TOP 10: Nejlepší hotely v Sharm El Sheikh

Vydejte se za odpočinkem do nedalekého Egypta a užijte si slunečné počasí, příjemně teplé počasí, skvělé jídlo, historické památky i korálové útesy a s tím související podmořský život. V této zemi je rozhodně co obdivovat. za zmínku zde stojí zejména několik hlavních letovisek, mezi které se řadí i Sharm El Sheikh. Právě na toto letovisko jsme se přitom v dnešním článku zaměřili. Prozradíme vám proto, jaké jsou nejlepší hotely v Sharm El Sheikh a co mohou po stránce služeb, vybavení nebo třeba gastronomie svým hostům nabídnout. Tak se inspirujte a zarezervujte si svůj příští pobyt, ať se máte na co těšit.

1. Rixos Sharm El Sheikh Adults Only 18+

📌 Velký a luxusní hotelový resort
📌 Kde ho najdete: Nabq Bay, Qesm Sharm Ash Sheikh, South Sinai Governorate 46628, Egypt

Více fotografií na Invia.cz

Pokud hledáte ubytování v Egyptě pouze pro dospělé, symbolizuje skvělou volbu tento rozsáhlý a luxusní hotelový resort. Je navržen tak, aby svým hostům dopřál všechny potřebné služby a vy se na své dovolené nemuseli vůbec o nic starat. Objednat si zde dokonce můžete svého osobního komorníka, který vám v případě potřeby donese občerstvení nebo oblíbený nápoj až k vašemu lehátku. Rixos se řadí mezi hotely v Sharm El Sheikh s all inclusive, které si hosté velmi chválí.

V areálu najdete 7 bazénů, 8 á la carte restaurací a 9 barů. Jednotlivé pokoje jsou zařízeny v luxusním stylu, těšit se můžete na čistotu a pravidelný úklid. Přímo na pokoji také najdete Nespresso kávovar, abyste si mohli kdykoliv dopřát oblíbený šálek kávy. Samozřejmostí je skvělá dostupnost sportovních aktivit, večírků při západu slunce a diskoték za doprovodu DJ. Ostatně právě zdejší animační programy hosté hodnotí velmi pozitivně. Navštívit můžete také zdejší lázně Anjana, v nichž si dopřejete relax na maximum. V těsné blízkosti hotelu se nachází udržovaná písčitá pláž.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,9 z 5 (fantastické) od více než 21 623 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,3 z 10 (fantastické) od více než 1 983 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 40 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

2. Rixos Premium Seagate

📌 Luxusní hotel se soukromou pláží
📌 Kde ho najdete: Nabq Bay, South Sinai Governorate 46628, Egypt

Více fotografií na Invia.cz

V letovisku Sharm El Sheikh najdete i další skvělý hotel ze sítě Rixos. Tento je určen nejen pro samostatné dospělé cestující, ale i rodiny s dětmi. Součástí areálu jsou totiž bazény s velkým množstvím skluzavek, tobogánů a dalších zábavných atrakcí. Kromě toho se vaše děti mohou zapojit do pravidelně pořádaného animačního programu v dětských klubech a vy si užít chvíli jen sami pro sebe.

V těsné blízkosti hotelu se rozprostírá krásná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, která se bude zamlouvat i nejmenším hostům. Kromě toho však v moři najdete korálový útes, díky čemuž se jedná o ideální volbu pro pozorování podmořského života.

V Rixos Premium Seagate se můžete těšit na luxusně zařízené pokoje pro načerpání potřebných sil. Neodmyslitelnou součástí je také wellness centrum a fitness centrum pro případ, že byste svou dovolenou chtěli pojmout spíše aktivně. Nechybí ani několik restaurací a barů, ve kterých můžete čerpat pokrmy v rámci all inclusive.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,9 z 5 (fantastické) od více než 23 426 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,1 z 10 (fantastické) od více než 2 234 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 1 návštěvníka
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

3. Stella di Mare Beach Hotel & Spa

📌 Špičkový pětihvězdičkový hotel
📌 Kde ho najdete: W83H+WXV, Naama Bay Naama Bay, Egypt

Více fotografií na Invia.cz

Dalším luxusním hotelem v letovisku Sharm El Sheikh je Stella di Mare Beach Hotel & Spa. Jeho předností jsou nejen moderně vybavené a čisté pokoje, ale i přítomnost soukromé pláže, na které se můžete oddávat ničím nerušené relaxaci. Hotel navíc umožňuje vydat se na pohodovou procházku do centra města, případně můžete využít kyvadlovou dopravu.

Tento pětihvězdičkový hotel nabízí přístup k prostornému bazénu. Kromě toho je jeho součástí centrum vodních sportů a certifikované potápěčské centrum, díky čemuž si na své dovolené můžete dopřát spoustu zábavy ve vodě.

A pozadu nezůstává ani z hlediska gastronomie. V areálu najdete hned několik restaurací, které se zaměřují na pokrmy z mořských plodů. Nechybí v nich ani spousta ovoce a zeleniny. Ochutnat dále můžete tradiční egyptskou kuchyni, případně se rozhodnout pro mezinárodní či asijské pokrmy. A zarezervovat si můžete také soukromé grilování.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 3 984 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,8 z 10 (fantastické) od více než 2 793 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 35 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

4. Jaz Mirabel Beach

📌 Pro rodiny s dětmi i mladé páry
📌 Kde ho najdete: Nabq Bay, South Sinai Governorate 46628, Egypt

Více fotografií na Invia.cz

Hotel Jaz Mirabel Beach má co nabídnout jak rodinám s malými dětmi, tak i mladým lidem, kteří vyhledávají zábavu a večírky. Ubytování má svým hostům rozhodně co nabídnout. Zatímco malé děti se zabaví v dětském klubu pod dohledem profesionálních animátorů, vy můžete zavítat na soukromou hotelovou pláž a dopřát si chvíle odpočinku.

Součástí areálu jsou čtyři velké bazény pro dospělé, dva bazény pro děti a jeden bazén s bohatou nabídkou skluzavek, tobogánů a dalších atrakcí. Pro nejmenší hosty dále nechybí ani dvě venkovní hřiště. Děti i dospělí se poté mohou zúčastnit programu pořádaného sportovním centrem. Součástí areálu je také potápěčské centrum, díky kterému můžete pod profesionálním dohledem prozkoumat zdejší korálové útesy plné podmořského života. Přímo na místě si přitom zapůjčíte veškeré potřebné vybavení.

Neodmyslitelnou součástí tohoto hotelu je wellness centrum Mivida Spa, kde si můžete objednat některou z procedur, kosmetických ošetření, masáží nebo třeba zábalů. A v areálu najdete také vířivku pro uvolnění celého těla.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 6 298 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,4 z 10 (fantastické) od více než 978 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,5 z 5 (fantastické) od více než 62 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

5. Hotel Sunrise Arabian Beach Resort

📌 Krásné terasovité zahrady
📌 Kde ho najdete: 86 Pyramisa Road, Sharm El Sheikh, South Sinai Governorate 46619, Egypt

Více fotografií na Invia.cz

Udržovaný hotelový resort Sunrise Arabian Beach Resort se pyšní kvalitním vybavením, díky kterému si užijete pohodový pobyt. Jednotlivé pokoje jsou zařízeny v luxusním stylu a nabízí vše potřebné, co budete na vaší dovolené potřebovat. V těsné blízkosti hotelu se nachází písčitá pláž. Vstup do moře částečně disponuje korálovým podložím, nicméně můžete využít molo. Obecně se proto tento hotel hodí spíše pro plavce a milovníky potápění.

V areálu najdete celkem 8 restaurací a 5 barů. Díky tomu můžete ochutnat jak typické egyptské pokrmy, tak i mezinárodní speciality. Nechybí ani fitness a wellness centrum, několik obchodů se suvenýry a diskotéka. Venkovní část tvoří prostorné bazény, přičemž jeho součástí jsou i skluzavky, abyste si užili dávku adrenalinové zábavy.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 17 917 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,1 z 10 (fantastické) od více než 6 564 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 18 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

6. Royal Savoy Sharm El Sheikh

📌 Hotel s písčitou pláží přímo u hotelu
📌 Kde ho najdete: SOHO square, South Sinai Governorate 46628, Egypt

Více fotografií na Invia.cz

Skvělým hotelem v Egyptě je také Royal Savoy v Sharm El Sheikh, který se může pochlubit hned několika přednostmi. Písčitá pláž je od hotelu vzdálená pouhých 150 metrů. Díky přítomnosti korálového podloží se přitom můžete těšit i na potápění a prozkoumávání podmořského života. Samozřejmostí je dostupnost nejrůznějších sportovních a volnočasových aktivit.

Venkovní areál je tvořen bazénem, kolem kterého jsou rozmístěna lehátka pro ničím nerušenou relaxaci. Zavítat můžete také do vířivky. Jednotlivé pokoje jsou zařízeny v jednoduchém stylu, nabízí však vše potřebné pro vaši dovolenou. Hosté si také velmi chválí zdejší pokrmy v rámci bufetu, které jsou odrazem skvělé arabské kuchyně. V sezóně se můžete těšit i na animační program.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 6 682 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9 z 10 (fantastické) od více než 891 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,4 z 5 (fantastické) od více než 15 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

7. Reef Oasis Blue Bay Resort

📌 Hotel s jedinečnou polohou na útesu
📌 Kde ho najdete: Qesm Sharm Ash Sheikh, South Sinai Governorate 8763314, Egypt

Více fotografií na Invia.cz

Hotelový resort Reef Oasis Blue Bay Resort zaujme svou jedinečnou polohou na korálovém útesu. Díky tomu si z jednotlivých pokojů můžete užívat dechberoucí výhled na moře. Písčitá pláž se nachází v jeho nedaleké blízkosti a dostanete se na ni během pouhých pár minut. Díky již zmíněnému korálovému útesu se můžete těšit na bohatý podmořský život. Vzhledem k tomu se jedná o vyhledávané ubytování zejména u příznivců potápění.

V areálu můžete navštívit hned několik restaurací a barů. Nechybí zde ani kavárna, kde můžete ochutnat pravou orientální kávu. Venkovní areál tvoří dva bazény, jeden z nich je v zimních měsících vyhřívaný. Součástí je i několik skluzavek, které zaručeně zabaví nejmenší hosty. Rodiny s dětmi ostatně ocení také místní dětské hřiště a miniklub. Díky vysoké kvalitě služeb a čistotě se tento hotel těší velké popularitě.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,6 z 5 (fantastické) od více než 8 100 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,4 z 10 (fantastické) od více než 598 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4,3 z 5 (fantastické) od více než 323 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

8. Jaz Belvedere

📌 Krásný hotelový komplex v arabském stylu
📌 Kde ho najdete: El Montaza، Qesm Sharm Ash Sheikh, South Sinai Governorate 8753041, Egypt

Více fotografií na Invia.cz

V našem žebříčku nejlepších hotelů v egyptském letovisku Sharm El Sheikh nesmí chybět ani hotel Jaz Belvedere. Těšit se můžete na tradiční architekturu arabských zemí i špičkové služby, které odpovídají úrovni pětihvězdičkového hotelu. Z ubytování si navíc můžete užít skvělý výhled na nedaleký ostrov Tiran.

Hosté mohou vybírat z několika pokojů, mezi kterými nechybí ani varianty pro celé rodiny. Samozřejmostí je poté opět několik restaurací, barů a obchodů se suvenýry přímo v areálu. Venkovní část je tvořena bazénem, který je v zimních měsících vyhřívaný. A nechybí ani několik příležitostí pro sportování a pohyb. V bezprostřední blízkosti se nachází například tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, šipky a mnoho dalšího. Nudit se zde proto rozhodně nebudete.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 8 428 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 8,4 z 10 (fantastické) od více než 695 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 4 z 5 (fantastické) od více než 39 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

9. Hotel Steigenberger Alcazar

📌 Zástupce špičkové sítě hotelů
📌 Kde ho najdete: Nabq Bay, Qesm Sharm Ash Sheikh, South Sinai Governorate 8754014, Egypt

Více fotografií na Invia.cz

Další skvělou volbou je Hotel Steigenberger Alcazar, který zaujme bohatou nabídkou pokojů pro samostatné cestující, páry i rodiny s dětmi. Nejlepším typem ubytování je zde luxusní vila, která se může pochlubit špičkovým vybavením i vlastním bazénem.

Za zmínku stojí také zdejší á la carte restaurace Amoura se skvělým hodnocením, ve které můžete ochutnat pokrmy typické pro Libanon a střední východ. Kromě toho zde můžete také posedět u vodní dýmky a užít si relax na maximum. A to není všechno. Součástí areálu je také japonská restaurace nebo restaurace zaměřená na pokrmy napříč Evropou. Samozřejmostí je několik vnitřních barů a také bar přímo u bazénu.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,8 z 5 (fantastické) od více než 3 435 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,3 z 10 (fantastické) od více než 2 011 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – 3,6 z 5 (skvělé) od více než 2 návštěvníků
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

10. Four Seasons Resort Sharm El Sheikh

📌 Pokoje s moderním designem i arabským dekorem
📌 Kde ho najdete: 1 Four Seasons Boulevard, El-Salam, Qesm Sharm Ash Sheikh, Egypt

Více fotografií na Invia.cz

Síť hotelů Four Seasons pravděpodobně není třeba zdlouhavě představovat. Jednoho zástupce přitom najdete i v letovisku Sharm El Sheikh. Těšit se zde můžete na skutečně luxusní vybavení, které odpovídá úrovni pětihvězdičkového hotelu a pravděpodobně předčí vaše představy. V nabídce najdete jak moderně zařízené pokoje, tak i pokoje s typickým arabským dekorem.

Neodmyslitelnou součástí hotelu je špičkově zařízené wellness centrum, ve kterém můžete směle načerpat potřebné síly. Vydat se můžete do sauny, vířivky nebo se rozhodnout pro některou z dostupných procedur.

Tento hotel dále vyniká i po stránce gastronomie. Najdete v něm hned několik restaurací a barů, které umocní váš celkový zážitek z pobytu. Například ve středomořské restauraci Bullona se můžete těšit na perfektní pokrmy pod taktovkou šéfkuchaře Giuseppa Cadoniho. A nechybí ani tradiční libanonská restaurace nebo exotická japonská restaurace.

Info a recenze portálů

 • Hodnocení na Google – 4,7 z 5 (fantastické) od více než 2 253 návštěvníků
 • Hodnocení na Booking.com – 9,1 z 10 (fantastické) od více než 1 280 návštěvníků
 • Hodnocení na Invia – zatím nehodnoceno
 • Cena pobytů: zjistit cenu pobytů

Zajímá vás Egypt? Přečtěte si:

Přidat komentář

six − one =