Dovolená v hotelu bez dětí aneb TOP Adults Only hotely pouze pro dospělé

Toužíte po klidné dovolení jen bez dvou? Nechcete, aby vás při vašem pobytu rušily děti? V tom případě jsou právě pro vás určeny takzvané Adults Only hotely. Dovolená v hotelu bez dětí u moře je způsobem, jak si odpočinout opravdu naplno a užít si rozmanité párové aktivity. Užijte si klidnou večeři při svíčkách, vydejte se do luxusního wellness centra nebo zkrátka jen relaxujte v tichu na pláži. V tomto článku vám poradíme celkem 15 hotelů, které jsou k takovému zážitku jako stvořené.

1. Hotel Steigenberger Coraya Beach

📌 Luxusní hotelový resort
📌 Kde ho najdete: Marsa Alam, Egypt
📌 Věkové omezení: pouze hosté 16+

Hotel Steigenberger Coraya Beach

Více fotografií na Blue-style.cz

Pokud vás láká nedaleký Egypt, můžete se ubytovat například v hotelu Steigenberger Coraya Beach. Ten se nachází v populárním letovisku Marsa Alam a nabízí vše pro vaši klidnou dovolenou jen ve dvou. Díky tomu se řadí mezi TOP Adults Only hotely. Resort vás na první pohled uchvátí svou architekturou v typickém romantickém orientálním stylu. Navíc se nachází přímo u písčité pláže v zálivu Ghorayfat, díky čemuž si můžete užívat opalování, odpočinek i koupání.

Tento pětihvězdičkový hotel nabízí špičkové služby pro váš nezapomenutelný pobyt. Těšit se můžete na moderně zařízené pokoje s veškerým potřebným vybavením. Hosté si přitom velmi chválí bohaté pokrmy v rámci programu all inclusive. Venkovní areál tvoří soustava několika bazénů, u nichž se můžete oddávat ničím nerušené relaxaci. Součástí resortu je luxusní SPA centrum Mivida, ve kterém si můžete dopřát ničím nerušený odpočinek na některé z masáží či procedur.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,8 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 4 076 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,3 z 10 (fantastické) od více než 177 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,9 z 5 (fantastické) od více než 319 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

2. Hotel TUI Blue Adriatic Beach Resort

📌 Oblázková pláž přímo před hotelem
📌 Kde ho najdete: Makarská Riviéra, Chorvatsko
📌 Věkové omezení: pouze hosté 16+

Hotel TUI Blue Adriatic Beach Resort

Více fotografií na Booking.com

Pokud vás láká dovolená na Makarské Riviéře, můžete se ubytovat v hotelu TUI Blue Adriatic Beach Resort nacházející se v letovisku Živogošće. Vybírat můžete z klasických pokojů, prostorných apartmánů i speciálních swim-up pokojů. Samozřejmostí je přitom moderní design a čistota. Součástí areálu jsou dvě restaurace a dva bary. Vyzkoušet můžete například bufet inspirovaný místní kuchyní nebo inovativní pokrmy z á la carte nabídky. Povečeřet přitom můžete na krásné terase s výhledem na západ slunce.

Neodmyslitelnou součástí hotelu je krásné wellness centrum, kde si můžete užít kosmetické programy, ošetření těla či obličeje. Nechybí ani bohatá nabídka masáží a saun, které oceníte zejména při nepřízni počasí. Hotel navíc nabízí nejrůznější pobytové balíčky, které svou nabídkou cílí právě na samostatně cestující dospělé.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 1 096 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,8 z 10 (fantastické) od více než 1 175 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 27 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

3. Aquagrand Exclusive Deluxe Resort

📌 Pokoje se sdíleným nebo privátním bazénem
📌 Kde ho najdete: Rhodos, Řecko
📌 Věkové omezení: pouze hosté 18+

Aquagrand Exclusive Deluxe Resort

Více fotografií na Fischer.cz

Jeden z luxusních řeckých resortů pro dospělé, který bezpochyby stojí za to. Přesně takový je hotel Aquagrand Exclusive Deluxe Resort, z jehož pokojů si budete užívat výhled na záliv Navarone. Součástí areálu je nekonečný bazén s úchvatným výhledem do okolí. Vybrat si navíc můžete z pokojů se sdíleným nebo privátním bazénem, díky čemuž si užijete soukromí na maximum. Pokud se budete chtít uvolnit, můžete zavítat do SPA centra s širokou nabídkou masáží a ošetření.

Předností resortu je také špičková gastronomie. Hlavní restaurace Pentapolis nabízí tradiční řeckou i mezinárodní kuchyni. V sezóně navíc pravidelně pořádá cooking show. Na lahodnou snídani můžete zavítat do restaurace Elements s panoramatickým výhledem na moře. A na koktejl doporučujeme se vydat do baru na terase Zen Asian Fusion, kde si pochutnáte nejen na skvělých drincích, ale i netradičních pokrmech.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 420 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,2 z 10 (fantastické) od více než 272 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 37 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

4. Commodore Elite

📌 Krásná pláž s jemným pískem
📌 Kde ho najdete: Side, Turecko
📌 Věkové omezení: pouze hosté 18+

Commodore Elite

Více fotografií na Invia.cz

Pokud si chcete užít klidnou dovolenou jen ve dvou, můžete se vydat také do Turecka. Mezi hotely pouze pro dospělé zde patří například Commodore Elite, který je situován do těsné blízkosti krásné pláže, které vévodí jemný písek. Před pláží je navíc hezká promenáda, na níž se můžete vydat na pohodovou procházku. Jednotlivé pokoje zaujmou moderním designem, vybrat si přitom můžete z pokojů ze 7 různých kategorií.

V resortu najdete také několik restaurací, ve kterých si pochutnáte na typických pokrmech turecké, italské a mexické kuchyně. V Piano Baru můžete posedět u sklenky vína nebo drinku a sledovat přitom západ slunce. V Sailor Baru si můžete na drinku pochutnat prakticky po celý den. A pokud budete chtít vyrazit za hudbou a tancem, nelze než nevynechat Romance Night Club. Jelikož hovoříme u Turecku, nesmí zde chybět ani typické turecké parní lázně a skvěle vybavené SPA centrum.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 1 408 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9 z 10 (fantastické) od více než 1 návštěvníka
 • Hodnocení na Invia – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 103 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

5. Hotel Delamar

📌 Na živé plážové promenádě
📌 Kde ho najdete: Costa Brava, Španělsko
📌 Věkové omezení: pouze hosté 18+

Hotel Delamar

Více fotografií na Invia.cz

Hotel Delamar je vzhledem ke svým službám přesně navržen pro dospělé cestující. Přes den si užijete odpočinek u bazénu či na pláži a se setměním můžete vyrazit do ulic za bohatým nočním životem. V hotelu Delamar se mísí středomořské a kubánské vlivy a výsledkem je ubytování, které si jednoduše zamilujete. A po celodenním dni stráveném na pláži či u bazénu zavítejte do baru La Piscina.

Pokud patříte mezi milovníky dechberoucích výhledů, neměla by vaší pozornosti uniknout soukromá terasa s nádherným výhledem na Lloret de Mar. Svou dovolenou přitom můžete pojmout i aktivně. V hotelu totiž najdete prostor pro úschovu a údržbu vašich kol, díky čemuž lze objevovat místní cyklostezky.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 1 828 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,2 z 10 (fantastické) od více než 2 414 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 21 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

6. KaiSol Romance Resort Sahl Hasheesh

📌 Luxusní hotel se soukromou pláží
📌 Kde ho najdete: Hurghada, Egypt
📌 Věkové omezení: pouze hosté 18+

KaiSol Romance Resort Sahl Hasheesh

Více fotografií na Blue-style.cz

Egypt se řadí k populárním destinacím, a proto v našem žebříčku nesmí chybět další zástupce hotelů pro dospělé v této zemi. Jedná se o luxusní hotelový resort KaiSol Romance v oblíbeném letovisku Hurghada. Vybírat zde můžete z různých typů pokojů, přičemž ty nejlepší dokonce disponují soukromou vířivkou. Za zmínku stojí také těsná blízkost soukromé udržované pláže, která vybízí k odpočinku i objevování podmořského života.

A zkrátka nepřijdete ani z hlediska gastronomie. V restaurace Cedar si můžete pochutnat na zajímavých pokrmech libanonské kuchyně. Kromě toho můžete navštívit také restauraci Sicilia s pestrou nabídkou italských pokrmů. Za zmínku dále stojí luxusní SPA centrum, ve kterém se lze oddávat odpočinku a moderně vybavené fitness centrum pro vaši aktivně strávenou dovolenou.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 4 190 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9 z 10 (fantastické) od více než 4 256 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 93 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

7. Mayia Exclusive Resort & Spa

📌 Hotel speciálně navržen pro páry
📌 Kde ho najdete: Rhodos, Řecko
📌 Věkové omezení: pouze hosté 16+

Mayia Exclusive Resort & Spa

Více fotografií na Fischer.cz

Prémiový all inclusive resort Mayia Exclusive Resort & Spa vás zavede do oázy klidu a pohody. Jeho služby a vybavení jsou totiž sestaveny na míru právě dospělým cestujícím a zamilovaným párům. V nabídce najdete různé druhy pokojů a vybrat si můžete i pokoj se soukromým bazénem a dechberoucím výhledem na moře.

V resortu se nachází hned několik restaurací a barů, ve kterých můžete uhasit hlad a žízeň. Ochutnat přitom můžete pokrmy řecké, asijské a italské kuchyně. V barech je přitom k dispozici široká nabídka vín, piva a míchaných koktejlů. Doporučujeme zavítat také do místního wellness centra Mayia, kde najdete krytý bazén. Kromě toho si můžete vybrat z rozmanitých masáží a holistických ošetření.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,9 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 741 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,5 z 10 (fantastické) od více než 297 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,9 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 13 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

8. IBEROSTAR Grand Hotel El Mirador

📌 Hotel na krásném pobřeží El Duque
📌 Kde ho najdete: Tenerife, Kanárské ostrovy
📌 Věkové omezení: pouze hosté 18+

IBEROSTAR Grand Hotel El Mirador

Více fotografií na Eximtours.cz

Skvělou destinací pro cesty ve dvou jsou rovněž Kanárské ostrovy. IBEROSTAR Grand Hotel El Mirador se může pochlubit špičkovou nabídkou služeb, která je právě pro síť hotelů Iberostar charakteristická. Hotel je situován do krásné oblasti Golden Mile, přímo na okraji pláže Playa del Duque.

Jedná se o luxusní hotelový resort, díky čemuž se můžete těšit hned na několik skvostných restaurací a barů. Restaurace El Mirador nabízí bohatou nabídku místních i mezinárodních pokrmů. Navíc disponuje prostornou terasou s výhledem do okolí. V restauraci El Cenador ochutnáte typické pokrmy Kanárských ostrovů. Restaurace La Pérgola se poté soustředí na nabídku neotřelých masových pokrmů. Pokud si budete chtít užít hýčkání, jak se sluší a patří, navštivte místní SPA centrum Sensations a vyberte si třeba některý z ošetření celého těla. Lokalita hotelu je navíc ideální v případě, že se věnujete hraní golfu, nebo to alespoň chcete vyzkoušet.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 738 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,5 z 10 (fantastické) od více než 474 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,9 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 2 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

9. Hotel Premier Le Reve Hotel & Spa

📌 Hotel v nejluxusnějším egyptském letovisku
📌 Kde ho najdete: Sahl Hasheesh, Egypt
📌 Věkové omezení: pouze hosté 16+

Hotel Premier Le Reve Hotel & Spa

Více fotografií na Invia.cz

Tento egyptský hotel je doslova rájem pro všechny příznivce odpočinku a luxusní dovolené. Hotel Premier Le Reve Hotel & Spa se nachází v luxusním letovisku Sahl Hasheesh. Resort se může pochlubit krásnou soukromou pláží a několika bazény, z nichž se nabízí úchvatný výhled na moře. V některých pokojích dokonce narazíte na soukromou vířivku, díky čemuž můžete svou romantickou dovolenou povyýšit na další level.

Z hlediska gastronomie stojí za zmínku třeba restaurace Bella Italian s fine dining pokrmy. Mezinárodní nabídku jídel objevíte v restauraci Society International, která je zařízena v moderním stylu. Pokud dostanete chuť na pokrmy z čínské kuchyně, stačí zavítat do restaurace Mandarin Chinese. A v hotelu nechybí ani špičková indická, japonská, a středozemní restaurace. Kromě toho lze navštívit i klasickou bufetovou restauraci. Výběr je tedy více než pestrý.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 3 000 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,1 z 10 (fantastické) od více než 1 367 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 72 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

10. Wellness Hotel Ondrášův dvůr

📌 Ideální místo pro relax uprostřed přírody
📌 Kde ho najdete: Bílá, Beskydy, Česká republika
📌 Věkové omezení: pouze hosté 18+

Wellness Hotel Ondrášův dvůr

Více fotografií na Booking.com

Za krásným Adults Only hotelem nemusíte nutně do zahraničí. Spoustu možností totiž najdete i u nás v České republice. Konkrétně lze zmínit Wellness Hotel Ondrášův dvůr, který má vše pro klidnou a opravdu odpočinkovou dovolenou v srdci přírody. Hned při příjezdu vaši pozornost jistě upoutá hotelová zahrada s jezírky a malebnými zákoutími.

Neodmyslitelnou součástí areálu je wellness centrum Thermal Park, kde si užijete koupání ve vířivých kádích z borovicového dřeva a odpočinek přímo pod hvězdami. A nechybí ani široká nabídka saun. Ve vnitřní části hotelu dále najdete Tropico Beach, kde je dokonce podlaha pokryta vyhřátým pískem. V rámci svého pobytu si můžete dopřát i perfektní gastronomický zážitek v místní restauraci. Zkrátka a jednoduše se tady budete cítit skoro jako na tropické dovolené.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 1 218 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,2 z 10 (fantastické) od více než 728 návštěvníků
 • Hodnocení na Facebooku – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 339 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

11. Hotel Ionis Art

📌 Útulný hotel v letovisku Laganas
📌 Kde ho najdete: Zakynthos, Řecko
📌 Věkové omezení: pouze hosté 18+

Hotel Ionis Art

Více fotografií na Invia.cz

Čtyřhvězdičkový hotel Ionis Art nabízí útulné prostředí na populárním řeckém ostrově Zakynthos. Součástí hotelu jsou pokoje zařízené v několika stylech (například královský, japonský a zrcadlový). Každý z nich se tak může pochlubit něčím zvláštním. Pouhých 120 metrů od hotelu se nachází udržovaná písčitá pláž. Kromě toho se však můžete osvěžit také ve venkovním bazénu.

K hotelu neodmyslitelně patří SPA centrum s vířivkou, kde uvolníte nejen své tělo, ale i mysl. A aby poklidné dovolené nechybělo k dokonalosti vůbec nic, můžete si objednat stravování formou all inclusive. Bufetová nabídka pokrmů je velmi bohatá a na své si zde přijde prakticky každý. Díky umístění hotelu do živé části města navíc po setmění můžete vyrazit za bohatým nočním životem.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 277 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,5 z 10 (skvělé) od více než 105 návštěvníků
 • Hodnocení na Facebooku – 5 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 4 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

12. Wellness hotel V Nebi

📌 Místo, kde se budete cítit opravdu jako v nebi
📌 Kde ho najdete: Kořenov, Česká republika
📌 Věkové omezení: pouze hosté 18+

Wellness hotel V Nebi

Více fotografií na Booking.com

Tento hotel nenese své jméno jen tak pro nic za nic. Díky špičkové kvalitě místních služeb se zde totiž budete cítit doslova jako v nebi. Vybrat si zde můžete z rozmanitých lázeňských a wellness pobytů, při kterých zapomenete na každodenní starosti a užijete si relax na maximum. V Nebeském SPA centru můžete navštívit bazén, finskou a bylinkovou saunu nebo třeba venkovní finskou saunu se zahradním slaným jezírkem pro osvěžení.

V areálu hotelu dále stojí za zmínku úžasná panoramatická restaurace s výhledem na okolní vrcholky, jejíž útulnost podporuje přítomnost krbu. V restauraci si můžete pochutnat na bufetové snídani, odpoledním lehkém obědě a večeři při svíčkách o čtyřech chodech. Okolí hotelu v létě doslova vybízí k turistice či cyklistice, v zimních měsících si poté můžete užívat jízdu na běžkách či lyžování.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,9 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 217 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 10 z 10 (naprosto výjimečné) od více než 1 návštěvníka
 • Hodnocení na Facebooku – 4,9 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 86 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

13. Lagoon Attitude

📌 Zažijte tu pravou exotickou dovolenou
📌 Kde ho najdete: Calodyne, Mauricius
📌 Věkové omezení: pouze hosté 18+

Lagoon Attitude

Více fotografií na Invia.cz

Je vám již Evropa malá a chcete se vydat o něco dále? V tom případě vyrazte třeba na Mauricius. Zdejší hotelový resort Lagoon Attitude v letovisku Calodyne rozhodně stojí za to. Jedná se o čtyřhvězdičkový hotel, jehož předností je ohled na ekologii a životní prostředí. Na první pohled vás jistě uchvátí typická mauricijská architektura a přírodní dekorace. Jedná se o skvělé výchozí místo pro bezstarostný odpočinek, ale i adrenalinové zážitky v podobě windsurfingu či kitesurfingu.

Během svého pobytu si budete moct užít také skvělý gastronomický zážitek. V areálu se nachází pět restaurací, díky kterým můžete ochutnat nejen místní kuchyni, ale i asijské či exotické pokrmy. V restauracích navíc využívají čerstvé suroviny od místních farmářů. Dobít baterky si můžete v místním SPA centru POZ s pestrou nabídkou masáží a ošetření.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 1 243 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,6 z 10 (fantastické) od více než 328 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia.cz – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 5 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

14. Hotel Ushuaia Ibiza Beach

📌 Perfektní hotel pro milovníky nočního života
📌 Kde ho najdete: Playa d´en Bossa, Ibiza
📌 Věkové omezení: pouze hosté 18+

Hotel Ushuaia Ibiza Beach

Více fotografií na Invia.cz

Skvělý hotel Ushuaia Ibiza Beach se nachází na populární pláži d’en Bossa. Při vašem pobytu si přitom můžete užít ty nejlepší denní párty na ostrově. V jeho těsné blízkosti se totiž nachází řada oblíbených klubů. Samozřejmostí je skvělý gastronomický zážitek. Navštívit můžete třeba Montauk Steakhouse se špičkovou nabídkou steaků nebo restauraci USHUAÏA s netradičními pokrmy. Nechybí dokonce ani japonská restaurace Minami.

V hotelu si můžete užít hýčkání na maximum a případně si připlatit za nadstandardní služby. Přihlásit se můžete také na mistrovské kurzy DJingu nebo si třeba zaplatit okružní plavbu po pobřeží Ibizy na jedné ze dvou luxusních lodí.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 8 100 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 7,9 z 10 (skvělé) od více než 1 317 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 4 366 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

15. The Sea by Grupotel

📌 Luxusní hotel pro náročné
📌 Kde ho najdete: Mallorca, Španělsko
📌 Věkové omezení: pouze hosté 18+

The Sea by Grupotel

Více fotografií na Fischer.cz

Hotel The Sea by Grupotel se nachází na severu ostrova v populárním letovisku C’an Picafort. Jeho předností je těsná blízkost písčité pláže, která je udržovaná a nabízí perfektní čistotu vody. Těšit se můžete na moderní vybavení jednotlivých pokojů, které podpoří váš odpočinek na dovolené. Jeho design je inspirován právě středozemním mořem.

Těšit se můžete na prostorný bazén, kolem kterého jsou umístěny lehátka. Kromě toho můžete zavítat také na sluneční terasu, která doslova vybízí k lenošení a odpočinku. Neodmyslitelnou součástí je rovněž SPA & Wellness centrum s vyhřívaným bazénem, tureckými lázněmi, saunami a kosmetickými salony.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 858 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,8 z 10 (skvělé) od více než 475 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia.cz – 4,9 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 4 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

Přidat komentář

one × 4 =