořena kategorie luxusních hotelů, které cílí na tu nejnáročnější klientelu.

1. Matilde Boutique Hotel

📌 4hvězdičkový butikový hotel
📌 Kde se nachází: Via Spadari, 1, 20123 Milano MI, Itálie

Matilde Boutique Hotel

Více fotografií na Booking.com

Krásný butikový hotel v samotném srdci Milána. Tak lze stručně charakterizovat Matilde Boutique Hotel, který je situován v těsné blízkosti Duoma. Hotel sestává celkem z 25 pokojů, které jsou zařízeny v luxusním a nadčasovém stylu. Kromě klasických pokojů se můžete ubytovat i v prezidentském apartmá, které nabídne dechberoucí výhled do okolí. Nachází se totiž v nejvyšším patře hotelu.

I v tomto hotelu se můžete bez obav ubytovat společně se svým mazlíčkem. Budete mít přitom jistotu, že je o vašeho kamaráda skutečně nadstandardně postaráno. K dispozici totiž samozřejmě bude mít misku s vodou a jídlem. Kromě toho mu ale můžete na vyžádání objednat službu hlídání, třeba zatímco si zajdete s partnerem na oběd nebo půjdete objevovat místní galerie.

Hotel přímo svou vlastní restauraci na oběd či večeři nenabízí. Nicméně navštívit můžete dvě spřátelené restaurace, kdy vám na konzumaci hotel nabídne 10% slevu. Díky tomu můžete vyzkoušet zase něco nového a přitom ušetřit.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 123 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,9 z 10 (velmi dobré) od více než 2 231 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 56 návštěvníků

2. The Street Milano Duomo | a Design Boutique Hotel

📌 Hotel obklopený italskými kavárnami a bistry
📌 Kde se nachází: Via Santa Radegonda, 14, 20121 Milano MI, Itálie

The Street Milano Duomo

Více fotografií na Booking.com

Mezi nejlepší ubytování v Miláně se právem řadí The Street Milano Duomo. Tento designový butikový čtyřhvězdičkový hotel vás svým vybavením jistě okouzlí na první pohled. Navíc se nachází pouhých 100 metrů od Piazza Duomo a Gallerie Vittorio Emanuela. Vzhledem k tomu si můžete užívat jeho strategickou lokalitu pro objevování místních památek.

Neodmyslitelnou součástí hotelu je fitness centrum dostupné pro ubytované hosty. V něm se nachází řada strojů, díky nimž můžete procvičit své tělo a připravit se na nadcházející den nebo se třeba odreagovat k večeru. Kromě toho můžete zavítat také do místního SPA centra s prostornou parní saunou, v níž zaručeně uvolníte své svaly po celodenním objevování města.

Hotel sám o sobě nedisponuje restaurací pro občerstvení v průběhu dne. Nicméně má uzavřené partnerství s místní doručovací společností, díky čemuž si můžete pohodlně objednat jídlo z některé z restaurací v okolí a nechat si jej doručit až do svého hotelového pokoje. Přímo v hotelu pak můžete vybírat z pestré nabídky místních vín.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,8 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 309 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,4 z 10 (fantastické) od více než 670 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 5 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 631 návštěvníků

3. Milano Verticale | UNA Esperienze

📌 Čtyřhvězdičkový hotel se skvělým výhledem
📌 Kde se nachází: Via Carlo de Cristoforis, 6, 20124 Milano MI, Itálie

Milano Verticale | UNA Esperienze

Více fotografií na Booking.com

Skvělý čtyřhvězdičkový hotel, ve kterém se budete cítit jako v pohádce. Takový je hotel milano Verticale, který z jednotlivých pokojů nabízí skvělý výhled do okolí. Nachází se v centru Milána,pouhých 550 metrů od stanice metra a vlakového nádraží Porta Garibaldi.

Přímo v hotelu si můžete vychutnat skvělý gastronomický zážitek v restauraci řízené týmem Enrica Bartoliniho. Navštívit můžete buď krásný bar se zahradou, Osterii a také luxusní restauraci s pestrou nabídkou špičkových pokrmů. Samozřejmostí je i bohatá snídaňová nabídka, abyste mohli svůj den odstartovat tím nejlepším.

V hotelu nechybí ani fitness a wellness centrum, kde můžete skvělým způsobem zregenerovat své tělo i mysl. Zavítat můžete například Private SPA od Dr. Hauschky, kde se nachází velký hydromasážní bazén s chromoterapií, relaxační zónou, saunou a tureckou lázní.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 588 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,9 z 10 (fantastické) od více než 3 477 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 631 návštěvníků

4. Hotel VIU Milan

📌 Hotel se střešním bazénem
📌 Kde se nachází: Via Aristotile Fioravanti, 6, 20154 Milano MI, Itálie

Hotel VIU Milan

Více fotografií na Booking.com

Luxusní pětihvězdičkový hotel VIU Milan nabízí to nejlepší pro vaši nezapomenutelnou dovolenou v hlavním městě módy. K dispozici je několik typů pokojů s prostorným a pohodlným lůžkem a interiérem vyladěným do posledních detailů.

Za zmínku stojí zejména zdejší terasa umístěná v nejvyšším patře hotelu. Z ní si vychutnáte výhled na celé město, přičemž největší kouzlo získává v době, kdy dochází k západu slunce. Neodmyslitelnou součástí je prostorný bazén, kdy si právě během relaxu v něm užijete ony výhledy. Samozřejmostí je také možnost vychutnat si skvělý drink, což oceníte nejen během parných letních dnů.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 1 131 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,9 z 10 (skvělé) od více než 2 407 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 385 návštěvníků

Hana Smětáková

Přidat zkušenost

18 − 12 =