TOP 7: Nejlepší hotely v Mahdii

Vydejte se do Tuniska, konkrétně do oblasti kolem městečka Mahdia. Zatímco historické centrum města láká například na tureckou pevnost z 16. století, kolem moře se rozprostírá jeden moderní hotel za druhým. Pro prakticky všechny je poté charakteristická přítomnost hezky čisté a udržované pláže a tyrkysově modré moře. Zjistěte, jaké jsou nejlepší hotely v Mahdii a vydejte se objevit tento kus země. Uvidíte, že vaše dovolená bude stát za to.

1. Iberostar Selection Royal El Mansour

📌 Skvělé jídlo a krásná pláž
📌 Kde se nachází: Avenue Taher Sfar, Route de la Corniche, B.P. 217, El Jem, Mahdia 5150, Tunisko

Iberostar Selection Royal El Mansour

Více fotografií na Blue-style.cz

5hvězdičkový hotel se špičkovou nabídkou služeb. Takový je hotel Iberostar Selection Royal El Mansour nacházející se zhruba kilometr od historického centra městečka Mahdia. Díky tomu vybízí nejen k odpočinku na pláži, ale i poznávání zdejší kultury a památek. Jednotlivým pokojům vévodí moderní design s důrazem na čistotu.

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti udržované písčité pláže. Na své si zde přijdou jak příznivci poklidné dovolené, tak i adrenalinové zábavy. Pro ty je totiž připravena pestrá nabídka vodních sportů. Pokud vás pobyt na pláži náhodou omrzí, můžete se osvěžit také v hotelovém bazénu. Jeho součástí je sekce určená dětem s velmi nízkou hloubkou.

V tomto hotelu si můžete užívat luxus a přitom poznat typické arabské zvyky a pokrmy. Z hlediska gastronomie si jej hosté chválí, a to díky bohaté nabídce originálních a čerstvých pokrmů. Výběr je skutečně obrovský a nechybí v něm ani chutné ryby. V hlavní sezóně na vás také čeká animační program, DJ a spousta aktivit, díky kterým se nudit nebudete.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,8 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 5 351 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 7,7 z 10 (skvělé) od více než 792 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 149 návštěvníků

2. Mahdia Palace Thalasso

📌 Pokoje s výhledem na bazén či do zahrady
📌 Kde se nachází: BP 134, Zone Touristique, Tunisko

Více fotografií na Fischer.cz

Mezi další populární hotely v tuniské Mahdii se řadí Mahdia Palace Thalasso. Ten svým designem kombinuje moderní design s typickými tuniskými motivy. Jeho součástí je celkem 452 pokojů, což dává tušit, že se jedná o poměrně rozlehlý resort. I přesto se v něm však hosté většinou příjemně rozptýlí, takže velký frmol prakticky nerozpoznáte. Součástí je SPA centrum, do kterého si můžete zajít třeba na masáž.

Nachází se přímo u široké písčité pláže, která vybízí k celodennímu odpočinku u moře. Hotel leží zhurba 4 km od historického centra města. Pokud se do něj budete chtít vypravit, můžete k tomu využít taxi nebo turistický vláček, který vám zastaví přímo před hotelem.

A pozadu zde opět nezůstává ani gastronomie. Hostům je k dispozici hlavní bufetová restaurace s širokou nabídkou lokálních i mezinárodních pokrmů. Doporučujeme zavítat také do á la carte restaurace Layali El Andalous. Přímo u bazénu si můžete pizzu, těstoviny nebo pokrmy z grilu. Osvěžit se můžete v některém z barů v hotelu, u bazénu či přímo na pláži. A z místních specialit stojí za zmínku Sidi Bou Said, kde lze ochutnat třeba místní mátový čaj, tureckou kávu nebo si dopřát vodní dýmku.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,2 z 5 (fantastické) od více než 1 269 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 7,1 z 10 (skvělé) od více než 124 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,2 z 5 (výborné) od více než 853 návštěvníků

3. One Resort El Mansour

📌 Na krásném úseku pláže Mahdie
📌 Kde se nachází: Route Touristique, B.P. 98, Mahdia, Tunisko

Více fotografií na Fischer.cz

Dalším hotelem v našem žebříčku je One Resort El Mansour nacházející se v těsné blízkosti jednoho z nejkrásnějších úseků pláže Mahdie. Hotel se skládá z pokojů v hlavní budově a několika bungalovů. Jednotlivé pokoje poté sází na čistý a moderní design s nádechem typické arabské kultury. Přilehlé moře se pyšní pozvolným vstupem do moře a potěší tedy i neplavce a rodiny s malými dětmi, které hledají pohodlí.

Z hlediska gastronomie se můžete těšit na hlavní restauraci Meridian. Pokrmy v rámci bufetu kombinují typické tuniské chutě, ale objevíte mezi nimi i nejrůznější mezinárodní jídla. Pro nejmenší je dokonce vyčleněna speciální sekce s polovičními porcemi. Nechybí ani čtyři á la carte restaurace specializující se na pokrmy středomořské, tuniské a brazilské kuchyně a restaurace zaměřená na ryby.

Nejmenší návštěvníci mohou zavítat do Kids Clubu, kde se jim bude věnovat tým profesionálních animátorů. Dospělí si mezitím mohou odpočinout ve SPA centru Thalassotherapy, kde jsou na výběr nejrůznější masáže a ošetření.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,2 z 5 (fantastické) od více než 753 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4 z 5 (výborné) od více než 16 návštěvníků

4. PrimaSol El Mehdi

📌 Hotelový komplex s velkou palmovou zahradou
📌 Kde se nachází: Route de la corniche, Mahdia 5100, Tunisko

PrimaSol El Mehdi

Více fotografií na Invia.cz

Hezký hotel, ve kterém si na své přijdou děti i dospělí. Takový je hotel PrimaSol El Mehdi nacházející se pouhé 2 km od historického centra letoviska Mahdia. Pouhých 50 metrů od hotelu najdete čistou a udržovanou písčitou pláž. Z pokojů se vám naskytne pohled buď právě na moře, nebo na bazén.

Výhodou tohoto hotelu je přítomnost dvou venkovních bazénů, ke kterým náleží skluzavky a tobogány. Díky tomu si užijete dlouhou zábavu s rodinou nebo třeba partou přátel. Pro nejmenší návštěvníky ostatně nechybí ani speciální dětský bazén. Těšit se můžete na animační programy, v hlavní sezóně hotel také pravidelně pořádá zajímavý večerní program.

V areálu najdete hned čtyři restaurace, které servírují typické tuniské a mezinárodní speciality. Těšit se můžete na zajímavé pokrmy včetně ryb a plodů moře, čerstvého ovoce a zeleniny.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,1 z 5 (fantastické) od více než 914 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 6,8 z 10 (skvělé) od více než 41 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,2 z 5 (výborné) od více než 760 návštěvníků

5. Nour Palace Resort & Thalasso

📌 Skvělý hotel s rodinnou atmosférou
📌 Kde se nachází: B.P. 79, G2PJ+68F, Zone Touristique Hiboune, Mahdia 5111, Tunisko

Nour Palace Resort & Thalasso

Více fotografií na Invia.cz

Pohodový hotel s příjemnou rodinnou atmosférou. Tak lze charakterizovat Nour Palace Resort & Thalasso. Hotel se rozprostírá v těsné blízkosti čistého moře a pravidelně udržované pláže, kde si vychutnáte zasloužený odpočinek. Co se týče gastronomie, můžete se těšit na skvělou italskou restauraci a hlavní restauraci s pestrým bufetem. Nechybí ani kavárna.

Venkovní areál poté zaujme nejen dospělé, ale i děti. Nejmenší mohou zavítat do příjemného brouzdaliště, kterému dominuje malá skluzavka. Nechybí ale ani větší tobogány, které ocení starší ratolesti. Přímo v hotelu si můžete také vyzkoušet lekce golfu a zažít tak něco zcela nového.

V hotelu lze dále navštívit trochu starší, ale stále dobře zařízené wellness centrum s krytým bazénem a bohatou nabídkou masáží a nejrůznějších ošetření. Díky tomu můžete zrelaxovat opravdu na maximum.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,1 z 5 (fantastické) od více než 1 356 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 5,7 z 10 (dobré) od více než 15 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,1 z 5 (výborné) od více než 1 219 návštěvníků

6. Hotel El Borj

📌 3hvězdičkový hotel pro rodiny s dětmi
📌 Kde se nachází: Route de la Corniche, El Kantaoui, Mahdia 5111, Tunisko

Více fotografií na Invia.cz

Další příjemný hotel nacházející se v letovisku Mahdia nese označení Hotel El Borj. Těšit se můžete na soukromou pláž El Borj, kde si užijete notnou dávku soukromí. Kromě toho můžete zavítat do velkého hotelového bazénu. Mimo sezónu je hostům k dispozici také vyhřívaný krytý bazén, díky čemuž se jedná o skvělou volbu pro celoroční dovolenou.

Pokud si chcete odpočinout na maximum, doporučujeme zavítat také do zdejšího SPA centra. Vybrat si můžete z relaxačních, orientálních a léčebných masáží. Nechybí zde ani typické turecké lázně hammam. Nejen dámy poté ocení možnost dopřát si tělový peeling či zábal nebo změnit účes v kadeřnickém salonu.

Předností tohoto hotelu je také bohatý animační program a spousta aktivit, které lze bezplatně či za poplatek provozovat. Vyzkoušet si můžete třeba některý z vodních sportů, podniknout výlet na čtyřkolce nebo se projet na koni. Pro nejmenší návštěvníky je připraven Kids Club, kde se ratolestem budou věnovat profesionální animátoři.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,0 z 5 (fantastické) od více než 411 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 5,7 z 10 (dobré) od více než 3 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,1 z 5 (výborné) od více než 53 návštěvníků

7. Mahdia Beach & Aqua Park

📌 Hotel s krásným aquaparkem
📌 Kde se nachází: Zone touristique, Mahdia 5100, Tunisko

Mahdia Beach & Aqua Park

Více fotografií na Invia.cz

Pokud si chcete při dovolené užít i rozmanité atrakce ve vodě, je Mahdia Beach & Aqua Park perfektní volbou. Venkovní areál je totiž tvořen soustavou bazénů s tobogány, skluzavkami a dalšími vodními prvky. Předností je také bezprostřední blízkost písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, kde zpravidla nenarazíte na příliš vysoké vlny.

Těšit se můžete na útulné vybavení pokojů, ke kterým náleží balkon či terasa. A pokud si připlatíte, můžete získat pokoj s výhledem na moře. Na pláži si můžete vyzkoušet některý z vodních sportů.

A předností je také perfektní gastronomie. Zavítat můžete do bufetové restaurace s pestrou nabídkou pokrmů, pizzerie u bazénu nebo třeba snack baru. Nechybí ale ani speciální maurská kavárna Doukana. Kromě toho v areálu najdete jednu á la carte restauraci s tuniskými specialitami a jednu á la carte restauraci se španělskými pokrmy.

Náš tip: Hotely s aquaparkem v Tunisku

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 3,8 z 5 (skvělé) od více než 1 195 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 6,5 z 10 (dobré) od více než 160 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,1 z 5 (výborné) od více než 965 návštěvníků

Mohlo by se vám líbit:

Přidat komentář

fourteen + 6 =