Egypt v dubnu

V Egyptě se v dubnu již pěkně prohřejete a vykoupete. Začíná tu hlavní turistická sezóna. Odlety má naplánována již většina českých cestovních kanceláří.

Říká se, že právě duben je nejvhodnější měsíc k návštěvě této severoafrické destinace. Ptáte se proč? Nepanují tu nesnesitelná vedra (jako v červnu, červenci a srpnu), ceny zájezdů jsou nižší než v dalších měsících a slunce již vydrží na obloze 10 až 11 hodin denně. Ve srovnání s březnem, tak slunce zapadá až mezi 7-8 hodinou, což nám poskytne dostatek času na válení se u moře nebo bazénu.

Dovolená v Egyptě s odlety v dubnu je u české populace nesmírně populární. V Čechách ještě doznívá zima a vítá se pomalinku jaro, v Egyptě je již vše propuká naplno. Někteří cestovatelé si malinko stěžují na možnost výskytu větru hlavně v první polovině dubna, což záleží zejména resort od resortu.Egypt počasí v dubnu

Počasí v dubnu v Egyptě je již velmi krásné, posuďte sami.

  • Denní teploty 28 °C, v denních maximech přes 31 °C.
  • Konec dubna již teploty stabilně přes 29 °C.
  • Teplota moře v dubnu příjemných 23-24 °C.
  • Počasí je slunečné s 10-11 hodinovými slunečním svitem.
  • Deštivé dny: Prší tu minimálně
  • Počasí v Egyptě v dubnu je srovnatelné s červnovými teplotami v Chorvatsku

Co říkají zkušenosti turistů?

Co říkají v diskusích cestovatelé, kteří Egypt v dubnu navštívili? Zjistily jsme to za vás. Máte i vy nějakou zkušenost s dubnovou dovolenou v Egyptě. Dejte nám vědět, jak se vám libilo v komentářích.

Návrat 20. dubna z Egypta. Teploty za poslední týden 30 stupňů… Ve stínu…
Argus / Orbion
Do Egypta se v dubnu vůbec nemusíte bát. Vždy je teplo kolem 30 stupňů, já přijela černá jako bota. V pohodě můžete chodit v krátkých sukních, jen tě budou otravovat všude Arabáci.
Michal, Orbion

Co na to říkáme my?

Duben je pro návštěvu Egypta ideální měsíc. Je teplo, koupat se v pohodě dá, ušetříte díky levným zájezdům a naberete nové síly. Návštěvu Egypta v tomto měsíci doporučujeme.

Přidat komentář

three × three =