TOP 12: Nejlepší hotely a ubytování v New Yorku

Plánujete cestu do města, které nikdy nespí a přemýšlíte, kde se ubytovat? Chybu rozhodně neuděláte v případě, kdy se rozhodnete pro samotné centrum města. Díky tomu ušetříte za dopravu taxi nebo metrem a budete si moct užívat bezprostřední blízkost těch nejznámějších památek, mrakodrapů a turistických lákadel. Přečtěte si, jaké jsou nejlepší hotely v New Yorku a inspirujte se tím, kde se nechat v tomto tepajícím městě ubytovat.

1. Crosby Street Hotel

📌 Ubytování v srdci New Yorku
📌 Kde se nachází: 79 Crosby St, New York, NY 10012, Spojené státy

Crosby Street Hotel

Více fotografií na Booking.com

Hotel Crosby Street se nachází v samotném srdci newyorské čtvrti SoHo. Rozprostírá se na celkem 11 podlažích a hostům nabízí ubytování v 86 pokojích či apartmánech. Jednotlivé pokoje jsou příjemně světlé a prostorné a z horních pater se vám naskytne dechberoucí výhled na dolní Manhattan.

Neodmyslitelnou součástí hotelu je Crosby Bar, ve kterém si můžete vychutnat klidné posezení u vašeho oblíbeného drinku. Jeho předností je vzdušné provedení s vysokými stropy a vysokými okny v typickém industriálním stylu. Prostřednictvím baru můžete projít až do hotelové zahrady.

Pokud budete chtít svou dovolenou v New Yorku pojmout aktivně, můžete zavítat do zdejší plně vybavené posilovny se stroji, činkami a podložkami na cvičení. Zajímavostí je, že je otevřena 24 hodin denně a trénink tedy můžete zahájit opravdu kdykoliv.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 759 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,4 z 10 (fantastické) od více než 215 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 5 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 913 návštěvníků

2. The Greenwich Hotel

📌 Luxusní 5hvězdičkový hotel
📌 Kde se nachází: 377 Greenwich St, New York, NY 10013, Spojené státy

The Greenwich Hotel

Více fotografií na Booking.com

Chcete se nechat hýčkat na maximum? V tom případě pro vás bude skvělou volbou luxusní pětihvězdičkový hotel The Greenwich. Vybírat můžete z několika typů pokojů či studií, které na vás dýchnou tou pravou newyorskou atmosférou.

Jakmile si budete chtít po celodenním pozorování památek odpočinout, stačí zavítat do zdejšího SPA centra. V něm si lze zaplavat v bazénu nebo se objednat na některou z masáží či ošetření těla. Produkty, které zde používají, jsou rostlinné a pokud možno organické, takže máte jistotu, že o vás bude skvěle postaráno.

Za občerstvením můžete vyrazit do restaurace Locanda Verde, která se specializuje zejména na italské pokrmy pod taktovkou šéfkuchaře Andrewa Carmellini. Nechybí dokonce ani klidné venkovní nádvoří, kde si můžete pokrmy vychutnat na čerstvém vzduchu.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 312 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,1 z 10 (fantastické) od více než 80 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 666 návštěvníků

3. The Beekman, a Thompson Hotel, part of Hyatt

📌 Stylové ubytování v centru dění
📌 Kde se nachází: 123 Nassau St, New York, NY 10038, Spojené státy

The Beekman, a Thompson Hotel, part of Hyatt

Více fotografií na Booking.com

Stylový 5hvězdičkový hotel v samotném centru New Yorku. Takový je hotel The Beekman a Thompson, který sází na špičkové a útulné vybavení jednotlivých pokojů. Historické prvky z 19. století se zde snoubí se současností a výsledkem je ubytování, ze kterého se vám zkrátka a jednoduše nebude chtít odejít.

Neodmyslitelnou součástí hotelu je také restaurace pod taktovkou šéfkuchaře Toma Colicchia. Jednotlivé pokrmy jsou připravovány s důrazem na originalitu a čerstvost jednotlivých surovin. Nechybí ani bar, ve kterém si pochutnáte na skleničce nevšedního nápoje.

Ubytovat se zde můžete buď v pokoji, nebo prostorném studiu. K dispozici je však ale také luxusní penthouse, díky kterému zažijete atmosféru New Yorku skutečně na maximum. Samozřejmostí je luxusní vybavení v čele s mimořádně příjemným povlečením, velká televize i koktejlový stolek.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 1 724 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,7 z 10 (fantastické) od více než 270 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 1 666 návštěvníků

4. Archer Hotel New York

📌 Jen 1 km od Times Square
📌 Kde se nachází: 45 W 38th St, New York, NY 10018, Spojené státy

Archer Hotel New York

Více fotografií na Booking.com

Krásný butikový hotel Archer Hotel New York se nachází prakticky uprostřed Manhattanu. Během okamžiku od něj dojdete k Times Square a všem významným památkám. Na první pohled vás jistě zaujmou pohovky ve stylu chesterfield, stěny s odhalenými cihlami a spousta umění.

Po celodenním objevování města doporučujeme zavítat na střešní bar SpyGlass, který se nachází ve 22. patře a nabízí dechberoucí výhled na New York v čele s Empire State Building. A u střešního baru to rozhodně nekončí. Navštívit můžete také vnitřní hotelový bar, který zaujme vyobrazením ikonických městských scén a módních návrhářů z 50. let minulého století. V nabídce najdete jak originální koktejly, tak i vína a lihoviny.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 1 119 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,6 z 10 (fantastické) od více než 860 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 4 805 návštěvníků

5. 1 Hotel Brooklyn Bridge

📌 Hotel jen kousek od Brooklyn Bridge
📌 Kde se nachází: 60 Furman St 1st Floor, Brooklyn, NY 11201, Spojené státy

1 Hotel Brooklyn Bridge

Více fotografií na Booking.com

Pokud se chcete nechat ubytovat v blízkosti Brooklyn Bridge, lze jedině doporučit tento vkusně zařízený moderní 5hvězdičkový hotel. Z vybraných pokojů se vám naskytnou krásné výhledy na East River a Manhattan. K dispozici jsou vám rozmanité typy pokojů a studií.

Za občerstvením můžete vyrazit do luxusního střešního baru Harriet, který sází na recyklované a udržitelné materiály. Pochutnat si můžete na některém z koktejlů ze sezónních surovin, víně, pivě či lihovinách. Na snídani, brunch nebo třeba drobné občerstvení během dne se můžete vydat do restaurace The Osprey, kterou má na starost šéfkuchař Dan Churchill.

Součástí hotelu je také střešní bazén, kdy si během koupání můžete užívat výhled na okolní mrakodrapy. Nechybí ani luxusní wellness centrum s širokou škálou masáží, procedur a ošetření.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 2 191 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,3 z 10 (velmi dobré) od více než 683 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 1 782 návštěvníků

6. Library Hotel by Library Hotel Collection

📌 Vkusný butikový hotel
📌 Kde se nachází: 299 Madison Avenue, E 41st St, New York, NY 10017, Spojené státy

Library Hotel by Library Hotel Collection

Více fotografií na Booking.com

Butikový hotel v New Yorku s úžasnou atmosférou. Takový je Library Hotel nacházející se zhruba 2 minuty chůze od hlavního nádraží. Vybírat můžete z různých druhů pokojů podle vašich preferencí. K hotelu přitom náleží vlastní restaurace Madison & Vine, v níž si můžete pochutnat na snídani, obědu i večeři. Vybrané pokrmy si můžete objednat a nechat donést také až k vám na pokoj.

Hotel má ve 14. patře krásnou terasu, která se každý večer promění v intimní střešní bar s panoramatickým výhledem do okolí. Díky tomu si můžete užít posezení do pozdních nočních hodin a přitom se kochat výhledem na město, které nikdy nespí.

Pokud si připlatíte 25 dolarů za den, získáte přístup k nadstandardním službám, které vám v mnoha ohledech zpříjemní váš pobyt. Například si budete moct 24 hodin denně pochutnat na kávě, čaji a dalších nápojích. K dispozici vám bude také ovoce a zdravé svačiny. Kromě toho získáte přístup do zdejšího fitness centra, přístup k Wi-Fi připojení a mnoho dalšího.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 634 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,7 z 10 (velmi dobré) od více než 235 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 5 z 5 (naprosto výjimečné) od více než 5 240 návštěvníků

7. Roxy Hotel New York

📌 Ubytování ve stylu Art Deco a Regency
📌 Kde se nachází: 2 6th Ave, New York, NY 10013, Spojené státy

Roxy Hotel New York

Více fotografií na Booking.com

Stylové a luxusní ubytování se ukrývá také uvnitř hotel Roxy Hotel New York, který se skládá z 201 pokojů. Ty jsou zařízeny s nádechem stylu Art Deco a Regency a perfektně tedy zapadají do atmosféry tohoto města. V tomto butikovém hotelu můžete vybírat z různých druhů pokojů, mezi nimiž nechybí ani varianty s pracovním koutem, které jsou ideální zejména pro pracovní cesty či třeba digitální nomády.

Po setmění se navíc přímo v hotelu můžete těšit na pořádnou dávku zábavy. Pravidelně zde vystupují DJové nebo se můžete vydat na jazzová vystoupení. V neděli poté nechybí ani poklidný brunch, který je právě pro Američany typickým zpestřením týdne. Hoteloví hosté mohou zavítat také do typické místní kavárny nebo si vychutnat originální koktejl v hotelovém baru.

Hotel se nachází asi 1,1 km od Národního památníku a muzea 11. září, tedy v docházkové vzdálenosti a 5 km od Times Square.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 2 098 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,5 z 10 (velmi dobré) od více než 1 113 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 1 898 návštěvníků

8. The Ludlow Hotel

📌 V blízkosti stanice metra
📌 Kde se nachází: 180 Ludlow St, New York, NY 10002, Spojené státy

The Ludlow Hotel

Více fotografií na Booking.com

Skvělé ubytování v New Yorku v blízkosti metra nabízí The Ludlow Hotel. Vybírat zde můžete z klasických pokojů, loftů i velkých střešních penthousů. Z pokojů ve vyšších patrech si přitom budete užívat dechberoucí výhledy do širokého okolí. Jakmile vám vyhládne, můžete se vydat do vyhlášené restaurace Dirty French nebo si pochutnat na sklence vína, piva či některého z populárních drinků.

Jednotlivé pokoje si vaše srdce získají svým útulným vybavením. Těšit se můžete na podlahy z hřejivého dřeva, ručně vyráběné koberce nebo třeba řemeslně zhotovené marocké lampy. Koupelny poté ukrývají dekory z mramoru a nechybí ani dešťová sprcha, pod níž ze sebe můžete smýt prach z celého dne.

Velkou předností hotelu je i jeho poloha v těsné blízkosti stanice metra, díky čemuž doslova vybízí k objevování New Yorku. Díky stanici 2nd Avenue získáte skvělé spojení jak s Manhattanem, tak i Brooklynem.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 271 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,9 z 10 (velmi dobré) od více než 1 030 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 1 090 návštěvníků

9. Hotel Elysee by Library Hotel Collection

📌 Místo, kde se budete cítit jako na zámku
📌 Kde se nachází: 60 E 54th St, New York, NY 10022, Spojené státy

Hotel Elysee by Library Hotel Collection

Více fotografií na Booking.com

Honosný hotel, který je zařízen v opravdu majestátním duchu, nese označení Elysee by Library Hotel Collection. Díky svému vybavení se v něm budete cítit doslova jako na zámku. Těšit se můžete na vysoké postele s baldachýnem, zlaté detaily, starožitné lampy i koupelny s nádechem mramoru. Hotel se nachází přímo v srdci Manhattanu, díky čemuž budete mít vše důležité prakticky na dosah ruky.

Pokoje jsou velmi čisté, prostorné a nabízí se z nich krásné výhledy na město. Navštívit můžete také salonek, kde si můžete pochutnat na kávě či nápoji. Každý den také mají pro hosty připraveny speciální koktejlové hodiny s vínem, sýry a malým občerstvením. Ubytovat se zde můžete včetně snídaně, které se podávají formou bufetu a výběr je v rámci nich poměrně pestrý a bohatý.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 285 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,7 z 10 (velmi dobré) od více než 152 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 5 020 návštěvníků

10. CIVILIAN Hotel

📌 Moderně zařízený 4hvězdičkový hotel
📌 Kde se nachází: 305 W 48th St, New York, NY 10036, Spojené státy

CIVILIAN Hotel

Více fotografií na Booking.com

Tento čtyřhvězdičkový hotel zaujme svým moderním vybavením a perfektní čistotou pokojů. O návrh jeho interiéru se postaral architekt David Rockwell a dbal přitom na to, aby každý kout hotelu odkazoval na duch New Yorku. Hotel sestává z 27 pater, což napovídá, že z vrchních pater se vám naskytne krásný výhled na okolní mrakodrapy. V hotelové hale a prostorách můžete obdivovat také více než 350 kousků nejrůznějšího umění.

V pokojích se můžete těšit na luxusní vysoké postele, polštáře na míru nebo třeba šatní skříně inspirované divadelní scénou. Z oken se vám naskytne výhled zejména na Hudson Yards a okolní divadelní čtvrť.

Neodmyslitelnou součástí hotelu je také restaurace se skvělým výhledem na město. Pokud vám ale nebude vyhovovat, díky poloze hotelu se během okamžiku dostanete k dalším skvělým newyorským restauracím, barům a kavárnám.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,1 z 5 (fantastické) od více než 607 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,5 z 10 (velmi dobré) od více než 2 024 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 409 návštěvníků

11. ModernHaus SoHo

📌 Hotel s výhledem na New York
📌 Kde se nachází: 27 Grand St, New York, NY 10013, Spojené státy

ModernHaus SoHo

Více fotografií na Booking.com

Z hlediska ubytování v New Yorku je oblíbenou částí také čtvrť SoHo, kde se ostatně nachází i tento hotel. Prostory ModernHaus SoHo jsou navíc zdobeny krásnými uměleckými díly, která pocházejí od špičkových umělců minulého století. Jedná se například o George Conda, Harlanda Millera či Jeana Dubuffeta.

Hotel se skládá ze 114 pokojů a apartmá, které jsou zařízeny v moderním stylu, abyste si v nich dokázali po celodenním shonu perfektně odpočinout. K hotelu patří snídaňový a kojtelový bar Jumpin Jacks, kde si po ránu pochunáte na americké kávě a po setmění na originálním drinku. Hotelová restaurace je navíc situována do pomyslného skleníku v obklopení rostlin a umožňuje pohodlné stolování venku i uvnitř.

Za zmínku stojí také poměrně velký střešní prostor, který je v celoročním provozu. Střecha se nachází v 18. patře budovy a nabízí skvělý výhled do okolí. Naskytne se vám z ní pohled zejména na řeku Hudson, Wall Street či Midtown. V chladnějších měsících si přitom můžete užít posezení kolem krbu.

160 metrů od hotelu se navíc nachází stanice metra Canal Street, ideální pro objevování dalších městských částí New Yorku.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 674 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,5 z 10 (velmi dobré) od více než 544 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 2 326 návštěvníků

12. The St. Regis New York

📌 Včetně dvou skvělých restaurací
📌 Kde se nachází: Two E 55th St, New York, NY 10022, Spojené státy

The St. Regis New York

Více fotografií na Booking.com

Mezi nejlepší ubytování v New Yorku musíme zařadit také skvěle hodnocený hotel The St. Regis New York. Založen byl již více než před staletím a od té doby svým hostům poskytuje špičkové služby na poli ubytování. Jedná se o pětihvězdičkový hotel nacházející se přímo na Páté Avenue, díky čemuž jde o skvělý výchozí bod pro objevování města.

Těšit se v něm můžete na bohatě zdobené pokoje a apartmány, které na vás dýchnou historickou atmosférou. V pokojích se prolíná designový nábytek, honosné lustry, vysoké stropy a pečlivě navržená architektura. Díky špičkové poloze hotelu se navíc můžete těšit na perfektní výhledy, které se z jednotlivých pokojů nabízejí.

K hotelu neodmyslitelně patří hotelový bar s bohatou nabídkou koktejlů. Za skvělou gastronomií můžete vyrazit do restaurace Astor Court, v níž se podávají pokrmy připravované ze sezónních surovin. A to vše navíc s nádechem krásného historického interiéru.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 1 462 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,3 z 10 (velmi dobré) od více než 88 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 1 212 návštěvníků

Náš tip: 18 božích tipů, co navštívit a vidět v New Yorku

Hana Smětáková

Přidat zkušenost

14 + 6 =