TOP 13: Nejlepší kempy v Chorvatsku. Kam letos vyrazit?

Dovolená v Chorvatsku rozhodně neztrácí na popularitě. Do této destinace se pohodlně dopravíte autem během jednoho dne a rázem si budete moct užívat přímořské podnebí, příjemné teploty a pohodové koupání v blankytně čistém moři. Pokud navíc hledáte finančně dostupnou variantu dovolené, je ubytování v kempech perfektní volbou. Zjistěte, jaké jsou nejlepší kempy v Chorvatsku a kam se tedy vyplatí vyrazit.

V jednotlivých kempech budete zpravidla ubytování ve stylově zařízených mobilních domech nebo apartmánech. Některé kempy ale nabízí i možnost postavení vašeho vlastního stanu, případně zaparkování vašeho mobilního karavanu. Užít si můžete také výlety do okolí a Chorvatsko si tak užít na maximum, ať už cestujete ve dvou, s partou přátel nebo s celou rodinou. Tak se pusťte do čtení a inspirujte se jednotlivými tipy na nejhezčí kempy v Chorvatsku.

Nejlépe hodnocené kempy v Chorvatsku

1. Lanterna Premium Camping Resort by Valamar, Poreč

📌 Skvěle zařízené klimatizované domky
📌 Kde ho najdete: Lanterna 1, 52465, Tar, Chorvatsko

Více fotografií na: Booking.com

Klidný kemp Lanterna Premium Camping Resort by Valamar je určen pro nenáročné hosty, kteří si chtějí vychutnat pohodovou dovolenou za rozumnou cenu. Kemp se rozkládá přímo u skalnato/oblázkové pláže s průzračně čistým mořem. Ubytovat se můžete v příjemně klimatizovaných domech, do kterých se vejde maximálně 6 osob.

Díky plně vybavenému kuchyňskému koutu v každém ubytování si můžete jídlo snadno připravit na vlastní pěst. Pokud ale budete chtít, můžete zavítat i do místní restaurace, pizzerie nebo baru. Součástí areálu je dokonce supermarket, který poslouží k nákupu místních surovin. V hlavní sezóně se můžete těšit na bohatý animační program pro děti a dospělé. Od června do září lze využít služeb miniclubu, který obstarává zábavu dětem od 4 do 11 let.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 5 627 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,4 z 10 (skvělé) od více než 545 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,3 z 5 (skvělé) od více než 54 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

2. Zaton Holiday Resort, Nin

📌 Kemp v blízkosti starobylého města Nin
📌 Kde ho najdete: Dražnikova ul. 76 t, 23232, Zaton, Chorvatsko

Více fotografií na: Booking.com

Skvělý prázdninový resort s venkovními bazény. Přesně takový je Zaton Holiday Resort, který se nachází jen 3 km od starobylého města Nin a 15 km od oblíbeného Zadaru. Ubytovat se zde můžete v jednopatrových domech. Na své si zde přijdou rodiny s dětmi i party přátel. Jen 500 metrů od střediska se totiž nachází populární diskotéka Saturnus.

Využívat zde můžete venkovní bazén se sladkou vodou a nechybí ani oddělený vyhřívaný bazén pro děti. Pokud patříte mezi milovníky tenisu, tady si přijdete na své. Kemp má také vlastní supermarket.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,3 z 5 (fantastické) od více než 6 193 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,5 z 10 (skvělé) od více než 2 753 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,3 z 5 (skvělé) od více než 409 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

3. Camp Galeb, Omiš

📌 V blízkosti písčité pláže
📌 Kde ho najdete: Vukovarska ul. 7, 21310, Omiš, Chorvatsko

Více fotografií na: Booking.com

Tento příjemný kemp se nachází v severní části letoviska Omiš, jen 200 metrů od samotného centra. Navíc je v jeho těsné blízkosti písčitá pláž, která je vhodná i pro malé děti. Přímo na pláži se nachází sprchy. Pokud se nebudete chtít koupat v moři, můžete zavítat do venkovního bazénu přímo v areálu. Nechybí zde ani dětské hřiště a bohatý animační program pro děti a dospělé.

K dispozici je ubytování v útulně zařízených domech. Vybrat si můžete variantu pro 4 až 6 osob. Přímo v resortu najdete restauraci, pekárnu a také obchod se suvenýry. Pokud do kempu dorazíte autem, můžete zaparkovat přímo zde. Řadí se zkrátka a jednoduše mezi kvalitní kempy v Chorvatsku.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,1 z 5 (skvělé) od více než 2 087 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,4 z 10 (skvělé) od více než 206 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 3,1 z 5 (dobré) od více než 12 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

4. Zelena Laguna, Poreč

📌 Perfektně vybavený kemp
📌 Kde ho najdete: Zelena laguna 24, 52440, Poreč, Chorvatsko

Více fotografií na: Booking.com

Oblast Zelené Laguny v Poreči je mezi turisty obecně velmi populární. Jednu z možností pro ubytování je přitom i Camping Zelena Laguna, který je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Těšit se můžete na krásně upravenou pláž, která získala hodnocení Modré vlajky.

Užít si můžete buď klid ve stínu borovicových stromů, nebo si dopřát spoustu zábavy při programu u bazénu. Navíc se můžete vydat na výlet do historického centra Poreče, kam se dostanete prostřednictvím turistického vláčku nebo lodí. Samozřejmostí je poté dostatek sportovišť, diskotéka, restaurace a obchody přímo v areálu kempu.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 2 204 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8 z 10 (skvělé) od více než 133 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,3 z 5 (skvělé) od více než 4 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

5. Kemp Baško Polje, Baška Voda

📌 V okolí najdete krásné oblázkové pláže
📌 Kde ho najdete: 21320, Baška Voda, Chorvatsko

Více fotografií na: Booking.com

Tento kemp je situován do blízkosti populárního letoviska Baška Voda, které se řadí mezi nejlepší destinace na Makarské riviéře. Pláž je vzdálená přibližně 500 metrů od kempu a kombinuje oblázky a skalnaté výběžky.

Ubytování zajišťují zdejší mobilní domy, vybrat si můžete hned z několika velikostí podle toho, kolik vás jede. Součástí kempu je restaurace a kavárna. Pro rodiny s dětmi je dále připraveno skvěle zařízené dětské hřiště.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,2 z 5 (fantastické) od více než 736 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,2 z 10 (skvělé) od více než 109 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4 z 5 (skvělé) od více než 56 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

6. Camping Park Umag, Umag

📌 Kemp ve stylu istrijské vesničky
📌 Kde ho najdete: Ladin gaj 132a, 52470, Umag, Chorvatsko

Více fotografií na: Booking.com

Mezi TOP kempy v Chorvatsku se řadí i ten, který nese označení Camping Park Umag a je postaven ve stylu typické istrijské vesničky. Kemp je obklopen krásnou zahradou, v níž najdete hned několik bazénů vybízejících k osvěžení. Ubytovat se zde můžete ve vlastním stanu, vlastním obytném karavanu nebo zdejším mobilním domku.

Kemp je ideální i pro rodiny s dětmi. Přímo v areálu totiž najdete velký bazén a dětský bazén se skluzavkami a pirátskou lodí. Stravovat se můžete buď na vlastní pěst, nebo navštívit některou z místních restaurací. V blízkosti se nachází i pláž, která kombinuje oblázky a hrubozrnný písek.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 2 900 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,2 z 10 (skvělé) od více než 1 852 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,3 z 5 (fantastické) od více než 63 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

7. Camping Village Poljana, Mali Lošinj

📌 Pohodové ubytování na malebném ostrově Lošinj
📌 Kde ho najdete: Rujnica 9/a, 51550 Mali Lošinj, Chorvatsko

Více fotografií na: Booking.com

Pokud vyrážíte na dovolenou především za mořem, můžete se ubytovat v kempu Camping Village Poljana, který se nachází jen 13 minut chůze od pláže. Samotný kemp se nachází na ostrově Lošinj, který nabízí dobré spojení s pevninou. V případě zájmu můžete přímo odtud vyrazit na výlet na některý z okolních populárních ostrovů.

Ubytování zde budete ve stylově zařízených mobilních domech s koupelnou a praktickou terasou, která vybízí k rannímu i odpolednímu posezení. Součástí areálu je i zázemí pro grilování, kde si můžete sami na grilu připravit třeba místní ryby, maso či zeleninu přesně podle vašeho gusta.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,1 z 5 (fantastické) od více než 859 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 7,9 z 10 (dobré) od více než 105 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,1 z 5 (fantastické) od více než 3 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

8. Camping Park Soline, Biograd na Moru

📌 Oblázkovo-písčitá pláž v blízkosti areálu
📌 Kde ho najdete: Put Kumenta 16, 23210, Biograd na Moru, Chorvatsko

Více fotografií na: Booking.com

Populární kemp Camping Park Soline se nachází hned vedle krásné oblázkovo-písčité pláže v letovisku Biograd na Moru. Součástí je rozlehlý areál s hustým porostem borovic. Pro děti je připraveno dětské hřiště a spousta vodních sportů provozovaných na pláži.

Samotné ubytování je zajištěno v klimatizovaných mobilních domech, které mají dvě ložnice. Stravovat se můžete buď individuálně nebo navštívit zdejší restauraci Kameni Dvori s prostornou terasou a dechberoucím výhledem do okolí.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,1 z 5 (fantastické) od více než 2 374 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8 z 10 (dobré) od více než 377 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,2 z 5 (fantastické) od více než 140 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

9. Camping Village Šimuni, Šimuni

📌 Moderně zařízené mobilní domy
📌 Kde ho najdete: Šimuni 106, 23251 Šimuni, Chorvatsko

Více fotografií na: Booking.com

V našem žebříčku nejlepších kempů v Chorvatsku rozhodně nesmí chybět ani Camping Village Šimuni, který se nachází pouhou minutu chůze od místní pláže. V areálu můžete navštívit restauraci a bar. Pokud chcete svou dovolenou pojmout aktivně, oceníte přítomnost moderně zařízeného fitness centra.

K neodmyslitelnému vybavení jednotlivých mobilních domů patří kuchyň s myčkou nádobí i mikrovlnnou troubou. Mobilní domy nabízí i malou terasu s klidným posezením, které doslova vybízí k odpočinku nebo třeba četbě knih.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 2 274 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,6 z 10 (naprosto výjimečné) od více než 8 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 2 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

10. Camping Savudrija, Savudrija

📌 Kemp obklopený stínem borovic
📌 Kde ho najdete: Istarska Ul. 19, 52475, Savudrija, Chorvatsko

Více fotografií na: Booking.com

Camping Savudrija je označení pro komplex stylově zařízených apartmánů, které leží v bezprostřední blízkosti moře a okolních pláží. Narozdíl od mnoha jiných kempů zde nemusíte sázet pouze na vlastní stravování nebo návštěvu restaurací. Objednat si totiž můžete stravování formou polopenze a následně se můžete těšit na bohatý výběr ze švédských stolů. Součástí areálu je bazén, hřiště na volejbal nebo třeba taneční terasa, kde se v hlavní sezóně můžete oddat tanci při poslechu živé hudby. Toto ubytování se řadí spíše mezi luxusní kempy v Chorvatsku.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,3 z 5 (fantastické) od více než 1 191 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,5 z 10 (skvělé) od více než 106 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 3,7 z 5 (velmi dobré) od více než 44 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

11. Aminess Maravea Camping Resort, Novigrad

📌 Mobilní domy obklopené zelení
📌 Kde ho najdete: Ulica Laguna 2, 52466 Novigrad – Istrie, Chorvatsko

Více fotografií na: Booking.com

Tento kemp je ideální pro romantickou ale i rodinnou dovolenou. Nabízí totiž klidné ubytování v moderních mobilních domech obklopených zelení. V blízkosti navíc najdete promenádu, díky které můžete dojít až do 3,5 km vzdáleného městečka Novigrad.

Součástí areálu je například bazén, restaurace s kuchařskou show nebo bar s bohatou nabídkou nejrůznějších koktejlů. Po ránu vám poté přijde vhod místní pekárna s čerstvým pečivem. V sezóně nechybí ani bohaté večerní zábavné programy.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,3 z 5 (fantastické) od více než 1 969 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,6 z 10 (skvělé) od více než 761 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4 z 5 (velmi dobré) od více než 449 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

12. Boutique Camping Santa Marina, Vabriga

📌 Areál s bohatým vyžitím pro děti
📌 Kde ho najdete: Santa Marina 12, 52465, Vabriga, Chorvatsko

Více fotografií na: Booking.com

Perfektní volba, pokud cestujete s malými dětmi. Kemp Boutique Camping Santa Marina nabízí vlastní aquapark, ve kterém si děti užijí spoustu zábavy. Jeho součástí je několik tobogánu, skluzavek a také velká pirátská loď. Ubytování zajišťují skvěle zařízené mobilní domy. Vyzkoušet si zde také můžete některý z populárních vodních sportů.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 442 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,9 z 10 (skvělé) od více než 834 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 17 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

13. Solaris Camping Resort by Valamar, Tar

📌 Klidné ubytování pro milovníky nudapláží
📌 Kde ho najdete: Solaris 1, 52465, Tar, Chorvatsko

Více fotografií na: Booking.com

Pokud patříte mezi příznivce nudismu, můžete na dovolenou vyrazit do prázdninového areálu Solaris Camping Resort by Valamar. Vydat se můžete na některou z udržovaných pláží v okolí. Večer si poté užijete zábavu u animačních programů a živé hudby.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,3 z 5 (fantastické) od více než 1 586 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,1 z 10 (skvělé) od více než 856 návštěvníků
 • Hodnocení na Tripadvisor – 4 z 5 (velmi dobré) od více než 78 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

Přidat komentář

thirteen + 12 =