TOP 12: Nejlepší hotely pro děti u moře pro skvělou zábavu

Přemýšlíte, kam vyrazit s dětmi k moři? Ne všechny hotely a resorty v oblíbených turistických destinacích jsou na dětské hosty zrovna ideálně připravené. Proto je třeba dobře vybírat takový hotel, kde si skvělou zábavu a odpočinek užije celá rodina. My jsme pro vás připravili hned 12 tipů na nejlepší hotely pro děti u moře v populárních destinacích, jako je Turecko, Chorvatsko, Řecko a jeho ostrovy nebo třeba i Španělsko či Dubaj a Kanárské ostrovy.

TOP hotely pro děti u moře

1. Adalya Elite Lara, Turecko

Více fotografií na Fischer.cz

Tento krásný a noblesní hotel a resort leží na velmi dobře známé a nejen českými turisty oblíbené Turecké riviéře na jihu této země – kousek od města Antalya, které nabízí historii, čilý ruch i zábavu všeho druhu.

Resort Adalya Elite Lara leží přímo u moře. K dispozici má vlastní soukromou pláž s lehátky, plážovým volejbalem a elegantním molem. Součástí resortu je i rozlehlý bazénový svět a aquapark s relaxačními, plaveckými i zábavními bazény. Nechybí umělé vlnobití, tobogány a skluzavky anebo dětské vodní prolézačky.

Adalya Elite Lara, Turecko

Zejména pro děti pak má resort i vlastní menší lunapark s atrakcemi, velkou vnitřní hernu, dětský klub, animační programy a show a mnoho další zábavy. Rodiče si mohou odpočinout v lázních a wellness centru nebo, zajít si do jedné z mnoha restaurací nebo se věnovat některému z mnoha dostupných sportů.


2. Amadria Park Kids Hotel Andrija, Chorvatsko

Amadria Park Kids Hotel Andrija, Chorvatsko

Více fotografií na Booking.com

I v Chorvatsku už postupně vyrůstají exkluzivnější resorty a hotely zaměřené i na rodiny a dětské návštěvníky. Jedním z nejlepších je Amadria Park Kids Hotel Andrija u města Šibenik. Tento hotel je součástí „dětského“ letoviska Amadria, ve kterém najdete i aquapark, dětská hřiště, etnickou vesničku a skanzen, minigolf i jiná rozptýlení.

Amadria Park Kids Hotel Andrija, Chorvatsko

I samotný hotel má k dispozici několik soukromých bazénů. Leží hned vedle krásné pláže s lehátky a slunečníky, kde se navíc na vlnách pohupuje dětské nafukovací hřiště. Hotel nabízí čtyřhvězdičkový komfort a služby, můžete navštívit blízké lázně s wellness vybavením, fitness centrum anebo některou z mnoha restaurací či barů, které tento resort a celé soukromé letovisko nabízí.

Amadria Park Kids Hotel Andrija, Chorvatsko


3. Bahia Principe Fantasia Tenerife, Španělsko

Bahia Principe Fantasia Tenerife, Španělsko

Více fotografií na Čedok.cz

Kanárské ostrovy jsou stále lákadlem i pro náročné cestovatele a turisty. Na zřejmě nejznámějším ostrově, Tenerife, si můžete užít nádhernou dovolenou s dětmi v obrovském hotelovém resortu Bahia Principe Fantasia. Leží na jižním pobřeží ostrova jen kousek od letiště, což je taky příjemná výhoda. Hlavně však jde o mimořádně exkluzivní, pětihvězdičkový resort v krásně upraveném luxusním „golfovém“ letovisku.

Bahia Principe Fantasia Tenerife, Španělsko

Dominantou resortu je velkolepý pohádkový zámek, který se tyčí mezi hotelovými budovami a dává jasně najevo, že rodiny s dětmi jsou zde víc než vítány. Jsou zde samozřejmě venkovní bazény i s prolézačkami a skluzavkami, nechybí dětský klub a opravdu rozlehlá dětská herna. Pořádají se zde programy a show pro celé rodiny, odpočinout si můžete v luxusních lázních a nechybí ani fitness centrum, řada restaurací či barů.

Bahia Principe Fantasia Tenerife, Španělsko


4. Hotel Creta Maris Resort Kréta, Řecko

Hotel Creta Maris Resort Kréta, Řecko

Více fotografií na Blue-style.cz

Resort Creta Maris patří mezi velmi luxusní a rozlehlé krétské rekreační resorty s fantastickou výbavou a pětihvězdičkovou úrovní. Celkově resort skrývá skoro na 700 pokojů a apartmánů a třeba i luxusní vilu se soukromým bazénem pro nejnáročnější. Je zde taky 7 restaurací, 5 bister 10 barů. Pokud jde o vodní zábavu, těšit se můžete na 16 bazénů a taky aquapark s tobogány, prolézačkami, skluzavkami a dalšími atrakcemi. Samozřejmostí je přístup k soukromé písečné pláži, ale i nabídka vodního vybavení, plavidel a sportů.

V resortu je taky letní kino, diskotékové a karaoke večery, můžete vyzkoušet kurzy řeckých tanců či vaření, vyzkoušet si různá tradiční řemesla, zahrát si fotbal, basket, tenis, minigolf či vodní pólo. Užít si wellness a spa centrum. Děti zas mohou využívat výhod dětského klubu a spousty programů a aktivit a je toho ještě mnohem víc. Zkrátka resort, kterému nic nechybí.


5. Titanic Deluxe Lara, Turecko

Titanic Deluxe Lara, Turecko

Více fotografií na Blue-style.cz

Letovisko Lara je nejbližším přímořským letoviskem na východ od centra města Antalya na Turecké riviéře. Najdete zde samé špičkové a i na turecké poměry mimořádně rozlehlé resorty se skvělou výbavou. Mezi ně patří i opulentní resort Titanic Deluxe. Pětihvězdičkové rekreační zařízení nabízející luxusní ubytování, spoustu rozlehlých a členitých bazénů, velký a skvěle vybavený aquapark s tobogány, prolézačkovými věžemi a skluzavkami, ale třeba i obří amfiteátr, kde se pravidelně konají představení a show a leccos dalšího.

Titanic Deluxe Lara, Turecko

I na vysoké poměry Turecké riviéry je tento resort perfektně vybavený. Ideální volbu představuje svým zaměřením především právě pro rodiny s dětmi. Nechybí zde ani dětský klub a venkovní, stíněné dětské hřiště, vnitřní herna, sportoviště, wellness a nádherná pláž.

Titanic Deluxe Lara, Turecko


6. Hotel L‘ Azure, Costa Brava, Španělsko

Hotel L' Azure, Costa Brava, Španělsko

Více fotografií na Fischer.cz

Španělsko je nádherná země, která rovněž nabízí spoustu skvělých turistických destinací pro přímořskou dovolenou s celou rodinou. Mezi nejznámější lokality patří Costa Brava – skoro 300 km dlouhá pobřežní destinace posetá letovisky a lemovaná nádhernými plážemi omývanými Středozemním mořem.

Hotel L' Azure, Costa Brava, Španělsko

Hotel L‘ Azure, Costa Brava se vám na vaší dovolené může stát dokonalým „náhradním domovem“. Jde o hotel ležící blízko centra malebného města Lloret de Mar. Jde sice o městský hotel, který leží dále od moře – na velkou městskou pláž je to cca 15 minut pěšky, vynahradí vám to však příjemným prostředím, vnitřními i venkovními bazény (skvělý je zdejší střešní bazén), wellness centrem a další pěknou výbavou. Je zde i krásné venkovní dětské hřiště, posilovna, restaurace, vinotéka a další možnosti, jak trávit čas odpočinkem, zábavou nebo sportem.


7. Hotel Lyttos Beach Kréta, Řecko

Hotel Lyttos Beach Kréta, Řecko

Více fotografií na Blue-style.cz

Krétský hotel Lyttos Beach leží cca 10 km východně od hlavního města Herákleionu. Jde o rozlehlý resort v poklidném, odlehlejším letovisku. Jsou zde velmi pěkné pláže s výhledem na širé moře a panoramatem hor v dálkách za zády.

Hotel Lyttos Beach Kréta, Řecko

Lyttos Beach se však může pochlubit i opravdu skvělým vybavením. V čele se soukromým aquaparkem, který je na řecké a krétské poměry na velmi pěkné úrovni. Je zde rozlehlá prolézačková věž se skluzavkami a tobogány. Vodní hřiště a další atrakce. Resort nabízí i posilovnu, kurty, wellness, restaurace i několik barů a další vybavení pro děti i rodiče.

Hotel Lyttos Beach Kréta, Řecko


8. Blue sea Island hotel, Rhodos, Řecko

Blue sea Island hotel, Rhodos, Řecko

Více fotografií na Cedok.cz

Hotel Blue Sea Island se nachází na turisticky oblíbeném a atraktivním řeckém ostrově Rhodos v Egejském moři. Konkrétně na jeho východním pobřeží v populárním letovisku Kolymbia. Resort nabízí přístup k velké soukromé pláži a skrývá několik soukromých bazénů a taky menší dětský vodní park s vodními prolézačkami a skluzavkami.

Blue sea Island hotel, Rhodos, Řecko

Rodiče mohou sledovat, jak se děti baví, se skleničkou něčeho dobrého v baru, který je přímo u vodního parku. Je zde taky bar u bazénu, plážový bar, vnitřní bar a dvě restaurace. Taky nechybí wellness vybavení a služby, sportovní zázemí a hotel nabízí i animační programy pro děti a mini club s dětským hřištěm.


9. Aquasis De Luxe Resort & Spa, Turecko

Aquasis De Luxe Resort & Spa, Turecko

Více fotografií na Fischer.cz

Egejská riviéra na jihozápadním pobřeží Turecka je hned po jižní Turecké riviéře nejoblíbenější destinací pro dovolenou v této zemi. Egejská riviéra je výrazně méně rušná, pobřeží je členitější, letoviska jsou menší – často jsou zde i odlehlé, osamocenější resorty. To je případ právě i Aquasis De Luxe resortu, který leží u pláže ve volné krajině nedaleko města Didim.

Aquasis De Luxe Resort & Spa, Turecko

Resort zaujme rozlehlostí, výbavou a krásnou pláží, ale i samotnou klidnou polohou. Obklopují ho širé pláně se siluetami hor v dálce. Součástí resortu je řada bazénů a taky poměrně značně rozsáhlý aquapark s velkými tobogány a divokými skluzavkami i prolézacími hrady a věžemi pro menší děti. Děti se mohou těšit i na animační programy. Dospělí zas na skvělou gastronomii v restauracích a 6 barů.

Aquasis De Luxe Resort & Spa, Turecko


10. Hotel Atlantis The Palm, Spojené arabské emiráty, Dubaj

Hotel Atlantis The Palm, Spojené arabské emiráty, Dubaj

Více fotografií na Fischer.cz

A teď něco pro opravdu extrémně náročné zájemce. Pokud se nespokojíte jen tak s něčím a chcete pro svou rodinu tu nejbombastičtější dovolenou, těžko si lze představit lepší místo, než je resort Atlantis the Palm v Dubaji. Tento ikonický hotel, který patří mezi nejluxusnější na světě, se nachází na „hřebeni“ slavného umělého Palmového ostrova při pobřeží Dubaje.

Hotel Atlantis The Palm, Spojené arabské emiráty, Dubaj

Součástí resortu je Aquadventurejeden z vůbec největších aquaparků na světě. Je zde taky delfinárium a obří akvária. Atlantis nabízí hromady barů, klubů a restaurací. Pořádají se zde show, programy a koncerty pro děti i dospělé. Je zde dětský klub a rozlehlá dětská hřiště. Tenhle hotel zkrátka patří k naprosté světové TOP třídě a jen máloco ho dokáže překonat.

Hotel Atlantis The Palm, Spojené arabské emiráty, Dubaj


11. Olympic Lagoon Resort Paphos, Kypr

Olympic Lagoon Resort Paphos, Kypr

Více fotografií na Fischer.cz

I Kypr patří stále mezi vyhledávané turistické destinace – zejména jeho západní řecká část. V té se taky, u města Pafos, nachází parádní, pětihvězdičkový resort Olympic Lagoon. Leží přímo u členitého pobřeží moře s útulnými, menšími plážičkami. Resort je skvěle připraven na dětské hosty a vítá je s otevřenou náručí.

Olympic Lagoon Resort Paphos, Kypr

Kromě odpovídající výbavy pokojů se mohou děti těšit na velkou vnitřní hernu, ale i vodní park a menší, stíněné vodní hřiště s několika atrakcemi pro nejmenší. Vodní park a atrakce sice nepatří k největším ani nejimpozantnějším, ale potěší. Taky je zde posilovna, wellness vybavení, bazénový bar a několik kvalitních restaurací.

Olympic Lagoon Resort Paphos, Kypr


12. Iberostar Málaga Playa, Španělsko

Iberostar Málaga Playa, Španělsko

Více fotografií na Fischer.cz

Tento vynikající resort z řetězce Iberostar leží na Slunečním pobřeží Španělska, blízko historické metropole Málaga. Jde o čtyřhvězdičkový resort s bazény a vodním parkem pro děti, který nabídne skluzavky, tobogány a další atrakce.

Iberostar Málaga Playa, Španělsko

Hotel má velmi příjemný, tradičněji laděný design a styl. Obklopený je upravenými zahradami a zelenými háji a vše zde působí opravdu velmi vkusně. Skvělou atmosféru dotváří příjemné okolní prostředí a krásné pláže, ale i vynikající gastronomie, skvělý wellness a další vybavení.


Přidat komentář

5 + five =